Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Sevgili dostlar KCC'ye 2023 süreci CS'den mi ya da DS260 formu ilk dolduranlardan mı mülakatlar başlayacak diye mail atsam bu soruya cevap verirler mi ? Eğer bilgi vermezlerse boşuna mail hazırlamayayım.

• Bu ileti silindi!

• Merhaba, 1-eğitim bilgileri kısmında sıranın bir önemi var mı? İlk üniversite sonra lise yazdım. 2-şuanki çalıştığım işimi yazdım ilk sayfaya fakat sonraki sayfada yine iş deneyimlerini soruyor. İlk sayfaya yazdığım işi yine yazmam gerekir mi supervısor detayları felan var bu sayfada.

• excel tablosunu yeni baktım. telegram kullanıcı adı hatalı gözüküyor. telegram kullanmadığım bir uygulama. kullanıcı adım Svs. düzeltmek için ne yapmam gerekiyor. yada kullanıcı adı telefon numarasımı?

• @svsucr Hocam excel tablosuna giriş yap ve kendi bölümünü bulup üstüne tıklayınca yorum yap diye bir bolum gelir fare de oraya güncel kullanici adini yazip enter la ve 1 gune falan excel yoneticileri günceller.

• arkadaslar mülakata çağrılma mektup ile mi olacak yoksa eposta ile mi?

• @Tuğberk-Önder gc basvurudan sonra verilen numaranızdır Hani sonucu kontrol ettğiniz 2023**HYTDAW GİBİ OLAN

• @kuzeytt DS-260 Formu'nu KCC (Kentucky Consular Center) Submit ettikten sonra sürekli olarak GMAİL Kontrol etmenizi öneririm oradan zamanla bildirim almaya başlıyacaksınız "SPAM,GEREKSİZ"Tarzı kutulara bakmanızı öneririm sürekli her girdiğinizde, çünkü bazen oralara düşebiliyor MAİL Sizin bu zamandan sonra sadece GMAİL Üzerinden iletişim halinde olacaksınız.

• @Hokkabaz36 tahmını hangı tarıhlerde kontrol edelım

• @tugofield liseden üniversiteye göre sıralamanız gerek

İlk sayfa şuan aktif olarak yaptığını iş ve yanında ek iş yaptıklarınız

Diğer sayfa ise geçmişte yapmış olduğunuz işler

• @Emrey34 Hocam ekim gibi GMAİL Kontrol etmenizde fayda var yani ekim ayın'dan sonra gmail sürekli kontrol edin süreç nasıl ilerliyecek pek emin değilim fakat zaten ekim'de forumdan illaki bir kişiye mail gelecek o zaman öğrenmiş oluruz bizde "Evrak Talebi veya Mülakat Tarihi"Umarım pandemi'deki sistem ilerler.

• arkadaşlar, mülakata case numaramıza göre mi sırayla çağırılacağız? DS260 formunu erken dolduranlar önce mi davet ediliyor yoksa?

• @Hokkabaz36 tesekku ederim ustadım pandemıdekı surec dedıgınız nedır bırde benım case 17bın sızce sıra gelırmı gelırse haangı ay gelır ve kazanbılırsem gıdebılırım tahmını bılgı verebılırmısınız

• @Emrey34 Hocam öncelikle verdiğim bilgiler garanti bilgiler değil kimse sürecin nasıl işliyeceğini bilemez elbette,fakat şöyle diyim

1-Pandemi'de süreç yavaş ilerlediği için yeni karar alarak "EVRAK İSTEĞİ-EVRAK ONAYI"Ve sonra mülakat tarihi gibi muhabbeti,askıya(SANIRIM)@gucarslan "Hocam yanlışım varsa düzeltsin" alarak DS-260 Formunu gönderdikten sonra insanlara Mülakat tarihi verdi yani herhangi bir talep etmeden direk mülakat verildi hem kalabalık oluşmadı hem insanlar için rahat oldu umarım böyle devam eder.

2-Case Number sorusuna pek birşey diyemem bilinmezlik ama öyle aşırı fazla bir korkutucu numaran yok umarım sorun yaşamazsın illada tahmin etmemi istiyorsan benim "MÜLAKAT DENEYİMLERİ"Sayfasın'da okuduklarım ile söylüyorum önümüz'deki sene HAZİRAN-TEMMUZ Gibi gelir sanırım emin değilim ama onu bil yaşayıp göreceğiz.

Herkeze bol şans 🙂

• @Hokkabaz36 çok teşekkür ederim, şimdi mailimi kontrol ettim eposta ile bilgilendireceğim yazıyor.

• @Hokkabaz36 oncelıkle tesekkurler 1.case numarası cok korkutmasada o zaman biraz korkuttu gecen senekı 17 bın olanlar aldımı acaba
    2. ağustosta paraportum bıtıyor ornegın deı-dıgınız gıbı hazıran da alsam ağustosa ıkı ay kadlıgı ıcın o pasaportla gırıs yapabılırmıyım abdye .

• @Emrey34 Geçen sene'yle ilgili pek bilgim yok fakat zaten mülakata gittiğiniz'de sizden en kötü 8 ay geçerli bir pasaport istiyorlar 2 ay'lık bir pasaport la alamazsınız sürecini sıkıntıya sokarsınız bu basit birşey gibi düşünmeyin bir ülkeye göç ediyorsunuz ve işi ciddiye almanız sizin için yararınıza olacaktır 🙂

• @Emrey34 Geçen sene(2022) bildiğim kadarıyla CS numarasına göre değil DS260 form doldurma önceliğine göre mülakata çagrildilar.CS'nin önemi yoktu. Bu sene ne olur bilinmez tabi

• @Hokkabaz36 tesekkurler evet haklısınız benımkı öğrencı pasaportu olduugu ıcın harc odemeden almıstım 25 yasına kadar gecerlı artık ds260 da suankı pasaportu yazıp yenı pasaportu goturmek sıkıntı olmazmı pekı bildim kadarıyla yenısını aldınızda eskısı ıptal oluyor

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |