Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@uurse, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

formu doldurmaya başlayan arkadaşlara bir şey sormak istiyorum.

ds 260 da ilk case number girdikten sonra açılan sayfada,
    Enter the Principal Applicant's Surname yazıyor buraya sadece soy isim yazmayacak mıyız? telegram grubunda isim soyisim yazılacak diyor. ? ben mi yanlış anlıyorum yoksa oradaki bilgi mi yanlış?!

alt metni

"Ad-soyad kombinasyonu doğruluğu" yani yanlışlıkla soyadınız yerine adınızı yazmayın. Ya da başvuru yaparken bunları yanlış yazmış olabilirsiniz, hatalı ise kontrol edin. Yanlış bilgi ile denemeyin.

• ⭐⭐

@Barolc, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Telegram grubu için başvuru sağlamıştım fakat henüz geri dönüş alamadım?

Telegram kullanıcı adını doğru yazdıysanız ve gizlilik ayarlarınızı açtıysanız yakın zamanda gruba alınırsınız.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@uurse dikkat etmenizi söylediğim kısım soyad yerine ad ve doğum tarihi kısmındaki gun - ay kısmı. bunları yanlış yazmayın ve çok fazla yanlış deneme yapmayın. bahsettiğim detay bu..

• Telegram için aynı şekilde onay bekliyorum.

• @EzgiLera, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@uurse, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

formu doldurmaya başlayan arkadaşlara bir şey sormak istiyorum.

ds 260 da ilk case number girdikten sonra açılan sayfada,
    Enter the Principal Applicant's Surname yazıyor buraya sadece soy isim yazmayacak mıyız? telegram grubunda isim soyisim yazılacak diyor. ? ben mi yanlış anlıyorum yoksa oradaki bilgi mi yanlış?!

alt metni

"Ad-soyad kombinasyonu doğruluğu" yani yanlışlıkla soyadınız yerine adınızı yazmayın. Ya da başvuru yaparken bunları yanlış yazmış olabilirsiniz, hatalı ise kontrol edin. Yanlış bilgi ile denemeyin.

teşekkür ederim orayı hızlıca okumuştum biran kafam karıştı hemen buraya koştum sürekli yanlış mı denedim acaba diye 🙂

• ⭐⭐

@Upwind93, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Herkese merhaba. Forumu biraz gec kesfettim. Haliyle DS-260 formunda Anne soyadini kizlik soyadi yerine guncel haliyle doldurdum ve onayladim formu. Tekrar actirip duzelttirmem gerekli mi bu durumda? Yardimci olursaniz cok memnun olurum.

Şimdilik açtırmayın. Sürecin gidişatına göre ya mülakatta düzeltirsiniz ya da daha sonra açtırıp düzeltirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Barolc ilgili iletimde, gruba alınmaları bir kaç gün süreceginden bahsettigimizi hatırlıyorum. yine aynı iletimde, zaten 1 hafta hiçbir paylaşım yapılmayacağını da yazmıştım.

lütfen ama lütfen, sizler için uğraşan kişilere biraz zaman verin.
    burada gönüllülük usulü bu süreci yönetmeye çalışıyoruz.

ayrıca lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.

• Merhabalar yaklaşık 1 saattir form doldurmak için deniyorum ancak Your request cannot be processed at this time hatası almaktayım. Şu an sizde de benzer hatalar oluyor mu?

• @gucarslan teşekkür ederim yanlış anlamışım. peki oldu da kilitlendi diyelim nasıl anlayacaklar ve bundan sonraki süreç nasıl ilerleyecek merak ettim açıkcası

• bu 10 mu 11 mi tam hatırlamıyorum. sonunda bana da çıktı. umarım herşey yolunda gider de. vizeyi alırız.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@uurse süreç oldukça zahmetli ne yazık ki. yaşayan biri olursa o zaman bilgi verelim, şimdi kimseyi endiselendirmeyelim en doğrusu bu olur.. 👍

• @gucarslan teşekkürler

• @crazycells resmi olarak ikametgahımız olmasa dahi yazma gereklimi.
    ben de okudum. ancak resmi ikametgahım olmadı. birde e devlette son 3 tanesi var. ondan öncekiler yok(45 yaşındayım öncekileri de hatırlamıyorum)

• Eğitim/İş başlığında son 5 yılda hiç yurtdışına çıktınız mı sorusu var. Burada kastedilen turistik seyahatler değil anladığım kadarıyla, çalışmak veya eğitim için son 5 yılda hiç yurtdışına çıkıldı mı çıkılmadı mı onu soruyor di mi? Emin olmak istedim.

Asıl talihli olan hanımınkini doldurduk, çocuğu da doldurduk. Onayladık onları. Bir tek ben kaldım, yarıya kadar geldim ama sürekli atıyor dışarı. Girmek için de saatlerce tekrar deniyorum, aynı hatayı alıyorum hep. Ne yoğunlukmuş arkadaş.

• @ertan23 şuan çoğu kişide bu sorun var. bende 2 gündür uğraşıyorum ama henüz 2. sayfayı geçemedik

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@macis gruba eklemek için siraniz geldiğinde dahil edileceksiniz. lütfen sabırla bekleyin.. merak etmeyin, formu doğru ve eksiksiz şekilde dolduran herkes gruba er ya da geç dahil edilecek.

• Ds260 formu erken doldurmanın bir avantajı oluyor mu acaba?

• Arkadaşlar ds 260 formuna giremiyorum hata veriyor var mı sizde böyle durum lütfen cevap veriniz gün boyu giremedim. 2-3 defa girdi çok kısa tekrar çıkış yaptı

• @Aleister geçen seneler oldu bu sene olabilir olmayabilir

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Aleister DV2022'de oldu evet.
    mümkün olan en kısa sürede formunuzu doldurun ve submit edin.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |