Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @melikeugur anladım abartı olmaz o zaman sponsor olmak biraz zahmetli bir iş bende kendisine yük olmak istemiyorum aslında o kendisi teklif etti işin garanti olsun dedi ama bakalım bir karar vericez artık. cevabınız için teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐

@captskyrock Excell listesinde önünüzde bulunan kişileri vs daha bir çok detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz zaten şu andada excelli kontrol ederek hangi bilgilere ulaşabileceğinizi görebilirsiniz.

Telegram içinde telegram grubunda sadece bu senenin kazananları mevcut, hem işleyiş hakkında daha çabuk bilgiye ulaşıyorsunuz hem de sizin gibi kazanan diğer arkadaşlarla oradaki yaşantı hakkında vs bilgi alışverişinde bulunabiliyorsunuz

• Merhaba , arkadaşım 7 yıldır ABD de yaşıyor. Kendisi vatandaşlık sınavına henüz girmedi ancak girebilir . Green card ile gitmişti. Arkadaşımın orda evi ve aracı var kendi üstüne bana sponsor olabilir mi ? Bununla ilgili nasıl bir süreç izlemem gerekiyor ?

• @Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@captskyrock Excell listesinde önünüzde bulunan kişileri vs daha bir çok detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz zaten şu andada excelli kontrol ederek hangi bilgilere ulaşabileceğinizi görebilirsiniz.

Telegram içinde telegram grubunda sadece bu senenin kazananları mevcut, hem işleyiş hakkında daha çabuk bilgiye ulaşıyorsunuz hem de sizin gibi kazanan diğer arkadaşlarla oradaki yaşantı hakkında vs bilgi alışverişinde bulunabiliyorsunuz

Merhaba hocam size mail gelmedi mi?

• Merhaba, excel tablosundan gördüğüm kadarıyla birçok kişiye 1-2-3-4.tip mail gelmiş. Nedir bu mailler? Henüz bana gelen bir mail olmadı.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@VEFA-RECEP ilgili iletiyi inceleyin lütfen;

https://yesilkartforum.com/forum/post/298733

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐⭐

@VEFA-RECEP Merhaba,

Aşağıdaki formu doldurarak excel listesine katılarak süreci daha hızlı ve daha yakından takip edebilirsiniz.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScI0pAkb4BZcdWkUxklwdRL2WBsUOe_nTU_D767McMd02m0DA/viewform

• Merhabalar kontrol mail atmasak herhangi bir sıkıntı olur mu teşekkürler

• ⭐⭐⭐

@Darwin Bu tamamen sizin kararınız. Dosyanızın hangi aşamada olduğunu öğrenmek istiyorsanız atabilirsiniz.

Mail atsanız da atmasanızda bir sorun olmaz.

Ama eğer mail atacaksanız aşağıdaki formatın dışına çıkmayın lütfen.

mail başlığı: 2023EUXXXX (case numaranız)

mail içeriği:

Name - Surname: ...... .......
    Date of Birth: Ay / Gün / Yıl
    Case Number: 2023EUXXXX

Dear KCC Officer
    Please let me know if my DV file is ready for the interview.

Thanks
    .... ......

• Şu anda dv sürecinizin hangi aşamada olduğunu öğrenmek için KCC ye mail atıp bilgi isteyebilirsiniz. Size 4 mail türünden birini seçerek cevap verecekler. Bu maillere bakarak sürecinizin hangi aşamada olduğunu anlayabilrsiniz. KCC den gelen 4 mailden hangisi ne anlama geliyor, bu sayfada Creyzcell üstad açıklamış. https://yesilkartforum.com/forum/topic/4443/kentucky-consular-center-kcc/29

• Meraba Ds260 formuna adreslerimizi yazarken sadece E devlette yazan ikamet adreslerinizi mi yazmalıyız yoksa ikamet ettiniz ama sistemde görülmeyen adresleri de eklemeliyimiz mi .
    yani ben jandarma astsubay olduğum için Erzurum da çalışırken karakolun misafirhanesinde kaldım devamında kütahya da çalışırken üç ev değiştirdim ve en sonda Şırnakta karakolda kaldım ama ikametimi o evlere hiç almadım fatura dahi bunları da eklesem olur mu eklemesem sorun teşkil eder mi sistemde sadece 5 ikamet adresim görünüyor

• Bu arada excel tablosunu inceledim. 3. Mail alanlardan en yüksek tarihi olan 20 Mayıs. Bu şu anlama gelebilir. Geçen senenin başından taki sondan bir önceki aya kadar (Ağustos ayına kadar) 08 Mayıs-03 Haziran arası esas alınarak mülakat verilmişti. Sanırım bu sene 3 haziran yerine 20 mayıs esas alınacak gibi görünüyor. Tabi herkesin mail bilgisi excelde olmadığı için kesin birşey söylemek mümkün değil. Bu iletim sadece bir tahmindir...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Muhammet-Ali siz DV2023 kazananı mısınız, imzanızda DV2024 yazıyor çünkü.

• @Erkan-Gürsoy çok teşekkür ederim

• Merhabalar excelden baktığımda 3.tip mail çoğu herkese gelmiş olarak gözüküyor. ds 260'a başka bir mail girmiştim başvuru yaptığım maili unuttuğum için acaba o maile mi geldi bu mail yoksa henüz gelmedi mi onu nasıl öğrenebilirim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@greenbatu size bir mail gelmez, siz mail atmadan.
    bu mailler, durumunu sormak için mail atanlara geliyor zaten.
    bu yüzden mail atmadıysanız, mail gelmesini beklemeyin.

mail adresi: [email protected]
    mail başlığı: 2023EUXXXX (case numaranız)

mail içeriği:

Name - Surname: ...... .......
    Date of Birth: Ay / Gün / Yıl
    Case Number: 2023EUXXXX

Dear KCC Officer
    Please let me know if my DV file is ready for the interview.

Thanks

• @gucarslan Atmamdan yana bir sıkıntı olmaz galiba en azından işimi şansa bırakmamış olurum diye düşünüyorum biraz daha

• Cevap: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları merhabalar. DV dosyamı gönderdiğim doldurduğum siteyi, bilgilerimden emin olmak adına tekrar açtırmak istiyorum. Tam olarak ne yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim…

• ⭐⭐

@esat90 BURADAN DS260 formunuza Case Number girerek tekrar giriş yapıp bilgilerinize tekrar göz atabilirsiniz , bu işlem için form kilit açma işlemine gerek yok. Çok büyük bir hata yapmadıysanız formunuzu mülakat aldıktan sonra açtırarak düzeltebilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |