Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Tugba54 bende 23bindeyim. 8. Yılda çıktı

• 4 kişi başvurmuştuk, hepsi aynı terane: has not been selected.

Kısmet değilmiş. Bi moral bozukluğu yaptı.

Talihlilere keşşşşşke benim olsa demiyorum😂 hayırlı uğurlu olsun diyorum. Sağlıklı günlerde huzurla mutlulukla güle güle gidin yaşayın. Süreçleriniz su gibi sorunsuz aksın inşallah.

Talihsizlere geçmiş olsun, her işte bir hayır vardır. Benim planım işime 4 elle sarılmak, kendimin en işe alınabilir versiyonu olup iş başvurusu kasmak. Çekilişe katılmaya devam tabi. 2024 odalarında görüşürüz☺

• @frodo_2023 Hayırlı olsun. 23bin de olsun sizin olsun 🙂

• Hemen ds260ı doldurmaya başlayın

• @madmizah çok teşekkür ederim.

• @Tugba54 tebrikler

• Bu ileti silindi!

• case numberımın 000 dan sonra son 5 hanesi 19xxx. acaba bu 19xxx olduğum anlamına mı geliyor ve eğer bu anlama geliyorsa gidebilmemin olasılığı nedir

• @Cuce-Ejderha ds260 için henüz erken olabilir o yüzdendir... yarın aktiflesecektir büyük ihtimalle.

• Barcelona'ya uçak bileti satın alırken aklıma geldi, yeni sekmede açıp baktım, HNBS görmek bu sefer hiç koymadı, sekmeyi geri kapattım. Kazanan arkadaşlara tebrikler.

• @Tugba54 sudan çıkmış balık gibi hissediyorum 🙂 sürece pek hakim değilim. Ben sadece başvuru kısmına kadar araştırmıştım. Çıkacağını düşünmediğimden 🙂

• İki kişi başvurmuştuk, ikimize de çıkmamış maalesef. Neyse artık DV2024 de görüşmek üzere, umuyorum bir gün isteyen herkese çıkar

• Evet bana çıkmadı. Çıkan arkadaşlar hayırlı olsun. Çıkan arkadaşlar acaba ne işle uğraşıyorlar merak ettim.

• Maalesef olmadı 2024 sohbet odasında görüşmek üzere 👋🏻

• @Özgenç hayırlı olsun. Size de faydaso olur tabı belli mi olur.herkes bir sekilde akraba falan gıtsın diye bekliyor.süreç jerkes için hayırlı olsun🙏🍀🧿

• abile allahını seven bir şey söylesin hiçbir bilgiye ulaşamıyorum DS260 in ilk sayfasında your request cannot be processed at this time. hatası alıyorum başka bu hatayı alan varsa bana instadan yazabilir mi contact kuralım isikreb ig adresim

• Bu sene 6 kişiye ilk başvuruları için yardım ettim. İki de biz, etti 8 kişi. Hepimize birden HNBS.

• @NINJAKEMAL hayırlı olsun. Guzel bır sıralama. Sürec güzrl işlesin herkes için. 🙏 🍀

• @Tugba54 ds 260 ile ilgili yazmıştım. Dua etmemiştim. Ama inşallah bir an önce mülakat alırsınız deyim o zaman.😁

• Kayıt olalı uzun süre oldu,Totem yapmıstımilk mesajım kazandı olacak inşallah diye ama etrafımızda sonucuna baktığımız 12 kiside de aynı cevabı gördük HAS NOT BEEN SELECTED🥺

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |