Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Zor geççek tarkanım zor 🎵🎶🗽🗽

• Şükürler olsun bu sene talihlerden biri benim bir sonraki işlem nedir yardımcı olacak var mı

• Arkadaslar 27 bin kusur case number ile gorusmelere felan katilma sansim olurmu 2023 icin?

• 260 formunu doldurabilen var mı hata alıyorum?

• @phenex ben de dolduramıyorum hata veriyordu denedim açıldı sonra tam dolduruyodum yeniden aynı hatayı verdi

• @erdemslife hocam gecen sene mulakat sirasi kacta bitmisti bende bu sene 27*** lerdeyim merak ettim cok mu zor mulakata cagrilma sansimiz?

• @AYSY33 O zaman da inşallah li bi cümleniz vardı😊belki de şans getirdi bu güzel dileğiniz için tekrar çok teşekkür ederim

• Hala bakmadım. Muhtemelen yarın akşam bakacağım. Ve muhtemelen 2 hnbs de benden gelecek. Hayırlısı bakalım

• Kazandım ne yapmalıyım

• @fth06 Benim numaramda öyle 🙂

• Aranızda gençlerden biri(20) olarak ilk başvurumdu . Has not been selected olarak geldi . Üzülmedim desem yalan olur üzüldüm . Fakat sinirlendiğim bir konu var biraz sosyal medyada gördüklerim biraz burda okuduklarım ile başvurup gitmeyen veya daha greencard ne içindir neden başvurulur bunu bile bilmeyen insanlar var ve bu insanlara çıkıyor ve hakkımızı yiyorlar sözüm meclisten dışarı kul hakkı yemek iyi değildir . Her sene başvuracağım inşallah . Çıkmış ve gidecek olan herkese tebrikler bütün süreciniz iyi ilerlesin .

• @Kerem-Çetin hayirli olsun telegram formuna nereden ulasabiliyoruz?

• Arkadaşlar, telegram DV2023 grubuna nasıl dahil olabiliriz?

• Çıkan herkese tebrikler. İlk başvurumdu maalesef bu sene seçilen şanslı insanlardan olamadım. Seneye artık x)

• 260 ı başarılı şekilde doldurabilen var mı?

• @OmerS yıllardır ben de aynı şeyi söylüyorum. Önceden pasaport istemezken, Sırf basvuru ücretsiz diye dayısına halasına basvuranlar vardi ve çıkınca ya haberleri olmuyor çıktığından ya da gitmiyorlar. Malesef asıl gitmek isteyenlerin hakkı yeniliyor. Benim arkadasima ve eşine cikmisti 2 sene once, ben amerikadayim bana cok sordular gelsek mi gelmesek mi diye. Ben ogrenci vizesindeyim ve calisma saatimiz az, maasimiz az. Cok isterdim ki bana ciksin, ben daha cok kiymetini bilirim diye dusundum. Neyse ikna ettik arkadaslari, pandemi falan filan derken bir sekilde vize sirasi da geldi, vizeyi aldilar amerikada bizim adresi verdiler, greencardi da aldilar, ev ve araba icin her sıkıntılarına, bitmek bilmeyen sorularına yardimci olduk, sonra guzel iş falan da bulunca bizle iletisimi kestiler 😃
    Artik bu saatten sonra kimseye basvur veya ciktiysa gelin demeyecegim. Gercekten kiymet bilecekler ve amerikaya ayak uydurabilecek insanlar gelsin.

• Arkadaşlar ben DS260'ı henüz doldurmadım eşim ve kızım içinde doldurmam gerekiyor ama kızıma bu hafta içi pasaport başvurusu yapıp öyle başvurayım diye düşündüm statü değiştirmek zor olur diye öyle düşündüm case numbera göre randevu olduğu için pasaport edinseniz iyi olur sonra bilgi güncellemesi zor denmiş forumda.

• @Djordan023 acele etmenize gerek yok, kızınızın pasaportunu çıkarıp öyle doldurursunuz.

• @travelleth Yalan ve yanlış tanımlamalar yapmayın, bu gidişle daha çok beklersin Amerikaya gitmeyi. Devletimizin adı Türkiye Cumhuriyeti Devleti dir. Seçimlere katılım oranında dünyada ilk 3 te olan (Nufusa göre) demokratik bir ülkeyiz, bunu buradan herkese hatırlatmak gerekir.

Umarım devletini boyle yalan yanlış tanımlamayan, doğru sözlü insanlara çıkar greencard, cunku bu tip insanlar gittiği ülkedede işlerine gelmeyince bu tarz yalan ve yanlış yazılar yazabilir ve tanımlamalar yapabilir.

• Arkadaşlar maalesef çıkmadı gerçekten çok üzüldük hala üzülüyorum bu ülkeye daha fazla katlanamıyorum keşke çıksaydıda kurtulsaydık.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

71

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |