Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Emre-Baran-Çiftçi konuyu anlamadık siz Dv2023 çekiliş kazananımısınız? Hangi tip vize için mülakat randevusu oluşturdunuz?
    Case numaranız nedir? Case numaranızı 52xx gibi son iki hanesini gizleyerek yazabilirsiniz

• @Muhtaradana, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Emre-Baran-Çiftçi konuyu anlamadık siz Dv2023 çekiliş kazananımısınız? Hangi tip vize için mülakat randevusu oluşturdunuz?
    Case numaranız nedir son 52xx gibi son iki hanesini gizleyerek yazabilirsiniz

2023 Çekiliş kazananlarındanım evet. Ais formu için form doldururken hata aldım

"Randevu İçin Hazır Değil" diye. Konsoloslukta mülakat tarihi oluşturmadan Ais alınmıyor denildiği için mülakat aldım

2023EU59xx Case Numberim.

• @Emre-Baran-Çiftçi okey sıkıntı yok ama dv mülakat tarihini siz alamazsınız. Mülakat tarihleri kcc veya konsolosluk tarafından bildirilir

Bir yanlışlık var sanırım
    İlk önce https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx bu siteden dosya numaranızı Sorgularmısınız In transit mi At Nvc mi yazıyor

• @Emre-Baran-Çiftçi Hocam siz mülakat aldığınız maili buraya bi özel bilgilerinizi kısmen kapatarak ekran görüntüsü atabilir misiniz ?

Kafalar çok karıştı çünkü.

• @tohma31 sirbistan 262 kazanan yaklasik 130-150 arasi cn yapar 115 de mulakat verilmis.%90 a yakin performans wder tabi dosya tasiyanlar kac bilmiyoruz ama baya iyi gozukuyor performanslari.bir cok ulku bu orana yaklasamiyor niye almama riski var dediniz

• @Muhtaradana
    İnvailid diyor ama, kazandığıma dair ekran görüntüsüde atabilriim?

xDww.png

• @Emre-Baran-Çiftçi

"Konsoloslukta mülakat tarihi oluşturmadan Ais alınmıyor"

Şu ifade dv mülakatları için yanlış, sıralama şu şekilde ilk önce KCC(kentucy consular center) size mülakat tarihi aldığınıza dair bilgilendirme e-maili gönderir, sonra siz ais kaydı yaparsınız

Ais kaydını kcc size mülakat tarihi vermeden yapamazsınız. Kendiniz dv vizesi için mülakat tarihi oluşturamazsınız.

• @Muhtaradana Yani bir süre daha bekliyecek miyim? Peki kayıtların 30 Eylülde son bulma mevzusu nedir?

• @Emre-Baran-Çiftçi kazandığınıza inanıyoruz, ama size mülakat tarihi ile ilgili bir e-mail gelmedi dimi
    Birisi size "Konsoloslukta mülakat tarihi oluşturmadan Ais alınmıyor" dediği için ais kaydı yapmaya çalıştınız. Mülakat tarihi oluşturdum derken bunu nereden yaptınız hangi vize kategorisini seçtiniz

• @cerkezkizi09 karadağda dahil ve oradaki rakamı bilmiyoruz, şu görüntü itibariyle ankaradan daha iyi olduğu kesin ama yinede oraya ciddi bir masraf dökülecek ve sonucunda alamama ihtimali de var onun için

• ⭐⭐⭐

@Emre-Baran-Çiftçi Emre Bey, lütfen şu sorları cevaplayabilir misiniz ?

1. Siz kendiniz mail gelmeden AİS kaydı mı yapmaya çalışıyorsunuz ?

2. Neden başka bir kullanıcının hesabından giriş yapıp sorular soruyorsunuz ?

3. Mülakat maili geldi mi size ?

Teşekkürler.

• @Muhtaradana, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Emre-Baran-Çiftçi kazandığınıza inanıyoruz, ama size mülakat tarihi ile ilgili bir e-mail gelmedi dimi
    Birisi size "Konsoloslukta mülakat tarihi oluşturmadan Ais alınmıyor" dediği için ais kaydı yapmaya çalıştınız. Mülakat tarihi oluşturdum derken bunu nereden yaptınız hangi vize kategorisini seçtiniz

https://evisaforms.state.gov sitesinden

wwww.png

• @Erkan-Gürsoy, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Teşekkürler.

1-Evet,öyle olduğunu düşündüm
    2-arkaadaşımın pc'sindeyim üye ol yaparken Facebook ile üye ol kısmından girdim o yüzden. Kendi hesabımıda açabilirim sorun değil
    3.Mülakat Maili gelmedi işte ben mi aceleci davrandım yoksa kimseye mi gelmedi? mülakat tarihi gelmedi diye panik yaptım

• @tohma31 anladim da cn 33k varken ankaradan iyi oldugu kesin ve diger ulkerde de benzeri olabilir yani almanya ukraynalilari kabul etti baska ulkeler kimlerden dosya tasima aldi kac tane talep oldu bilinmeyecek.ki 48 karadag kazanani var heosi tasisa 262 kazanan olur gecen sene ve 130 cn desek 115 bakmis su ana kadar baya iyi.bu seneye gelirsek karadag dahil 162 kazanan var 80-90 cn yapar.ayrica dosya tasima sonucu hic bir zaman net olmayacak zaten

• ⭐⭐⭐

@Emre-Baran-Çiftçi, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Erkan-Gürsoy, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Teşekkürler.

1-Evet,öyle olduğunu düşündüm
    2-arkaadaşımın pc'sindeyim üye ol yaparken Facebook ile üye ol kısmından girdim o yüzden. Kendi hesabımıda açabilirim sorun değil
    3.Mülakat Maili gelmedi işte ben mi aceleci davrandım yoksa kimseye mi gelmedi? mülakat tarihi gelmedi diye panik yaptım

@Emre-Baran-Çiftçi Soruları cevapladığınız için teşekkür ederim.

İlk önce sakin kalmaya çalışın lütfen, ayrıca foruma kendi bilgileriniz ile yeniden kayıt olun.

Görüyorum ki talihli kayıt formu doldurmuşsunuz, bana özelden telegram k.adınızı yazın sizi gruba alalım.

Süreci anlamak için aşağıdaki linklerden formu dikkatli şekilde okuyun lütfen.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/5335/dv2023-2023-green-card-lotosu-aşamaları?page=1

https://yesilkartforum.com/forum/topic/5354/sayılarla-dv2023?page=1

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Erkan Gürsoy Erkan Gürsoy 

• @Emre-Baran-Çiftçi burada verdiğiniz link NIV Appointment system diye bir siteye gidiyor, yani göçmen olmayan bir vize türü için oluşturulmuş sayfa,ülke seçeneklerinde Türkiyeyide göremedim siz nasıl işlem yaptınız orası ayrı bir konu ama zaten Ankara bu siteyi değil https://ais.usvisa-info.com/tr-tr/iv sitesini göçmen vize randevuları için kullanıyor.

Şimdi size kısaca süreci anlatayım. Zaten bu başlığın birinci iletisini okursanız olayı daha net kavrarsınız. Sizin mülakat tarihi almanız için her ay yayınlanan vize bülteninde cut-off içerisinde olmanız lazım, yani sıranız gelecek en son bültende ki cut-off sayısı eu için 5700, yani siz bir sonraki bültende cut-off içerisinde olursunuz.

Bültende cut-off içerisinde olduktan sonra kcc den Soyisim/İsim :You have received this email notification to inform you that you have updates available at https://dvprogram.state.gov/ESC. Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing. yazılı küçük bir e-mail alacaksınız, bu mülakat tarihi aldınız anlamına gelir, bu aşamadan sonra Ais kaydı yapabilirsiniz.

Ama siz ilk önce lütfen bu başlığın ilk iletisini dikkatlice okuyun. Karmaşıklık için diğer forumdaşlardan özür dileriz

• Merhaba Arkadaşlar,

2019 yılında Almanya'da üç ay kaldım. Police certificate gerekir mi?

Selamlar...

• ⭐⭐⭐

@MuratA Merhaba 3 ay için almanıza gerek yok, aşağıdaki başlığı inceleyebilirsiniz.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/150/türkiye-dışındaki-ülkelerden-adli-sicil-kaydı-almak?_=1663160832059

• @Erkan-Gürsoy Eksik olmayın, sağolun.

• @Emre-Baran-Çiftçi yalnız siz şuan randevu alamazsınız ki zaten çünkü sizin sıranız 5900 lerde ama şuan current olan sayı 5700

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

153

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.4k

| | | |