Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Polonyada bir üniversiteden mezun biri ABD de kolaylıkla iş bulabilir mi

• Merhaba iyi akşamlar herkese, ben lise son sınıf öğrencisiyim Amerikada üniversite eğitimi görmek istiyorum fakat buna artık çok geç karar verdiğim ve biraz uçak bir hayal olduğu için hedefimi daha uygun olan Polonya’ya çevirdim ama üniversiteyi Amerika’da okuyamasam bile orada yaşamak istiyorum. Merak ettiğim şey şu; Polonya’da ki iyi bir üniversiteden mezun birisi sizce Amerika’da kolaylıkla iş bulabilir mi? Yoksa Türkiye’de okusam yine aynı hesap mı olur. Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bulldog okudugunuz universitenin ulkesinden cok, dil, bilgi ve deneyim seviyeniz ise alinmada daha cok katki saglayacaktir. Turkiye de Polonya da ingilizcenin anadil olmadigi yerler...

Secim yaparken alaniniza gore secmelisiniz, ulkeye ya da okula gore degil. Her alanda bilinen ve saygi duyulan universitelerin siralamalari farkli... Siz kendi alaninizdaki bilgilere gore hareket etmelisiniz.

• @bulldog ABD’de okumak istiyorsan SUNY programları var onu araştırabilirsin. 2 yıl Türkiye’de 2 yıl ABD’de okuyorsun.

• @xpowerglide ücret çok fazla

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |