Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Emrey34 ne tür şeyler çalıyorsunuz

• @Sabri-FT umarım biraz batı klasik var kemanla ana dalım Türk müziği ama halk sanat bağlama ud keman ritim gitar falan sokak yapalı zaten aşina olmadımız tarz kalmadı değişik diller tarzlar umarım sizede cıkar umarım bende en erken sekilde mülakat alır gider oraları tecrübe ederim bekliyoruz iste

• @Emrey34 maşallah her türlü şeyi çalıyorsunuz bende klarnet ve keman. Ama keman da daha yeniyim.
    ben karıştırdım ya size çıkmış zaten dedim belki gc çıkmasını bekliyorsunuz inş mülakata alınırsınız ve bize kendi tecrübelerinizi anlatırsınız burada bize:)

bana da inş çıkar:)

• ⭐⭐⭐

Bir enstruman çalabilenlere hep imrenmişimdir. Bir iki öğrenme teşebbüsüm oldu ama gerek iş gerek sabır konusunda pek başarılı olamadım. Ama hep bağlama çalabilmek istemişimdir.

• @Programmer enstrüman çalabilmek sanatın bir dalıyla uğrasmak o kadar güzeldirki tarif edilemiycek kadar uykun kaçar yoldaşın olur üzgün olursun sırdaşın olur gc çıktığında heyecandan uyuyamayıslarımı hep sazımla geçirdim evet bağlama zaten bizlerin kalbinde ayrı bir yere sahip zaman ayırarak doğru kisilerden yardım alarak bağlamayı çalabilirsiniz şiddetle tavsiyede ederim elimden gelen birsey olursada seve seve yaparım.

• @Sabri-FT teşekkür ederim küçükten hep beri hep bu işlere merakım olduğundan öğrenmis oldum Bi sekilde umarım sizde hayaliniz kavusursunuz çıktıktan sonrada hic bisey garanti olmuyor mülakat almadan tam sevinilemiyor malesef umarım süreç hepimiz icin güzel ilerler diyelim 🙏 sabırla sizde bizde bekleyeceğiz

• @Emrey34 kötü yanı o ya zaten gc çıksa bile mülakata alamama gibi durumlar var bu zaten en kötüsü yüz binler içerisinde sen seçil ama mülakata çağırılma umarım en kısa zamanda mülakatlara çağırılasınız da ABD'ye gidersin ve bizde nasip artık inş

• @Sabri-FT umarım insallah öyle olur cn miz de fena değil artık gerisi Allaha kalmıs bakalım ne olacak darısı size

Benzer Başlıklar

• 1
  • 375
  • 5
  • 22
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |