Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ccangull Hayırlı olsun.

• Başka alan var mı?

• 1 kişiye falan mı dağıttılar anlamadım

• Aranılan şanslı talihlilere aşırı sevinçten dolayı ulaşılamıyor 🙂 Talihli olmak da sıfat gerektiriyormuş.Şans olmayınca o da yetersiz kalıyor...

• @Kitapsever Tek tek mail atıyorlardır... Akşama liste açıklanır veya yarın akşama. Amerikada mesai yeni başlıyor daha...Malum 7 saat zaman farkı var. Bu gece veya yarın gece 01.00'e doğru en geç belli olur.

• @sanaldeniz sanmıyorum. Mülakat mailleri hep toplu atılıyordu birden

• @Kitapsever Mülakat alan arkadaş mülakat aldığını foruma 15.04'de atmış. Kabaca bir hesapla 15-7 = 8. Yani saat 8.00'da KCC arkadaşın mailini atmış. Ayrıca telegram hesabında başka paylaşım var mı. Ben de telegram yok da.

• Merhabalar, zamanımız kısıtlı olduğu için biraz acil bir soru sormak istiyorum.

Greencard işlemlerim tamamlandı, uçak biletim 6 temmuz tarihinde, ilk girişim olacak.

Mülakat ve öncesinde bekardım ancak ben gitmeden nişanlım ile nikah kıymak istiyoruz. Amerika'ya ilk girişim olacağı için, medeni halimdeki bu değişiklik sınırdaki belge tesliminde geri gönderilmem ile sonuçlanır mı?

Cevaplarınıza göre nikah tarihi alacağız, yanıtlarsanız çok sevinirim.

@gucarslan @crazycells

• Excel listesinde 25300 lü bir arkadaşa da bugün gelmiş. Niki: onder/yolda1deli

• @sanaldeniz teşekkür ederim

• @Onder merhaba,hayırlı olsun, mail saat kaçta geldi acaba?

• Şaka gibi Ağustos ayında gerçekten rekor kırıldı. İki kişi mi gerçekten!

• Herkese merhaba. Banada mail geldi.

• @entropik ne zaman geldi mailiniz

• @entropik Gözünüz aydın. Hayırlı olsun.

• @entropik hayırlı olsun mail ne zaman gelmiş acaba

• Teşkkürler herkese. Saat 15.00de gelmiş.

• Şuan işte ve dağın basında biryedeyim. Tam kontrol edemiyorum herşeyi. Mülakat tarihini bile göremedim henüz. Elimden geldiğince bilgi paylaşacağım arkadaşlar. Herkes bugün mail alacak umarım.

• @gucarslan Gürcan bey gün içinde farklı zaman aralıklarında mülakat dagitilma ihtimali var mıdır acaba ? Yoksa tek seferde mı atıyor KCC?

• @entropik Merhaba tekrardan hayırlı olsun.Siz ds260 formunu excel tablosunda 13.05.2022 de gönderdiğinizi yazmıssınız ama buradaki imzanızda 04.06.2022 yazmışşınız hangisi dogru olan acaba?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |