Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

DV2023 mülakatlari az önce dağıtılmaya başlandı.
    CN1 ~ 1000 lütfen maillerinizi kontrol edin.

• @gucarslan Bize gelen giden yok henüz. 11 Mayısa kadar gelecekse yandık

• @Emre-Kurtulmuş aaa anladıım cut offlar arasında ds formu ilk dolduranların mülakatları olmuştu yani tamam 🙂 ben öyle olduğunu düşünmemiştim aydınlattığınız için teşekkür ederim.

• @Erkan-Gürsoy çok teşekkür ederim cevabınız için, SSN belgemin sadece taratılmış hali var, orjinal dokümanı yok maalesef, sorun olur mu acaba formda belirtmiştim olduğunu

• @ltsc confirmation sayfasında yazan sizin submit 11 mi 12 mi ülke saat farkından gün oynayabiliyor da benim de mesele Türkiye saati ile 12 Şi idi ama Amerika saaati ile 11 i idi ve gün 11 oldu confirmation Letterda

• ⭐⭐⭐

@bates7 Bir sorun olmaz, onlar kayıtlarında görüyorlardır zaten.

• @ltsc Ah ne mutlu size, hayırlı olsun 😊 inşallah sorunsuz alırsınız vizenizi 🙏🏻 Darısı başımıza 🙏🏻🍀

• @ltsc Hayırlı olsun güzel haberlerinizi bekliyoruz 🙂 darısı bize inşallah

• Merhabalar,
    telegramdan yazmıştım. imzamı güncelledim. Bugün 2NL aldım. Mülakat 05.10.2022 tarihinde gerçekleşecek.

• Bu ileti silindi!

• @cerkezkizi09 turkiye saati ile 12.05.2022 olduğu için bıraktım ben.

• @cerkezkizi09 merhaba, merak ettim başka iletilerinizde de bu konuyu irdelemiştiniz de, özellikle sorma nedeniniz nedir günü? Hani bilmediğim birşey var belli ki.

• @cerkezkizi09 siz muhtemelen bugün 11 Mayıs'a kadar mülakat verildiğini düşünüyorsunuz. Ama numaranız 27K olduğundan sizin 11 Mayıs olsa da bugün gelmezdi zaten.

Mülakat alan tüm arkadaşlara hayırlı olsun.

• @cerkezkizi09 tamamdır neden sordugunuzu sn @Stiff cevaplamış. Teşekkurler.

• @gucarslan Merhaba, anlatıldığı gibi yaptığım halde telegram grubuna alınmadım. Geçersiz kullanıcı adı yazılmış ama kullanıcı adımın doğru olduğunu düşünüyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz

• Merhaba yeşilkart forum Telegram grubuna nasıl girebilirim

• Selam herkese iyi forumlar,
    Sayfaları taradım fakat bir cevap bulamadım

Bu sene belge gönderme işlemleri olacakmı yoksa mülakat tarihimiz geldiğinde sağlık raporumuzu alıp gidecekmiyiz?

• Mülakat alan herkesin umarım olumlu geçer sorunsuz sıkıntısız ☺

Mülakat alanlar şu an ekim ayına alıyor değil mi? Mayıs muhabbeti nedir

• @gucarslan o halde bu sene kesin olarak belge gönderimi olmayacak mı hocam? Yani direk mülakat maili mi alacağız?

• ⭐⭐

@erennlk @esat90 mülakatlar dağıtıldığına göre evrak istemi olmadan ilerlenecek gibi duruyor. Cut off olup mülakat maili beklenecek sonrasında sağlık muayenesi olup evraklar ile mülakata gidilecek.

Benzer Başlıklar

• 296
  • 27
  • 6433
  • 22
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

70

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |