Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gucarslan teşekkür ederim

• Merhaba, kazanan şirket sahipleri Primary Occupation bölümünü Business seçip Present Employer bölümüne de kendi şirketlerinin adını mı yazmalılar?

• @tohma31, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Djordan023 dostum seninle case numaralarımız çok yakın anladığım kadarıyla , ama ben daha ds260 formunu gönderemedim bu haftasonu evleneceğim için, inşallah ikimizde yakın tarihte mülakat alabiliriz.

Mutluluklar şimdiden inşallah tüm talihliler mülakat alır ve süreç sorunsuz işler.

• @gucarslan Çok teşekkürler.

• @Şeyda teşekkürler

• Merhaba, bana green card çıktıktan sonra erkek arkadaşım ile resmi nikah yaptık. Fakat şu an güncel adreslerimiz farklı yani birlikte yaşamıyoruz. DS-260 formunu doldururken ''present addres'' bölümünü aynı adres girmememiz sorun olur mu? Yoksa aynı adres girmemizi mi önerirsiniz? Bir de eş bilgilerini doldururken ''same as present adress'' kısmı var ne yapmalıyız? @crazycells

• Tekrardan merhaba, Work and travel ile 2020 yılında 3.5 ay amerikada bulundum. Bu koşulda yurtdışı police rapor (tam adını hatırlayamadım) gibi bir şey istendiğini gördüm. Bu durum beni de kapsıyor mu acaba?

• @sevdee bu sitede "police certificates" basligi altindaki tabloyu inceleyebilirsiniz.

• Herkese merhaba,

DS-260 formunu gönderdim fakat Haziran ayı içinde evleniyorum.

Hemen sonrasında add applicant yaparak eşimi ekleyebilirim doğrumu ? detaylarını bilen varmı ?

Teşekkürler.

• Arkadaşlar selamlar ben başka ülkede kalıyorum.Acaba burada greencard sürecini ilerletebilmek için gerekli şartlar neler ?Kalıcı oturumum vs yok üniversiteye başlamak istiyordum burada

• @latif-acar lütfen imza sürecinizi tamamlayın daha sonra sorunuzu @crazycells @gucarslan etiketleyerek sorabilirsiniz.

• @latif-acar kalacağın ülkenin konsolosluk performansı na şuradan https://savediversityvisa.org/dv2022-daily-visa-statistics/ bak. Ayrıca dv 2022 Excel sayfası ni iyi analiz et. Excel de dış ülkelerde mülakata girenlerin sıra beklemedigini görebilirsin. Excel sayfası 1. Sayfanın 1. İletisinde. Ben bunun nasıl olduğunu bilmiyorum. Ama oluyor...

• @sevdee bence inandırıcılık açısından aynı adrese taşıyın ama yine forum adminleri daha doğru cevap verir

• @benhayo zaten nüfusa gidip 5 dakikada hallediyorsunuz

• @TuRquality Elbette yapabilirsiniz daha sonrasın'da DS-260 Formu'nu açtırarak güncellemeyi yapabilirsiniz fakat mülakat esnasın'da sorulacağını tahmin ediyorum evlilik kayıtları,whatsapp görüşmeleri,birlikte çekilen fotoğrafları arşivleyip saklamanızda fayda olabilir tamamen kendi görüşüm kesin değildir daha detaylı bilgi sahibi olmanızı isterim 🙂

• Bu ileti silindi!

• @Hokkabaz36 Teşekkürler, DS-260 açtırılması nasıl oluyor bilginiz varmı ? 🙂

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Rhonster Rhonster 

• ds 260 formunu doldurduktan sonra ne belgesi yollayacagiz anlamadim ve nereye nasil

• @crazycells Burada anlatıldığı şekli ile elektronik ortamda belgeyi tedarik ettim. Bir sorun olacağını düşünmüyorum. Hali hazırda bir kere work and travel programı ile Amerika ziyaretim ardından Suudi Arabistan'dan aldığım turist vizesi, Amerikan Hava Kuvvetlerinin ihale ettiği askeri projelerde çalışmış olmam mülakat için yeterli olacaktır.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |