Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Muhtaradana hangi browserı önerirsiniz ?

• ⭐⭐

@cemalkt, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@EzgiLera lise 1 den terk etmiştim daha sonra kayıt oldum ve sınavlar online olduğu için çabuk bitti orada kredi sistemi var dolunca mezun oldum.

Anladım. Zaten o yüzden sordum aslında. Buna hazırlıklı gitmeniz gerekli mülakata.
    Lisenin 3 senelik olduğu senelerde mezun olmuş ve üzerine başka okul okumamış kişilerden de, 4 yıllık liseye denk olduğunu kanıtlayacak evraklar istendi.
    Eğer fırsatınız varsa en azından açıköğretimden bir üniversite kaydı yapın, kafanız rahat olsun derim. Eğer öyle bir imkanınız yoksa mülakata giderken 4 yıllığa denk olduğunu kanıtlayan evraklarla gidin mutlaka.

• @cemalkt ozel bir sey yapmadim denemekten baska, browser crome

• @EzgiLera teşekkür ederimm.

• farklı yıllarda aralıklı sigorta giriş çıkışlarım var bazısı 2 ay arayla bazısı 6 ay arayla ama çalıştığım yer hep aynı ne yapmalıyım ne önerirsiniz?

• Bu ileti silindi!

• @EzgiLera son bişey daha sorabilir miyim ? ben ds260 formunu otomatik çeviri yaptırıyorum chrome sayesinde bu sorun yaratır mı ? ve klavye mi ingilizceye çevirsem faydası olur mu ? teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ayşebirkadın aradaki tarihleri doğru yazmadığınız için bu hatayı alıyorsunuz.
    lütfen kaldığınız tarihler arasında başlangıç-bitiş arasında boşluk kalmamasına özen gösterin.

• Merhabalar
    3 yıllık sevgilim olduğunu söylemiştim. Öğrenci olduğumuz için evlenip yeni eve çıkmamız çok zor bir ihtimal bu mülakatta sorun olur mu ? Cevaplayabilirseniz çok sevinirim

• @gucarslan TARİHLERİM SIRASI İLE ŞÖYLE:
    08.09.2016 – 15.11.2017 ESKİ EV ADRESİ
    15.11.2017-18.10.2019 ŞUAN OTURDUĞUM EV
    18.10.2019 – 10.03.2020 YURT TARİHİM.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@jordan ilk olarak lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.
    önemli olan evliliğinizin ve ilişkinizin doğruluğu. aynı evde kalmanızdan öte, ilişkinizin ve evliliğinizin gerçek olduğunu kanıtlamanız lazım.

• Merhabalar,

Foruma yeni katıldım,
    şanslıyım ki green cardı ilk başvurumda kazandım. Lakin kafamda bir kaç soru var , ben şimdi nişanlıyım 28 ağustosta düğünümüz var ve nikahı ozaman planlıyorduk.
    Lakin şimdi şartlar değişti , ds260 formunu da dolduracağım ama örnek veriyorum 1 1.5 ay sonra nikahlansak ve ozaman forumu güncellemeye kalksam , o güncellediğim tarihmi doldurduğum tarih olarak baz alacak? sizce bu durumda napmalıyım tecrübeli veya benim gibi durumda olan arkadaşlar bilgi verebilirler mi rica etsem.

• Merhaba, 260 formunu doldurdum onayladım ve sondaki çıktıyı da aldım. Fakat tekrar öylesine forma giriş yapmak istediğimde doldurmadan önce herkesin aldığı hatayı veriyor. Forma tekrar girince ekran ne çıkacak onu merak ediyordum? Tekrar girmemde sıkıntı var mı, giremedim de henüz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ayşebirkadın lütfen iletilerinizde büyük harf kullanmayın. ayrıca lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.

tarihleri günümüzden eskiye gidecek şekilde yazdığınızda ve aralarda boşluk yoksa kabul etmesi lazım. kontrol ederek tekrardan girin lütfen.

• ⭐⭐

@ozzgedenizz, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Arkadaşlar merhaba sevgilimle evleneceğiz şimdi evlenip kcc evrakları istediğinde evliliği beyan etmesek mülakat tarihi belli olunca evlendik desek yalan beyan olur mu ? Bu evlilik vakti ayarlamak çok kafamızı karıştırdı şimdi evlenirsek evrak beyanı süreci uzatır diyorlar ama kcc evrak istedikten sonra evlenmek de süreç açısından riskli olur gibi geldi yetiştirme evliliği konusunda bilginiz var mı?

Yalan söylerseniz tabi ki yalan beyan olur 😅
    Eğer evlilikte acele etmek istemiyorsanız mülakat tarihiniz belli olduktan sonra evlenin. Tarih belli olduktan sonra 1-2 ay süreniz olacak. Evliliğiniz yetişir bu sürede, merak etmeyin. Ya da gidişata göre mülakat alacağınız tarihi tahmin edip yine planlama yapabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@phenex hiçbir sıkıntı yok. ilerleyen günlerde formunuzu kontrol etmek için giriş yapabilirsiniz.
    tekrar girdiğinizde formunuzun karşısında "Completed" yazıyorsa her şey tamamdır.

• @Tugce-0 bende ayni gece dortten sabah sekize kadar denedim. Bir kac kere sisteme girebildim. Adres bolumunu gecemedim. Hatta kac kere save ettim. Bir turlu adresleri kaydetmedi. Yapan nasil yapti merak ettim. Mac ten ,windows pc den, wifi den 4g den, browserlardan denedim olmuyor gece bile

• @frodo_2023 Ya bende son aşamaya geldim cn number la pasaport numarasının olduğu yere tam girdim numaraları tıklıyorum submit diye etmiyor sonra otomatik şekilde attı böyle saçma bir sistem yok ya vallaha

• 9 mayis gecesi formu doldur maya başladim.3 sayfa ya geldim.dişarı.atdı.şimdidr.1 nci sayfadan iki gecemiyorm.(talebiniz şu anda işlenmiyor)your reguest cannot be processed at this time.diyor.bu ne oluyor.başgada karşılaşan varmi.varsa gectimi.düzelyormu.

• @gucarslan
    Formu doldururken ilk kendi şuan otrduğum evi yazdım. Ben bu evde 15.11.2017 tarihinden beri oturuyorum.
    Yurt tarihimde 2020 çıkışlı olduğum için mi kabul etmiyor sizce?
    Nolur yardım edin işin içinden çıkamadım bir türlü.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

65

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |