Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @datanist ilerlemiyor ise durum pek hos degil o zaman.

• @datanist Merhaba.Bu mesajı ben de sorguladıktan sonra aldım şunu merak ediyorum acaba her sorgulama yapana aynı mesajı mı gönderiyorlar.Mesela başka sorgulama yapan arkadaşlar ne tür cevaplar aldı acaba bu önemli çünkü case number a göre mi ya da ds submit e göremi onaylanıyor suan en cok merak edilen konu o.Çünkü bu zamana kadar ds submite kadar ilerlediler.Bu saatten sonra belki durum değişmiş olabilir diye yorum çıkabilir.O yüzden bu veri önemli arkadaşlar.

• @braveheart-34 merhaba, şu an CN sırasına göre gidiyorlar. 3 Haziran ve öncesinde DS-260 submit edenleri dışında tutarak bu cevabı verdim.

• @braveheart-34 Form işlemeleri CN sırasına göre döndü. Şimdiye kadar Ankara mülakatları ise kendi belirlediği sıraya göre dağıttı. Bir bakıma formun gönderim tarihi öncelikli olarak gönderildi mülakatlar.

Hayır herkes bu mesajı almıyor. Sayın @datanist yazmış en son 17 binlerde biri almış. Artık form işlemelerinde sırayla gidildiğinden, bu maili almamış yüksek rakamlara ne olur bilemiyoruz.

Konsolosluk kapasitelerine göre alabiliriz, belkide refused’lerden açılan kotalardan alabiliriz ya da alamayabiliriz. Bu maili aldıysanız bir bakıma rahatsınız. Mülakat beklemekten başka yapabileceğiniz bir şey yok.

İsterseniz varsa davalara katılabilirsiniz.

• @gamefry teşekkürler. 243XX CN e sahip birisinin "Records indicate" ile başlayan cevabı aldığını biliyoruz. Belirttiğiniz gibi, önemli olan "Your case number is now current" şeklinde cevap almak.

• @datanist ileride umarım mülakat maillerini de alırız bakalım. Arada bir iki tane geç gönderimli 26 binlerde olan kişiler de son maili almış. Onları neye göre seçip onayladılar bilemiyorum. Teşekkürler bilgilendirme için.

• @datanist Teşekkür ederim.Umarım hepimize gelir en kısa zamanda.

• @gamefry Çok teşekkür ederim şuan çok mutlu oldum umarım hepimize yetişir gerçekten herkesin mutlu olmasını yemin ederim en az kendim kadar istiyorum.Rabbim inşallah yardım eder de hepimize nasip olur.Aminn

• Temmuz ayı için Ankara daha mülakat vermedi değil mi?

• @Sevval Bu sıralar bekleniyor mülakat dagıtımı ama ne zaman dagıtılır şuan net bişey yok temmuz ayı için.

• @braveheart-34 teşekkür ederim

• @Sevval Rica ederim.

• @datanist bizim sıramız 20XXX ama bizde aldık algoritmayı çözebilmiş değiliz

• @dsenol Çünkü siz Mayıs ayında göndermişsiniz formunuzu. Mayıs ayı içerisinde gönderenler onaylı zaten.

• @gamefry tam olarak mayıs değil eşim kendi ve oğlu için mayısta gönderdi ancak eylülde evlendik ve tekrar formu açtırıp benim ve kızlarımın bilgilerinin ekim başı yolladık

• @dsenol İmzanıza göre yazıyorum. Formların hepsini açtırmadıysanız, örneğin eşiniz açtırdı ama oğlunu açtırmadı, bu durumda hala ilk gönderim tarihi geçerli. Formlardan biri kapalı kaldıysa ilk gönderim tarihi geçerli. Hepsini mi açtırdı eşiniz?

• @gamefry dediğiniz şekilde sadece kendinin belgesini açtırıp bizi ekledi oğlunun belgesi açılmadı

• @dsenol o açılmayan DS-260 nedeniyle onaylisiniz 🙂 @gamefry in dedigi de ayni durum

• @gamefry Onaylı olup olmama durumu çok değişik. Ben temmuz sonunda evlendim. Kendimi evli olarak güncellemek ve eşimi eklemek için formu açtırdım. Ekimin başlarında formu tekrar gönderdik. 4 Nisan 2022'de mail attığımda onaylı olduğumu öğrendim. Sonraki zamanlarda 1 defa daha gönderdim sağlama yapmak için, yine onaylısınız maili geldi.

• @sadıkkurtoglu KCC den evrak talebini aldıktan sonra mı formu actirdiniz?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

114

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |