Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Eger Hurricane Ian ile ilgili yayinlar izlemek isterseniz

• ⭐⭐⭐

@MySea Video hata verdi. Açılmıyor.

• @Programmer Yanlis link eklemisim sanirim, duzelttim

• ⭐⭐⭐

@goodluck çok geçmiş olsun umarım çok ciddi bir felaketle karşı kaşırya kalmazsınız 🥹

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: Florida

@goodluck çok geçmiş olsun umarım çok ciddi bir felaketle karşı kaşırya kalmazsınız 🥹

Malesef cok ciddi bir felaket oldu. Ben disaridayim ama bircok yeri su basti agic kalmadi catilar uctu. Hicbiyerde elektrik yok.

• ⭐⭐⭐

@goodluck eyvahlar olsun 🥹 cana geleceğine mala gelsin de can kaybı varmı nedir durum

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: Florida

@goodluck eyvahlar olsun 🥹 cana geleceğine mala gelsin de can kaybı varmı nedir durum

Gozuken yok ama bazi evlerde 6 feet’e kadar su yukselmis. Sonraki 1-2 ay cok zor olacak. Elektrik gitti asiri sicak her yer. Bizim evi su basmadi ama iki arkadasimin evine su girmeye basladi. Facebook da takip ediyorum. Yasli bi adamin beline kadar su cikmis catidan kurtarmislar

• ⭐⭐⭐⭐

Fort Myers Sular altinda https://www.tiktok.com/t/ZTRmUeBXV/

Tampayi pas gecti ancak Metrelerce Sular çekildi .

Savannah ‘tan Uzak gececekti ancak son rota degisikligi sonrasi Cuma gunu bizde Iandan tam nasibimizi alacağız.
    Problemli bölgelerdeki Herkese geçmiş olsun.

• Arkadasim var, Cape Carol da yasiyor. Gece FB dan paylasmis, evinin bahcede hicbirsey kalmamis, agaclar devrilmis, bahce citleri ucmus, catidaki shingles ucmus, ev deprem oluyormus gibi sallaniyormus ve elektrikler dun oglenden sonradan beri kesikmis.

• ⭐⭐⭐

@redsat2000 Aman aman, çok kötü olmuş. Giriş katlar sular altında, videodaki araba da pert olmuştur artık. Neyse kimseye bir şey olmasın da.

• ⭐⭐⭐

Abi son durum nedir İnstagram haberlerinde görünce aklıma forumdakiler geldi ? @redsat2000

• ⭐⭐

@MySea, içinde söyledi: Florida

Arkadasim var, Cape Carol da yasiyor. Gece FB dan paylasmis, evinin bahcede hicbirsey kalmamis, agaclar devrilmis, bahce citleri ucmus, catidaki shingles ucmus, ev deprem oluyormus gibi sallaniyormus ve elektrikler dun oglenden sonradan beri kesikmis.

Ben Cape Coral’da yasiyorum. Gercekten tam bir felaket oldu. Bizim evden yeni haber aldim. Cati da hasar varmis. Onun disinda sokakta trafik lambasi kalmamis. Tum elektrik direkleri devrildi. Agac kalmadi. Kuzey tarafta bi adaya giden kopru ucmus. Su elektrik hersey kesik.

• @goodluck Cok gecmis olsun!

• ⭐⭐

@redsat2000, içinde söyledi: Florida

Fort Myers Sular altinda https://www.tiktok.com/t/ZTRmUeBXV/

Tampayi pas gecti ancak Metrelerce Sular çekildi .

Savannah ‘tan Uzak gececekti ancak son rota degisikligi sonrasi Cuma gunu bizde Iandan tam nasibimizi alacağız.
    Problemli bölgelerdeki Herkese geçmiş olsun.

Sizde dikkatli olun cok namussuz bir firtina. 3 ile gelirse sasirmayin. Bircok insan kucumsedi ayrilmadi yerinden. Cok fazla su tasiyor. Heryerde baskinlara yol acti

• ⭐⭐⭐⭐

@goodluck çok geçmiş olsun. @MySea @waterman burada yağmur ve fırtına an itibariyle başladı . Gök kızıla büründü . Cuma Sabah erken Ian Savannah kıyı taraflarında olacak Tropical fırtına dan Hurricane durumuna tekrar geçiş yaptı. Sağı solu belli değil arkadaşın ezber bozuyor. Bugün ve yarın tedbir amaçlı işyerleri tatil durumuna geçti. Şehir ölü kent durumda . Evim bodrum bahçe katında Ev sahibim sağolsun sel baskınına karşı kum torbası getirdi . Kapı eşiğine torbaları yerleştirdim. Yarın olası duruma karşı elektrik kesilebilir. İrtibat belki olmayabilir . Allah’a emanet olun .

• @goodluck çok geçmiş olsun,yetkililer tampa bölgesi kiritik bölge diyorlar florida için nedense onu tam olarak anlıyamadım

• ⭐⭐

@fredyjones, içinde söyledi: Florida

@goodluck çok geçmiş olsun,yetkililer tampa bölgesi kiritik bölge diyorlar florida için nedense onu tam olarak anlıyamadım

O hic bi zaman tutmuyor bize gelecegini tahmin ediyordum. 3 dediler neredeyse 5 ile vurdu. 2004 deki charley kasirgasina cok benziyor gelis patikasi

• @redsat2000 Kendinize iyi bakin! Onemli olan gectikten sonra normale donmenin bazen cok zaman almasi. Elektrik ve suyun tekrar tesisi, yollarin ve diger enkazlarin temizlenmesi vb gibi...

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea teşekkürler. Eski hale geliş çok zor ve zaman alıyor. Umarım tarihi bölgede kalıcı hasarlar ve fırtına sonrası büyük sıkıntılar olmaz.

• Fox news haberlere gore, Florida da olusan hasarlarin temizlenip, tamir edilip normale donulmesi, bazi bolgelerde 1-2 ay surebilirmis.

Florida'ya gitmeyi dusunenlere duyurulur...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |