Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@uzaysan 10*3 diyelim 😓

• Su anda tum piyasalar bugunki FED'in faiz kararini bekliyor. Beklentiler 50-75 baz puan artis. Bakalim surpriz olacak mi?

• @MySea, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

Su anda tum piyasalar bugunki FED'in faiz kararini bekliyor. Beklentiler 50-75 baz puan artis. Bakalim surpriz olacak mi?

Onlarda paranın gücünü belirleyen FED i var,bizde de parayı pul kolleksiyonun parçası haline getiren TED imiz var.

• @kartalveat, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@MySea, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

Su anda tum piyasalar bugunki FED'in faiz kararini bekliyor. Beklentiler 50-75 baz puan artis. Bakalim surpriz olacak mi?

Onlarda paranın gücünü belirleyen FED i var,bizde de parayı pul kolleksiyonun parçası haline getiren TED imiz var.

Maalesef bizde ‘maalesef TL önceden değerliydi biz onu değersizleştirdik’ diyen yönetim var 😕 ama ne hikmet ki böyle dediği halde bile ilgi görüyor. Bazen kendi kendime diyorum hak ediyoruz biz bunları, sonumuz hayır olsun inşallah. Kötü günler geride kaldı sırada daha kötü günler var maalesef.

• $1 = 1 Euro

Euro deger kaybetmeye devam ediyor.

• 1$=1EUR olunca Almanya'da yasayan yakin arkadasima "Almanya cennet yigenim cennet, sen bakma biz USA'da duzenimizi kurduk yoksa donerdik, Almanya cennet siz kiymetini bilmiyorsunuz" diye mesaj attim.

Gurbetcileri simdi daha iyi anliyorum.

• ⭐⭐

@eire Tum duzenini birakip Amerika'ya kalkismamistir insallah 😃 guzel soylemissiniz

• Euro biraz daha dusse de soyle keyifli bir Avrupa turu yapsak diye cilgin fikirler geciyor aklimdan 🤣🤣

• $1 = 17.49 TL
    1 Euro = 17.42 TL

• @MySea yön artık avrupa 🙂

• Ve Trump reis tekrar geri donmeye hazirlaniyor.

• ...2023 yilinda tum dunya devletlerinde buyuk bir recession durgunluk olacagi tahmin ediliyor,bu gunlerde yine bir cok devletde en yuksek enfilasyon var,enfilation australyada son 30 yilin en yuksek rakkami olarak, 6,3 oraninda,enfilasyon yukseldigi zaman merkez bankalarida faiz oranlarini arttirmak istiyorlar.

• $1 = 17.85

Yarin FED faiz karari aciklayacak. Beklentiler 50-75 baz puan ama surpriz yapip 100 baz puan da arttirabilirler. 75 veya 100 baz puan arttirirlarsa, $ kuru 18 TL uzerine cikar diye tahmin ediyorum.

• @MySea, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

$1 = 17.85

Yarin FED faiz karari aciklayacak. Beklentiler 50-75 baz puan ama surpriz yapip 100 baz puan da arttirabilirler. 75 veya 100 baz puan arttirirlarsa, $ kuru 18 TL uzerine cikar diye tahmin ediyorum.

Bizim MB yine rezerv satacak yine boşa gidecek. Kötü günler geride kaldı sırada daha kötü günler var. Umarım biran önce şu yanlış politikadan geri dönerler yoksa durumumuz feci olacak.

• Ahaha 7 lirayı görünce bir gülesim geldi ya 😃 Şimdi neredeyse 20, 30 olacak. Halimiz yaman dostlar.

• ⭐⭐

@MySea, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

$1 = 17.85

bence 75 puan arttırır.

• @techna maalesef ülkecek ağlanacak halimize gülüyoruz 😕 sorun çok büyük ciddi derecede borç yükümüz var. Sonumuz hayrolsun inşAllah.

• Bu akşam yarın $ 18uzerine atacak gibi duruyor. Muhtemelen bu sefer bizimkiler 18de müdahale yapmazlar artık Aralık da gibi bir müdahale gelecekse 20 üzerine atınca $ da müdahale yaparlar gibi bir dusuncedeyim.

• @vermaynen TVlere cikan ekonomi uzmanlarina gore, su anda MB da duzgun ve yeterli sekilde mudahele edebilecek $ veya Euro yok. Simdiye kadar da kamu bankalarindaki doviz uzerinden mudaheleler yaptilar. (Ayrintisi biraz teknik bir konu). Yani bu bankalardaki doviz hesabi sahiplerinin parasi ile! Bakalim neler olacak, hep beraber gorecegiz...

Benzer Başlıklar

• 1
  • 50
  • 8
  • 14
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

37

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |