Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Hokkabaz36 hayir onunla ilgili degil ortadaki sifirlarida sildik ama yinede sorun var case num. olan sayfayi geciyo confr.num. olan sayfada sorun var kcc e email gonderdik onlarda tam konuyu alamadilar qaliba

• @dium Merhaba Can 🙂 evet öyle oluyor

• Merhaba arkadaşlar. Umarım iyisinizdir.
    Ben çocuğumun pasaportunu DS 260 doldurduktan sonra kaybettim diye yenisini aldım. Yani vize için randevuya gittiğimizde başka pasaportu olacak.
    Şimdi benim bir şey yapmam gerekiyor mu?
    Yani bu bir problem oluşturur mu ?
    Değerli vaktiniz için şimdiden teşekkürler ☺

• Bu ileti silindi!

• @cemalkt imza sureci nedir acaba ilk defa duydum buny

• @Z-I herhangi bir problem yaratacağını düşünmüyorum mülakat zamanı bu durumu açıklayabilirsiniz veya mülakat maili aldıktan sonra formu açtırıp düzeltme yapabilirsiniz.

• Merhaba ben Ds260 doldurmayla ilgili sorun yasiyorum.Case num. sayfasini gecib diger sayfada melumatlariniz uygun digil diyo bu sorunu yasayan varmi aranizda ?

• Merhabalar, ben DS-260'i doldururken anne ve babamin dogum yeri bilgilerine ikisinin de kimlik ve nufus kayidinda sadece ilce adi yazdigi icin formdaki city ve state/province alanlarinin ikisine birden sadece dogduklari ilceyi yazdim. Ilcenin bagli oldugu ili girmedim yani. Kayitlarda gecmeyen ekstra bir bilgiyi girmemek icin ozellikle yazmamistim. Gordugum kadariyla ben haric herkes farkli yapmis sanirim. Bunun bir onemi var mi? Mulakat tarihi aldiktan sonra formu actirip anne-babanin "State/Province of Birth" bolumune dogdugu ilcenin bagli oldugu sehiri yazmali miyim sizce, yoksa nufus kayidinda oldugu gibi ilce adi yazmaya devam mi etsin?

• @cemalkt Selam, mülakat maili aldıktan sonra formu KCC'ye mi açtırıyoruz yoksa Ankaraya mail atarak oraya mı ?

• Merhaba, lisans diplomam elimde ama lise diplomamı kaybettim. E devletten lise diploması yerine mezuniyet belgesi alıp göstersem yeterli olur mu? Yahut lisans diploması olunca lise diplomasına gerek kalmaz mı?

• @leviathan şuan bunun için formu açtırmayınız gerekli güncellemeyi mülakat zamanı düzeltebilirsiniz eğer babanızın ilçe veya il kısmı aynıysa doğru olan bilgi neyse onu yazmanız gerekir zaten doğrusunu yapmışsınız.

• @cemalkt Tesekkurler. Ornegin babamin kimlikteki dogum yeri CEYHAN yaziyor diyelim, ben formdaki babamla ilgili "City of Birth" ve "State/Province of Birth" bolumlerinin ikisine birden CEYHAN yazdim. City'e CEYHAN yazip State'i ADANA diye girmedim. Kimlikte ve nufus kayidi bilgilerinde dogum yeri olarak ADANA ibaresi gecmiyor cunku sadece CEYHAN yaziyor. Ben de sorun olmaz diye dusunuyorum, sonucta memurlar resmi evraklarda yazan bilgiler ile karsilastiracaktir. ADANA yazip CEYHAN yazmasaydim o sorun cikarirdi buyuk olasilikla.

• @vartorian Merhaba Can ☺️, cok tsk ederim yardimin icin

• @kuzey lisans mezunu olup diplomanız varsa lise diplomasına gerek yok.

• @leviathan siz resmi kayıtlarda ne yazıyorsa onu yazın merak etmeyin sorun olmayacaktır.

• @ozgurcc ilk sayfayı kontrol ediniz imza sürecinizi tamamlarsanız arkadaşlar size daha sağlıklı cevap verecektir.

• @cemalkt Teşekkür ederim.

• @TuRquality merhaba buna cevap veremiyorum @gucarslan @crazycells yardımcı olacaktır.

• @Nunu-Jafarova lütfen ilk olarak imza sürecinizi tamamlayın ayrıca yazdığınızı anlamadım.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |