Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@serkan12, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

merhaba
    green card çıktı ama şöyle bir sorunum var
    lise mezunu değilim nasıl ilerleye bilirim bilgisi olan yardımcı olabilirmi rica etsem ?

Bu nasıl mantık anlamıyorum cidden sizi basvuru şartlarını nedne okumuyorsunuz neden böyle gereksiz bir başvuru yapıyorsunuz, belki benim belki burada ki hayali olan insanaların hakkına giriyorsunuz geleceğimizle oynuyorsunuz hakkımı helal etmiyorum benim hayallerimle, geleceğimle oynayanlara

• Merhaba Arkadaşlar. Ben kazandım fakat mülakat tarihlerinde ve dosya toplama kısımlarında Birleşik Krallık'ta olacağım. Ben Birleşik Krallık'tan mülakata girebiliyor muyum? Bilginiz var mı? Daha yeniyim forum inanılmaz karışık geldi. Bu işin jargonunu da bilmediğimden doğru sonuçlara ulaşamadım.

• ds260 formuna girerken talebiniz şu anda işlenmiyor hatası veriyor bunun sebebi nedir dünden beri bütün tarayıcılardan deniyorum fakat giremiyorum

• Tekrardan merhabalar herkese iki noktada takıldım.
    Bugün sonunda ilk 3 sayfaya ilerleyebildim ds260 formunda ancak adres kısmında bir hata alıyorum. "There is a gap greater than a month in the dates you have provided. Please include ALL addresses where you have lived since the date you turned 16 years old." yazıyor. Ben 2011'den beri şuanki adresimde oturuyorum sadece 2019 mart ve 2019 aralık arasında istanbulda yaşadım. Bunu nasıl ekleyebilirim, ek bir seçenek olarak bu adresi ve tarihleri girdiğimde hata veriyor ilerlemiyor.
    Diğer sayfada da abd adresi kısmında benim bir arkadaşım şuan north carolina'da yaşıyor ve bana evinin adresini bilgilerini attı tüm aşamalar için rahatlıkla kullan dedi. Bu ABD'deki ev sorularına hep bu adresi yazsam uygun mudur?

Teşekkürler.

• @Cavit-Güdücü-0 biz de 34binlerdeyiz umarım sıra gelir hayırlısı olsun

• Merhaba, ds260 formunu dolduruyorum. Adres bilgilerini e devletteki tarihçeli ikametgah bilgilerime göre mi doldurmalıyım yoksa gerçekte nasıl olduysa öyle mi? Mesela şu anki oturduğum adrese 2021 nisan ayında taşındık fakat ikametgahı 2021 eylülde aldırmışız. Lisede de okulumun öğrenci yurdunda kalmıştım fakat e devlette gözükmüyor, onu da forma eklemeli miyim?

şimdiden teşekkür ederim, umarım tüm talihliler mümkün olan en kısa sürede green cardlarına ulaşırlar 🙂

• Daha önce çalıştığımız işleri soruyor, ben gemide çalıştım onu nasıl belirtcem?

• Bizde 12 binlerdeyiz bakalım

• Sevincimizi paylaştığımız yakınlarımızın %80 inden kıskançlık hissi alınca, buradan gitme kararının ne kadar doğru olduğunu bir kez daha anladık. Dün discordda bizim kadar sevinen forum üyeleri vardı, tanımadığımız forum üyeleri kadar olamayan eşe-dosta selam olsun.

• Arkadaslar bu bankada para gosterme olayinda, birinci derece akrabalar sponsor olabilir mi? mesela bende 5000$ var , babamin hesabinda 6000$ gostericem gibi? Sizce babamin hesabindaki parayida kendo hesabimami almaliyim.

• @vecihi, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Arkadaslar bu bankada para gosterme olayinda, birinci derece akrabalar sponsor olabilir mi? mesela bende 5000$ var , babamin hesabinda 6000$ gostericem gibi? Sizce babamin hesabindaki parayida kendo hesabimami almaliyim.

Hocam bence üzerinize alın sonuçta babanız ne sorun olacak...

• @uurse anladim tesekkurler, sizce 10k$ gibi.bir para yeterli olur mu?

• @vecihi geçmiş yıllar da bir çok kişi için $10k para yeterli olmuş görünüyor ama hangi eyalete gideceğinize göre bu değişiklilik gösterebilir.

• @vadili o akrabalara yaşantınızdan bikaç story atıp tşk edersiniz

@uurse anladim tesekkurler, sizce 10k$ gibi.bir para yeterli olur mu?

hocam ben avukatların youtube videosundan vs dinledim. Çok değişken bir durum var

kaç kişi gideceksiniz o eyaletin ortalama aylık giderleri ne kadar vs size iş bulana kadar yetecek para gösterirseniz iyi olur.

mesela 1 kişi için 15k yetecek iken 3 kişi için ortalama 30k gerebilir gibi....

• @uurse ben tek gidecegim,gidecegim eyalete henuz karar vermedim. Florida eyaleti olabilir

@uurse ben tek gidecegim,gidecegim eyalete henuz karar vermedim. Florida eyaleti olabilir

Bizde eşim ile FL düşünüyoruz. Umarım hayallerimize kavuşuruz.

• @vadili
    Biz henüz kimselere söylemedik söylemeyi de düşünmüyoruz

• Arkadaşlar ben Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinden başvuru yaptım ve kazandım (KKTC pasaportu ile) Ankara'ya mı gelmem gerekiyor? Işlemler nasıl ilerliyor? DS-260ı hemen mi doldurmak gerekiyor? Çocuklarımın henüz pasaportu yok bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim

• Arkadaşlar ; kazanan herkesi tebrik ederim. Bzi de 3. katılışımızda kazandık çok şükür. Kazananların aşı olmaları zorunlu mu ? Aşı şartı var mı ?

Benzer Başlıklar

• 1439
  • 2
  • 8481
  • 296
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

117

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |