Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@kaank01 merhaba, ilk olarak lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.
    bu değişikliği forma bildirmenize gerek yok, önemsiz bir detay. önemli olan form doldurduğunuz anki bilgileriniz.

• Selamlar forumda bulamadım burdan sormak istedim,
    Bu kcc evrak isteklerindeki süreç tam olarak nasıl ilerliyor? hangi belgeleri istiyorlar tam olarak

• @gucarslan üzüldüm adınıza inşallah tekrar çıkar bu kadsar kişiye yardım ediyorsunuz dualarımız sizin için fayda sağlar inşallah

• @achillesoag haklısınız da ben telegram üye olamadım henüz excelde hatali kayıt gözüküyor elim değip duzeltemedim ondan burdan yazdim

• @achillesoag bir de @gucarslan yeni üye değil bilgiler girmemis üye de değil eski talihli ve grup adminlerinden bilir kişilerinden o sebeple the end yazısı ilgimi çekti. Tavsiyeniz onun için geçerli olmuyor bu durumda

• @crazycells mail ile açtırma talebinde bulundum 2 gün önce.. yorumları geç gördüm. Konsolosluk sürecinde açın denilmiş hep. Gerçi mailime dönüş olmadı hala.

• Merhaba tekrardan, bu soru daha önce soruldu mu bilmiyorum eğer tekrara düşüyorsam mazur görün. Bana greencard çıkması ile birlikte düğün tarihimiz aynı kalacak (ekim) fakat nikahı hemen yapalım diyoruz.
    Ben ds260 formu bekar olarak doldurup gönderdim.
    Nikah yapılınca yeni pasaportumu alacağım ve hemen ardından add applicant ile eşim içinde form açacağım. Eşim için formu doldurduktan sonra
    KCC ye mail atıp kendi formumu güncellemek (evli durum ve yeni pasaport) için açılmasını isteyeceğim.
    Bunları 30 eylüle kadar halletmiş olmam en iyisi değil mi?
    Evrak talepleri 30 Eylülden sonra mı başlıyor?
    Eğer öyleyse nikah için çok acele etmek istemiyoruz. Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

• @ulsclk13 merhaba merak ettim mail ile mi açtırdınız. Hemen açtılar mı?

• @gucarslan tekrardan merhaba, 2. cevabınız için bir detaya takıldım. Neden kendi formum için güncellemeyi mülakat tarihi geldiğinde yapmalıyım. O süreçte evrak talebi olacak, pasaportum değişecek vs. gönderdiğim evraklar kendi ds260 formumla uyuşmayacak. Bu doğru oluyor mu? Eşim için formu doldurduktan hemen sonra ds260 formumu açtırma ve güncelleme talebinde bulunsam daha iyi değil mi?

• @cemalkt tsk ederim yardiminiz icin ☺

• Ben cifte vatandasiyim, almanyada yasiyorum.
    Türkiyede en fazla iki bucuk ay kaldim
    Peki bunu tatil olarak gösterebilirmiyim?

Birde ben istanbulda deneyim icin ajanslarda kayitliydim 10 sene önce. Figüran olarak bazi dizilere gittim. Sizce bunuda göstermem gerekirmi? Sonra bir sorun cikmasinda

• @sanaldeniz Formu açtırma talebinize çok uzun sürede mi yanıt verdiler? Ayrıca evrak gönderme talebi, randevu vs halen olmadı mı?

• Merhabalar ben üniversitede okurken part time çalışmalarım oldu sigortam da yapılmıştı bunu formda belirtmedim 30 günlük olduğu için hiç çalışmadım dedim formu mu açtırmama gerek var mı. ?

• @ysr bunun için formu açtırmayınız zaten kısa süreli çalışmışsınız.

• @erennlk lütfen ilk sayfayı kontrol ediniz ayrıca evrak talebi olacak mı şuan belli değil sabırla beklemenizi tavsiye ederim.

• @cemalkt çok teşekkür ederim

• 2022 talihleri için şuan case number olarak vize alan en yüksek rakamlar nedir acaba bilginiz var mı 23 talihlileri için fikir verebilir belki

• @gucarslan evet kazandım kusura bakmayın imzaya taşımayı bilmiyordum hallettim şimdi yardımcı olabilir misiniz?

• @ozgurcc 2022 baz almak doğru olmaz 7bin olup alamayan var 20binlerde olup vize alan var

• @dr-tahirmutlu 55 gün sürmüştü. Şimdi 5 gün falan sürüyor

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

118

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |