Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@emocan kılavuz yayınlanmadan kesin konuşmak yalan olur.

• ⭐⭐⭐

şu kaçak geçenler yüzünden 55k kotamız dolar diyen arkadaşlar şöyle düşünün GC sadece bir vize türü Amerikanın göçmenliğe dair bir çok vizesi var iltica vizeleri H1B L vs vs bu liste uzar gider, emin olun onlar bu kapsama alınmaz. Sizin dediğiniz şuna geliyor bu durumda Turist vizesi yada ögrenci vizesi ile ülkeye girip zamanında çıkmayanları da bu sayıdan düşmeleri gerek. zaman bu kadar az iken insanları da germeyelim daha pozitif daha olumlu yaklaşalım 🙂 burda beklerken ümitsizlik değil bir birimize ümit aşılıyoruz, bilgi aşılıyoruz arkadaşlık dostluk aşılıyoruz. GC süreci ile ilgili klavuz yayınlanır biz çıkartılmış olursak o zaman istediğiniz kadar komplo teorisi kurarsınız .

• Sanırım klavuz yayınlanmadı hala..

• @JesusLord, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Sanırım klavuz yayınlanmadı hala..

Evet, yayımlanmadı.

• ⭐⭐

@hasnotben ne zaman dönmüş bu? :))

• @debbieLA77 1978 doğumluyum diyor, üniversite sonrası gitmiş yaklaşık 2002-2003 eder, 2019 yılında 50 eyalet görmüş ve güya dönmüş baya bi sene orada yaşamış USA vatandaşı abimiz.. 🙂

• ⭐⭐

@Bulliv zaten yoruma gerek yok gitmiş oraya sıkıntıdan patlamış, buradaki gibi geyik muhabbeti yapamamış eee çok da yalnız kalmış hala da yalnız sanırım... bi de çok da şanssız bir arkadaş tam pandemi başında dönmüş şimdide patlamıştır zxaten.... ama 7 yıl kalmış eğer öle öğrenci vizesi çalışma vizesiyle kalmadıysa çeker geri gider hatta gitmiş bile olabilir... bu videoyu da oraya gitmersinler hayaller kurmasınlar diye çekmiş... şu mantık :)))) aşağıdakinin aynı
    Cehennemde yeni bir zebani işe başlamış.
    İlk gün kıdemli zebani tarafından gezdiriliyormuş.
    Her yerde dev, yüksek kaynar kazanlar içinde yanan insanlar ve her bir kazanın başında zebaniler varmış.
    Bizimki bakmış derin bir kazanın başında 5 zebani bekliyor.
    – Bu ne demiş ?
    – Bu Almanların kazanı, sürekli birlik olup yardımlaşıp üst üste çıkarak yukarıya tırmanıyorlar ve oradaki zebaniler de tırmananı tekrar aşağıya atıyor…
    Biraz daha ilerlemişler dev bir kazan daha. Başında 3 zebani bekliyormuş.
    Bizimki yine dayanamamış;
    – Peki burada niye 3 zebani bekliyor?
    – Bu da Amerikalıların kazanı, bunlar da arada yardımlaşıp çıkmaya çalışıyorlar ve görevli 3 zebani yukarıya çıkanı tekrar aşağıya atıyor.
    Bizimki bakmış bir sürü dev kazan ve her kazanın başında çeşitli sayıda görevli zebani varken ileride bir kazan var ki;
    başında hiç zebani falan yok. Hemen atılmış;
    – Yahu bu kazanda niye görevli zebani yok, boş mu?
    Kıdemli artık bıkkın bir şekilde cevaplamış;
    – O Türklerin kazanı.
    Görevli zebaniye gerek duymayız.
    Zaten içlerinden birisi çıkmak için
    çaba sarf ettiğinde
    diğerleri birlik olarak
    hemen onu aşağıya çekiyor.

• buradan baktım arkadaşlar, belki ben yanlış adrese girdim. Bir de siz kontrol edebilir misiniz ?

..............English.pdf

• Merhaba,

Bu yıl düzenlenecek olan Green Card çekilişine başvurmayı istiyorum ancak aklıma takılan bazı konular vardı.

Birinci sorum başvuracak kişilerin mesleğinin onetonline.org'da yer alması ve 7.0'dan yüksek SVP puanının olması gerektiği "Green Card Çekilişi Başvuru Şartları" konusunda belirtilmiş. Ben resmi olarak 2017 yılından beri devlet kayıtlarında çiftçi olarak görünmekteyim (resmi çiftçi belgem var), meyve üreticisiyim. Ancak onetonline.org'da mesleğime yakın olan bir meslek göremedim veya benim gözümden kaçtı. Şu an ki mesleğime istinaden başvurabilirmiyim?

İkinci sorum ise mesleğimin kabul göreceğini ve Green Card başvurumunda olumlu sonuçlanacağını varsayarsak, sadece geçerli mesleğim üzerine olan mesleklerde mi çalışabilirim?

Teşekkürler.

• ⭐⭐

@tolgasatir tek kelimeyle harikasın :))) aşağı çekme mantığı işte…taktım şu zebani hikayesine biraz önce paylaştığım ama acaip doğru, hatta bu kadar doğru olamaz🤣

• ⭐⭐

@emocan bu 2023 bizim beklediğimizde 2024 yazacak yani öyle olmalı

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@tolgasatir tek kelimeyle harikasın :))) aşağı çekme mantığı işte…taktım şu zebani hikayesine biraz önce paylaştığım ama acaip doğru, hatta bu kadar doğru olamaz🤣

Bence bu ülkede bizi en çok yoran da bu. Herkes etrafındakini kendi bataklığına çekmeye çalışıyor demiyor ki tut beni de çıkar burdan ille de gel birlikte batalım. Biz zaten bataklıkta gövdemizin yarısına kadar çekildik ama en azından çoluğumuzu çocuğumuzu kurtaralım bu bataklıktan istiyoruz nasip olursa.
    Ailemin bile yüzüne söylüyorum eğer olaki çıkarda gitmek istediğimizde biz razı değiliz derseniz sizden büyük bencil yok torununuzu gram sevmiyor ve düşünmüyorsunuzdur sakın seviyoruz ondan gitmeyin diyoruz demeyin diye şimdilik susuyorlar bakalı

• ⭐⭐⭐

Bazı mesajları çıktı alıp odama yapıştırmak istiyorum vallahi. @debbieLA77

• @diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@emocan kılavuz yayınlanmadan kesin konuşmak yalan olur.

biri geçen sene bugün yayınlandı tekrar yayınlanır dedi bakalım

• ⭐⭐⭐

@greygoose Sorunuzu ilgili konu başlığında sorunuz lütfen

https://yesilkartforum.com/forum/topic/5358/dv2024-sohbet-odası?page=1

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Emre Kurtulmuş Emre Kurtulmuş 
  • ⭐⭐

@Özgür-Can biliyorum gördüm en kısa sürede yayınlanıcak hayırlısı ile.

• ⭐⭐

Kartın çıkmasını geçtim klavuzu da çıkmıyor artık. Pasaport şartını bir öğrenemedik kesin olarak nolmuş.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Özgür-Can green kart mülakat randevusu alacak numaraları gösteren kılavuz olsun başvuru kılavuzu olsun her ayın 15 - 20 arası ve amerika saati saat 12 den sonra açıklanır amerika saati 12 iken bizin burada 19 oluyor ondan dolayı böyle söylerler kesinlik yoktur sadece beklenti içinde olursun

• ⭐⭐

@Chromium ilk gören duyan haber versin:)) klavuzun bu aralar çıkması gerekiyordu aslında di mi? Bu gece yarasından sonra ümitliyim yayınlanacak 🥰

• @debbieLA77

Karışıklık olmasın diye linki kaldırdım, heyecanla bekleyince 23-24 ü görmemişim 🙂 Kusura bakmayın arkadaşlar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |