Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @waterfall tebrikler. peki her hangi bir anket istenilmishdirmi ? ds5535 falan ?

• @Azer-Huseynov Fazla vaktiniz kalmamış. Mali yılın sonu, Eylül'ün sonuna kadar sonucunuz gelmezse otomatik olarak hakkınız yanacak. Ne kadar üzücü bir durum. Umarım yakında sonucunuza kavuşursunuz...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yilmazz merhaba.
    konsolosun yaklaşımı muhtemelen sizinle aynı isim + soyisimle göçmenlik başvurusu yapmış birinden kaynaklı, yani name check'e takıldınız. şuan için yapacak pek bir şey yok açıkçası, beklemek dışında. başvurduğunuz vizenin ne yazık ki zaman sınırı olmadığı için konsolosluklar bu şekilde bir yaklaşım içine giriyor.

ayrıca, sn. @SUV2019 bahsettiği dava konusuna da açıklık getireyim.
    mandamus davaları bu tür konular için biraz fazla, şahsen buna inanıyorum. bunun yerine bir abd'li avukatla anlaşıp, dava yerine sizin adınıza bir mail atmasını için anlaşabilirsiniz. çünkü mandamus davası için şuan rakamlar min 5000 ~7500$ arası ve sonuç alma garantisi elbette ki yok. bunun yerine az bir miktar para ile sadece mail atmasını talep etmek bir çözüm aracı olabilir.

• @gucarslan cevabınız teşekkür ederim. Beklemeye devam edeceğiz bakalım. En olmadı dediğiniz gibi bir avukatla anlaşılabilir. Umarım gerek kalmadan hallolur.

• 180 günü doldurduk bakalım yakında bir update gelecek mi.

• @thunder_74 Ben 9 ayı doldurdum. 9 ayda bir update bile gelmediğine göre 2 seneden önce sonuç bence gelmez gibime geliyor....

• Benim pasaportu da vizesiz aynı 221 AP kağıdıyla geri postaladılar 🙂 hala ready görünüyor ve garip bir şekilde 13 temmuzda ve dün güncelleme oldu. Konsolosluk kapalıyken nasıl güncelleme oldu anlamış değilim. Bıktırıyorlar…

• @kmlcbi61 guncellme olmasi nvc den dosyanıza işlem yapılmış olmasıdır

• @kmlcbi61 Dosyanızın tatilde işlem görmesi abd den dosyanıza işlem yapıldığını gösteriyor, 7 tane güncelleme gelmesi sonunda umarım işlem tamamlanmıştır diye mail gelir size.

• @AYSY33 @thunder_74 Teşekkürler yorumlarınız için. Umarım daha fazla uzamaz 🙏🏻

• 11 kez gunceleme geldi bana ama hala refused .

• @thunder_74 epey uzun sürmüş.. gerçekten çok üzücü.. sizin vize türünüz göçmen vizesi sanıyorum. Benim göçmen olmayan J2 .. tabii AP durumunda bu ayrımların bir önemi var mı bilemiyorum.. hepimize sabırla umutla beklemeler diliyorum 😔

• @yilmazz benimki turist vizesi. Daha önce 3 defa vize almış olmama rağmen bu sefer ap ye kaldım. Görüşmede vize onaylandi vizeli pasaportu beklerken 5 gün sonra ap yazısı geldi. Sonunda gelecek bir sorun olduğunu düşünmüyorum ama beklemek insanı yoruyor.

• @thunder_74 Ben de geleceğini düşünüyorum. Ama 1 sene mi olur, 2 sene mi olur, sonunda gelecek...

• @thunder_74 gerçekten çok şaşırtıcı ve bir o kadar da manidar.. 3 kez vize verip şimdi AP a bırakmaları akıl alır gibi değil.. benim de 2 çocuğuma, eşime veriyor bana vermiyor. Üstelik sizlerin ki gibi bir güncelleme filan da yok.. 13 Mayıs’ dan beri Refused yazıyor! O kadar.. okulların açılmasına da çok az zaman kaldı. Çocuklarımın eğitimi de çok olumsuz etkileniyor bu durumdan ama umutla beklemeye devam.. umarım en kısa sürede hepimiz de süreç olumlu sonuçlandı diye yazarız 🙏🏻

• Bu ileti silindi!

• Merhaba herkese,

Mayis ayinda mulakata girip AP alanlardan sonucu gelen var mi acaba ? 2022 DV talihlilerinden....

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dolcederya bu hafta mart ayı'nda mülakata giren 2 arkadaşımızın süreçleri tamamlandı.

• @gucarslan Zaten 6 aylık süreç çok önemli. 6 ayda tamamlanmazsa bayağı uzun sürüyor.

• @dolcederya merhaba. ben dv22 . mayis 3 den AP-dayim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

114

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |