Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @kadir-yilmaz garibanin yüzü gülür mü psikolojisi ile tavsiye ediyorum 😃

• @ethsea, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@kadir-yilmaz ilk başvurunsa kesin bana çıkar mantığıyla hareket edersin tahminimce. Genelde öyle oluyormuş. Ben açıklanacak güne kadar ne hayaller kurdum, tabi sonuç hüsran. Şimdi 2. başvurumda yine yeniden kesin kazanacağım gibisinden hayaller kuruyorum, baktım çıkmadı turist visa ile gogogo

hocam sizin yerinizde olsam turist vizesi için direkt adım atardım çünkü gün geçtikçe kaçak girenlerden ötürü ülkeye vize verilmesi zorlaşıyor, türk pasaportu çoğu ülkenin gri listesinde şu an zaten. ben ilk çekilişte çıkmadığını görünce yıkıma uğradım, ikincisinde de çıkmayacağını biliyordum ama yine bir garip oldum. beklemek ile hayat geçmiyor, zamanı değerlendirmek çok önemli. J1 vizesi için bu yıl adım attım, kendime de kızıyorum neden geçen sene yapmadım diye. bir yerden adım atmak gerekiyor, 1 yıl az vakit değil.

• Yasaklı

Arkadaşlar bankada para göstermek yerine babamın traktörü yada mal mülk gibi şeyler göstersek kabul olur mu

• Yasaklı

Arkadaşlar bide benim bir tanıdığım yok amerikada mesela dv260formunda kalacağım yer olarak nereyi gostericem

• ben askeri personelim oldu da green card kazandım ds260 formunu doldururken askerlik yaptınız mı soruya ben ne cevap verecem meslek kısmına military yazacam mecburen. ancak ben askerlik yapmadım er ve erbaşlar gibi astsubay okulundan mezun oldum bu nedenden dolayı muafım ben askerlikten hadi askerlik sorusuna yapmadım diye işaretledim diyelim. ds260 soruların birinde ateşli silah v.s. kullanmayı biliyor musunuz diye soru var buna evet desem sıkıntı olur mu

• @jendeuk mülakat alayım diye benim için dua edin, iyi dileklerde bulunun; siz kazandığınızda ben size adres veririm.

• ⭐⭐

Bu parça çok hoşuma gitti yine atıyorum.. bana o vizeyi verecektiniz..

• ⭐⭐

@uzaysan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@dytmelek, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Son bir ay kala tanıdık yüzler yine belirmeye başladı ☺️ Bu sene hiç umudum yok, ilk sene oluyormuş o ‘kesin bana çıkacak’ hissi 😬

Aynen ben de öyleyim. Geçen sene foruma her gün günde 5 defa girerdim bütün bildirimlere tıklar her mesajı ayrı ayri okurdum ama şimdi hiçbirini yapmıyorum. Foruma da 2 haftada bir aklıma gelirse giriyorum.

Ben de üçüncü ya da dördüncü başvurumda tam hatırlamıyorum kaçıncı olduğunu ama aynı sizin gibiydim, forumdaki her başlığı her mesajı okuyordum sanki Amerika’nın bana green card sözü varmış gibi. Sonra kart çıkmadıkça saldım, foruma daha az girer oldum. foruma baktıkça ertelenen hayallerim geliyor aklıma. Başvuru dönemini ve tam öncesini seviyorum ama, taze bir heyecan getiriyor. Sanki böyle her şey sıfırlanmış gibi hissettiriyor. Belki bu sefer olacakmış gibi.

• ⭐⭐⭐

@Erkand, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Of of off. Gece üzüm suyu ile tekrar dinleyeyim bunu.

pıt 😥

• ⭐⭐

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Erkand, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Of of off. Gece üzüm suyu ile tekrar dinleyeyim bunu.

pıt 😥

aman dikkat et abi fazla kaçırma üzüm suyunu

• ⭐⭐⭐

ABD Dışişleri Bakanlığı, Türkiye’den ABD vizesine başvuran vatandaşların uzun süreler bekletilmesinin iki ülke ilişkilerine zarar vermesini istemediklerini ve vize kapasitesini artırmak için yenilikçi yollar aramayı sürdüreceklerini açıkladı.

• Yasaklı

@Stiff inşallah kazanırsın kardeş

• Merhaba, Almanya doğumluyum. 1976 dan beri Türkiye'deyim. Başvuru yaparken Türkiye kontenjanından girebilme şansım var mı ?
    Yoksa doğum yeri nedeniyle mecburen lotary Almanya kotasından mı değerlendirilecek ?

• Yasaklı

Arkadaşlar greencard için yeşil pasaport olur mu yoksa bordo mu olmalı

• Yasaklı

Arkadaşlar öğrenci pasaportu olur mu greenkard için

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@jendeuk ruhsat sahibi kazanan kişi yada eşi adına olması gerekiyor daha sonra mülakata giderken ruhsatla birlikte değerini gösteren evrak götürmen gerekiyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@jendeuk farketmez ikisi de oluyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@jendeuk geçerli süresine bağlı olarak oluyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Nuri-Üstünsoy almanya başvuru yapılacak ülke olduğu için olmaz

• @Nuri-Üstünsoy Almanya doğumlu olduğunuz için Almanya kotasından başvuru yapmak zorundasınız. Almanya kazanan sayısı düşük olsa da başka bir şansınız yok maalesef.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

116

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |