Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

1. Başvuru ve sonunda mutlu son case Number 11*** inşallah herkesin gönlüne göre olur

• @Darwin darısı DV2024 isteyenlerin başına

• @Darwin harika haber. Herşey gönlünüzce olsun, cabuk ilerlesin süreç.. 🙏🍀🧿⭐

• "You have been randomly selected for keep going to live as a slave under the control of the dictatorship of Turkish Islamic State."

yazısı çıktı bana..

• @Stiff MERHABA TEKRARDAN ACABA BAHSETTİĞİN TOPIC LINKINI ATABILIR MISIN DEDIGIM GIBI YENIYIM SITEDE BULAMADIM

• @Envestudyblog yalnoz değilsiniz. Bir tek fark bu sene için henüz bakamadık. ☺🍀🧿🙏👍🏽

• 5-10-15 yıldır başvuran bir çok kişiye bu sene çıktığını gördüm ne güzel. Önce ki senelerde böyle yorum çok az okumuştum.

• Ben de bu sene ilk kez eşimle başvurdum. Eşime çıkmadı ancak bana çıkmış 6binin hemen başında case numaramız var. Umarım herkes için hayırlısı olur. 🙂

• açık konuşmak gerekirse bu sene çok kritik bir seneydi. özellikle pasaport şartı ile neredeyse yarı yarıya düşen başvuru sayıları. halihazırda pasaport şartının tekrar kaldırılması sebebiyle ve malum ülkenin mevcut haliyle beraber ben seneye türkiye'den "rekor" bir başvuru sayısı bekliyorum. bu da çekilişin çıkma ihtimalini daha da aşağı çekecek. talihli arkadaşları da tebrik ederim. umarım herşey gönlünüzce olur.

• telegram grubu varsa link atabilir misiniz sayın yöneticiler

• @travelleth, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

"You have been randomly selected for keep going to live as a slave under the control of the dictatorship of Turkish Islamic State."

yazısı çıktı bana..

Jager'e devam, jagerin fiyatı kaç oldu bu arada?

• DS260 formu için permanent adress ve mailing adress konusunda ne yapmayı düşünüyorsunuz? şuan hiçbir adresim yok

• @Seguidilla, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@travelleth, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

"You have been randomly selected for keep going to live as a slave under the control of the dictatorship of Turkish Islamic State."

yazısı çıktı bana..

Jager'e devam, jagerin fiyatı kaç oldu bu arada?

hocam ben de kendim yapıyorum 🙂 anlaşılan kendim yapmaya da devam edeceğim 🙂

• Telegram grubuna alırmısınız acaba beni de

• Merhaba 3.başvurumda çıktı fakat case number 33binlerde sıra gelir mi çabalamaya değer mi dostlar bu arada çıkan herkesi tebrik ederim çıkmayan dostlar için ilerde umarım güzel haberi onlarda alır

• Telegram grubu nedir

• Merhaba arkadaşlar. Eşim CN12k ile bir kazanan. Geçen senede CN 25k ile ben kazanmıştım. Mülakat dağıtımı çok az ve CN yüksek olduğu için yine başvurmuştuk. Hepinizin bu mutluluğu yaşamasını dilerim.

• Merhaba arkadaşlar. Çok şükür bu sene bende Green Card kazandım. İnşallah isteyen her kes kazanır. Sorum olucak kazanıpda giden arkadaşlara. DS 260 formda Amerikada bir adrss belirtmek gerekiyor ama benim bir tanıdığım yok orda. Nasıl yapabilirim bunu ? Yardımcı olabilecek olursa çok sevinirim. Teşekkürler !

• @Agah-Balaban cok sevindik, hayırlı olsun. Herşey harika bir şekilde ilerlesin. 🙏🧿⭐🍀☺

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |