Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @OrlandoGücü şu içtenlik ve samimiyet bile yeter.
    Bu arada, forumun genel olarak niteliği çok yüksek. Belkide bu sebeple foruma kendini kaptırıp sadece muhabbet arayan bir girdimi bir daha ayrılamıyor.
    (Pragmatist bir şekilde gelenler ise, işleri bittimi geri gelmiyor)

• @abrakadabra Ağustos ayından beridir SF'dan bir startup için remote çalışıyorum. Benim ve bir kişinin daha H1B vizesine sponsor oldular. Avukatlarıyla beraber başvuru yaptık ancak kurada seçilmediğim için mülakata geçemedim bile. Bir dolandırıcılık yok, malesef Amerika'ya geçici olarak iş için gitmek bile zor 🙂

• @Don-t-Worry-Be-Happy tabiki yazdırabilirsin, @SUAT-GUNAY başkana söyleyelim hemen 😂

• ⭐⭐⭐

Sabah 5 de yatıp şimdi niye uyandım ki ben işte bu heyecanı seviyorum 🎉🎉

• ⭐⭐⭐

@OrlandoGücü, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@blacksah, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Bugün hatırladım. Eşim ve bende başvurmuştuk. Ne çabuk geçmiş zaman. İyi şanslar herkese...

Arkadaşlar dün yatmadan 10 dakika önce ve kalktıktan 5 dakika sonra yani toplamda 15 dakika çekilişe katıldığımı unuttum. Ne çabuk geçmiş zaman 😂😂Otomatik olarak bende bugün hatırlamış oluyorum yani. Yeterlimi Greencardı kazanmak için 😂🤠😂🤠😂

Sağlamasını saat 19:00dan sonra yapmak lazım Hasan bey🙏🏻

• Akşama kadar 1000 sayfa olurmu sizce

• ⭐⭐⭐

@Furkan-Korhan o kesin zaten 🎉

• Son 12 saate giriyoruz ve ben hem greencard sonuçlarını bekliyorum hemde memurum ve bu yıl tayin oluyorum bu günlerde o da belli olacak 2 yıldır ailemden eşim ve çocuğumdan uzaktayım umarım bugün şans bana güler o zaman tayinimin nereye çıktığının önemi kalmaz.

• ⭐⭐

sayacin 40 gunlerde oldugu zaman orlando gucu abinin hayiflandigini hatirliyorum 😃 insallah isteyen herkese cikar

• Son 12
    Hazır mıyız

• @birisi, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@OrlandoGücü şu içtenlik ve samimiyet bile yeter.
    Bu arada, forumun genel olarak niteliği çok yüksek. Belkide bu sebeple foruma kendini kaptırıp sadece muhabbet arayan bir girdimi bir daha ayrılamıyor.
    (Pragmatist bir şekilde gelenler ise, işleri bittimi geri gelmiyor)

Vallahi ben kazanacak olan insanların sevinçlerini görmek için giriyorum. Umarım bugün forumun müdavimlerinden kazanan çok olur 🙏🙏🙏

• Yasaklı

• ⭐⭐

Arkadaşlar boynum tutuldu ve koluma vurmaya başladı. Vücudun belden üstü sağ tarafı felç gibi bir şey oldu. İlk defa başıma geliyor böyle bir olay. Kas gevşetici iğne yaptırsam geçer mi?

• @uzaysan tavsiye ederim, bana çok sık oluyor. ama geçmesi muhtemelen bir kaç gün sürer

• Yasaklı

@Legar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Hayatim boyunca bir seyi bu kadar isteyip, onun icin bu kadar calistigimi hatirlamiyorum. Sirf Amerika'ya gitme inadim yuzunden birden fazla avrupadan teklif ret ettim, umarim pisman olmam 🙂 Eminim benzer durumda bir cok kisi vardir. Bu sene H1B cekilisinde yuzum gulmedi, sirada DV var 🙂 Herkese bol sans arkadaslar

H1B çekilişi nedir? Biraz açıklayabilir misiniz? Bir iş teklifi aldınızda mı yoksa iş teklifsiz girilen bir sıra mı?

• ⭐⭐

@uzaysan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Arkadaşlar boynum tutuldu ve koluma vurmaya başladı. Vücudun belden üstü sağ tarafı felç gibi bir şey oldu. İlk defa başıma geliyor böyle bir olay. Kas gevşetici iğne yaptırsam geçer mi?

Kas gevşetici bir de ağrı kesici vurdurun, tutulan bölgeyi sıcak tutun, havlu yada sıcak su torbası olabilir. En iyi ihtimalle iyileşmesi 4-5 günü bulacaktır çünkü kastaki sinirlerin gevşemesi uzun süre alıyor

• ⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Hayatim boyunca bir seyi bu kadar isteyip, onun icin bu kadar calistigimi hatirlamiyorum. Sirf Amerika'ya gitme inadim yuzunden birden fazla avrupadan teklif ret ettim, umarim pisman olmam 🙂 Eminim benzer durumda bir cok kisi vardir. Bu sene H1B cekilisinde yuzum gulmedi, sirada DV var 🙂 Herkese bol sans arkadaslar

H1B çekilişi nedir? Biraz açıklayabilir misiniz? Bir iş teklifi aldınızda mı yoksa iş teklifsiz girilen bir sıra mı?

Skilled worker vizesi. Şirketler size iş teklif edip sponsor oluyorlar ama kota var. Başvuru sayısı kotayı geçtiği için kimin alacağına çekilişle karar veriyorlar. İş teklifi şart. Dv gibi değil.

• ⭐⭐

@birisi, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@uzaysan tavsiye ederim, bana çok sık oluyor. ama geçmesi muhtemelen bir kaç gün sürer

@gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@uzaysan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Kas gevşetici bir de ağrı kesici vurdurun, tutulan bölgeyi sıcak tutun, havlu yada sıcak su torbası olabilir. En iyi ihtimalle iyileşmesi 4-5 günü bulacaktır çünkü kastaki sinirlerin gevşemesi uzun süre alıyor

Teşekkür ederim arkadaşlar

• ⭐⭐

Keşke Avrupa tekliflerini reddetmeseydiniz. Ben de Avrupa'dan iş teklifi aldım ve yazın gidiyorum. Şuan vize bekliyorum. Girdiğim şirket Amerikan olduğu için planımı ona göre yapıyorum. Greencard çıkmazsa 2 sene Avrupa ofisinde çalışıp kendimi L1B vizesiyle ABD'ye transfer ettireceğim. Hatta L1B vizesi göçmenliğe izin verdiği için green card da alabiliyorsun. Siz de benzer bir yol izleyebilirdiniz bence. Hem Avrupa'da para biriktirmesi daha kolay olurdu ileride hiç olmazsa yatırımcı yolu bile denenebilirdi.

• Allahim sen biliyorsun....Kalp dayanmıyor

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

106

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |