Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gucarslan aşağıdaki haberi okudunuz mu.
    İnşallah guzell gelişmeler olacak isteyen herkes visasini alacak

• @gucarslan çok teşekkür ederim sizin iletilerinizi hep okuyorum bir soru sormak istiyorum , green kart başvuru formumu nerden bulabilirim , bir önemi varmı başvurduğum formun çünkü ünv okurken pasifti ve lise mezunu yaptım şuan aktifim bir sorun yaratırmı , yapıp yapmadığımıda bilmemekteyim

• Selam,büyük ihtimalle mülakat yeri değişikliği talep etmek durumunda olacağım. Bunu şimdi mi yoksa daha sonra konsolosluklar arası mı yapmam doğru olur? Ds-260 açtırmak beni geri atar mı? 🫣

• Merhabalar, üniversite mezunuyum üniversite diplomam var yine de mülakata lise diploması götürmelimiyiz sanırım lise diplomasınıda üniversiteye vermiştim kayıt yaptırırken 10 yıldan fazla oldu e devletten lise durum belgesi götürebiliyor muyuz?

• ⭐⭐⭐

@zmnc4 Üniversite diploması yeterli. Lise diplomasına gerek.

• @Programmer çok teşekkür ederim

• @gucarslan SAYENDE HALLETİM ABİCİM ÇOKKK TEŞEKKÜR EDERİM İYİ Kİ TANIŞTIK ALLAH NE DUAN VARSA KABUL OLSUN TEŞEKKÜR EDERİM 🙏🙏

• @gucarslan

İlk önce herkesin 19 mayıs gençlik ve spor bayramı kutlu olsun.

Mrhba ds260 work education. Kısmı ile ilgili

Mesleğini ve çalıştıpın firma bilgilerini giriyorsun..sana 2 yıllık deneyimin ile ilgili kısmındada evet dediğn zaman. Bu firmaya başladığın tarihimi yazman gerekiyor.

Şuanda çalışmıyorsam o kısmı nasıl doldurmalıyım....

Beni birisi bilgilendirsinn please 🙏🙏

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cerkezkizi09 bu ne yazık ki dv için değil.
    biliyorsunuz ki green card bir çok şekilde alınmıyor. ilgili haber, diğer şekilde green card süreçleri için düşünülen bir tasarı.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aslanamca sahip olduğunuz en yüksek diplomayı beyan etmeniz istenecek sizden.
    bu yüzden bakılmıyor denemeyiz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Cancan hepimizin bayramı kutlu olsun! 🇹🇷

sizden ricam lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.
    evet, o tarihi yazmalısınız. eğer çalışmıyorsanız da "unemployed" yazabilirsiniz.

• Bu ileti silindi!

• @gucarslan 2 yıllık deneyimi hayır diye işaretlesem. Sadece işyeri bilgilerini yazsam sorun olur mu.
    İşe girişim bu ayın 22 de.
    Şuan e-devlette 22 diye görünüyor.
    Böyle yapıp form doldurma işlemini bitirsem.
    En kısa zamanda yolkasam

• @gucarslan hmm ben dv de kapsar diye ummustum 😞

• Formu hemen doldurup göndermek, bir faydası var mı. Yok mu. Bunun bir doğruluğu var mı!

• Dosya KCC den Ankara’ya aktarıldığında randevu aldığımız taktirde arada ne kadar süre oluyor ortalama?

Bu soruyu şundan soruyorum ds260 i tekrardan açtıracak vaktimiz oluyor mu acaba ? Çünkü düzeltmem gereken yer varda şu anda açmıyorum bekletiyorum

• Selamlar formu doldururken adresimi soykar yazacağıma sokyar
    Kızımın izmini kimlikteki ferzin yazacağıma ferzın yazdım sorun teşkil edermi

• @Cancan Evet evraklarınızı en erken ve doğru bir şekilde gönderirseniz faydası olacaktır,zararı olmaz.

• @mrozan İşlemler EKİM 1'De başlıyor ve sıra numaranıza göre ANKARA'ya gönderiliyor evraklarınız , Mülakat tarihi aldıktan sonra DS-260 Formunu tekrar güncelleme şansınız bulunmakta.

• @Volkan-Cam Küçük hatalar pek sorun etmiyor rahat olabilirsiniz,mülakat esnasında sorabilirler veya sormayabilirler isterseniz sizde düzelttirebilirsiniz.

Benzer Başlıklar

• 296
  • 19
  • 12172
  • 73
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

55

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |