Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@Hyller ayy saka gibi gerçekten aldık vizeleri biletleri 7 eylül Los angeles yolcusuuyuz :))))

Ohhh çok şükür allahım. Hadi git çabuk çabuk 💜

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@Hyller ayy saka gibi gerçekten aldık vizeleri biletleri 7 eylül Los angeles yolcusuuyuz :))))

Hayırlı olsun, gördünmü nasibinizi. Benden önce Amerikadasınız inşallah

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@Pınar-Keser-Binay cocuk posta vizede @OrlandoGücü hasan abi bilgili pınar abla onla iletisime gecebilirsin. Aynı sekilde melek abla sende görüsebilirsin. Hasan abi bu konuda tecrubeli
    ................

• ⭐⭐

vizesi onaylanan arkadaşların hepsini tebrik ederim

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Woww Ahsen çok yakınmış çok heyecanlandım herşey yolunda gider umarım bizde turisti alınca Amerika'da görüşürüz inşallah 🥰😘

• @dytmelek sevgili ahsen kardesim. Bu surecte aslinda benim gizli kahramanim sizsiniz. Sizin sayenizde telegram grubunu kesfettim. Telegram grubu sayesinde vize gorusmesini 12 agustos 2022ye cektim. Yine grupta tanistigim yardimsever birisiyle telefonda gorusup aldigim coook degerli tuyolarla vizemi aldim.
    Yolunuz, bahtiniz acik olsun. Allah ayaginiza tas degdirmesin.
    Saglicakla kalin...

• @OrlandoGücü Tamamdır Hasan bey. Biz eşimle alalım. Çocuklara sıra gelince yardımınızı isterim.

• @ahsenaydgdu Canım benim tekrar hayırlı olsun. Umarım tüm dileklerinin beklentilerinin fazlasını yaşarsın Amerika da. 😍😍😍😍😍

• ⭐⭐⭐

@Hyller @OrlandoGücü @Zelene @Pınar-Keser-Binay @tayboga gerçekten bende sizlere çok teşekkür ederim hep psikolojik destektiniz ve bu süreçte uzun bekleme süresinde bu çok önemliydi sağolun 🙂 yolu düşen herkesi beklerimm

• herkese merhaba. aranıza yeni katıldım. forumda çok yararlı paylaşımlar ve bilgiler olduğunu gördüm. bende bir şey sormak istiyorum. turistik vize için başvuru yaptım. randevu tarihim ilk olarak ağustos 2023 oldu. daha sonra sistemi kontrol ederek 3 kez değişiklik yaparak kasım 2022 ye çektim. daha öne çekmeye çalışıyorum ve sürekli kontrol ediyorum ama hiç boşluk denk gelmiyor. diğer 3 kez yaparken sürekli denk geliyordu. acaba randevuyu öne almanın bir sınırı var mı? bu konuda bilgisi olan var mı?

• Bu ileti silindi!

• @statistician sınırı yok hocam sadece eylül ayı doldu daha açmazlar kolay kolay , ekim ayı için ara ara bakınız.

• @ob16222 teşekkürler. kontrole devam...

• Merhaba,

11.08.2022’de annem için vize mülakatına katıldık ve vizemiz onaylandı.

Benzer durumda olanlara ışık olması için durumumuzu ve izlediğimiz yolu paylaşmak istiyorum.
    Öncelikle ben ve eşim Amerika vizesine sahibiz, 2016 Kasım’da almıştık (Sevgililer gününü Amerikada geçirmek istiyoruz demiştik, neden Amerikaya gitmek istiyorsunuz sorusuna karşılık olarak)
    2017 Şubatta 10 günlük Los Angeles-Las Vegas- San Diego seyahati yaptık. 2017 Aralıkta Miami-Dominik-Miami yaptık. Sonrasında bir seyahat daha planladık ama babamızın sağlık sorunu nedeniyle bileti yakmak zorunda kaldık. Şimdi bir kızımız var 13 aylık, geçen yıl ona da posta yoluyla vizesini aldık. Eşim şuan Amerikada yatırım fırsatlarını araştımak üzere 2 ay önce Amerikaya giriş yaptı. Bebeğimiz küçük olduğu için tek başıma orada olası yaşayacağımız zorluklara karşı annem için de vize almamızın elimizi güçlendireceğini düşündük ve Mart ayında pasaportunu çıkardım akabinde vize başvurusu yaptım, önce Şubat 2023’e sonrasında 11 Ocak 2023’e çektim randevuyu, hergün defalarca kontrol ediyordum açık bir randevu yakalamak için. Ta ki @denizci10 E2 grubumuzda Ağustos ayı için mülakat tarihlerinin açıldığını söyleyene kadar, ne şans ki o an o mesajı gördüm bebekten dolayı bazen günlerce sonra okuyabiliyorum yazılanları. Hemen tarihi güncelledim 11 Ağustos 10.15 olarak. Nasıl sevindim anlatamam. Hemen uçak bileti, otel rez, düştük yollara, 1 bebek, 1 orta yaşlı kadın ve ben deniz 🙂
    Türlü aksilikten sonra konsolosluktaydık ve bizimle yakın saatte mülakatı olan E2 gruptan arkadaşlarla görüştük, sağolsunlar annemle birlikte girelim teklifinde bulundular, bu annemi ve beni çok rahatlattı, annem ilk kez böyle bir deneyim yaşıyor. Güvenlik görevlisinin birlikte girmelerine izin vermesiyle içeri girdiler ve bekleyiş başladı. Sonra gülümseyerek geldiler 1 saat kadar sonra. Annemin vize onayını almasındaki kritik noktanın seyahat edeceği kişi olarak ben ve kızımı göstermiş olmam olduğunu düşünüyorum, vizesi olan ve daha önce 2 hatta 3 kez giriş çıkış olan birinin iyi bir referans olduğu kanaatindeyim. Annem de emekli kendine yeten bir insan maddi olarak ki bunu hiç sormamış zaten. Siyahi Nick Beye denk gelmiş, ona denk gelmesi için çok dua etmiştim. Annemin aktardıkları;

Nick: Ne için Amerikaya gidiyorsun?

Annem: Kızım seyahat etmeyi seviyor, daha önce Avrupaya ve Amerikaya birçok kez gitti, şimdi bebeği var tek başına seyahat edemiyor, ben de ona yardım etmek için yanında gideceğim.( Annemin bu dediğini anlamamış ve başka bir görevliyi çğırmış, anneme benim doğum için mi oraya gideceğini sormuş, annem de hayır bebek 13 aylık birlikte seyahat edeceğimizi söylemiş)
    Nick: Nereye gideceksiniz?
    Annem: Miami
    Nick: Ne kadar kalacaksınız?
    Annem :Bir hafta
    Annemi bir kenara oturtmuş ve pc den incelemiş biraz, sanırım bizim giriş çıkşlara falan baktı, ds 160’a baktı tutarlımı söyledikleri diye
    Nick: Başka çocuğun var mı burada?
    Annem: Evet bir oğlum var birlikte yaşıyoruz Sonbaharda evlenecek demiş.
    Nick: Vizeniz onaylandı!

Bizim tecrübemiz de bu şekilde gerçekleşti. Grupta onay alan tüm arkadaşlarımı tekrar tebrik ediyorum, bu hafta bir bayram havası var tabii, full onaylı gidiyoruz. @denizci10 arkadaşımız DS 160’ı güncellemenin iyi olacağını söylediği için mülakata gitmeden 2 gün önce güncellemem çok iyi oldu, teşekkür ediyorum kendisine.
    Herkese onaylı mülakatlar diliyorum.

• @ahsenaydgdu şimdiden yolun açık olsun Ahsencim 🙏🏻🥰

• @tayboga, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@dytmelek sevgili ahsen kardesim. Bu surecte aslinda benim gizli kahramanim sizsiniz. Sizin sayenizde telegram grubunu kesfettim. Telegram grubu sayesinde vize gorusmesini 12 agustos 2022ye cektim. Yine grupta tanistigim yardimsever birisiyle telefonda gorusup aldigim coook degerli tuyolarla vizemi aldim.
    Yolunuz, bahtiniz acik olsun. Allah ayaginiza tas degdirmesin.
    Saglicakla kalin...

Çok mutlu oldum birisine bir yardımım dokunduğu için, vizeniz hayırlı olsun şimdiden iyi yolculuklar 🙏🏻🙋🏻♀

• @Hyller çok teşekkür ederim ☺

• @NiTianErXing illegal demek istemedim aslında.

• Arkadaşlar 9000 e yakın Türk vatandaşı ABDye Meksika üzeri kaçak girerken yakalanmış. İnşallah bu yüzden b2 vizesi ile girişe sorun olmaz. Sonuçta artık tehlikeli ülke vatandaşı olarak görüyorlar bizi.

• ⭐⭐⭐⭐

@Diego ne demek ben teşekkür ederim sizin gibi değerli bir insanı tanıdığım için. Yolunuz bahtınız hep açık olsun.

Benzer Başlıklar

• 553
  • 5
  • 5
  • 28
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

44

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |