Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Strong-Girl evet DQ maili geldi bana hatta ocak gibiydi sanirim. Ama bi gelisme yok. Mulakatlari 8 may-3 haziran dolduranlara dagittiklari icin suna ne dosya numarasinin bir onemi, ne visa bulletin bir onemi var. current olmayanlara randevu verildi ben kasimdan beri current bekliyorum. Hayirlisi!

• Selam,
    Davet aldım, banka içinde mevcut dokümanlarımı (ımza sirkuleriyle goturecegim) burada sorun yok..
    Forumda aradım bulamadım cevabı..
    Elimde euro ve biraz sterlin var..sanirim max 10bin dolar götürebilirim..
    Ki dolar, euro ve sterlin olarak getirmeyi düşünüyordum..
    Sorum şu euro ve sterlini turkiyedemi exchange yapmalıyım.. yoksa orada değiştirmek daha mi iyi..Bankadan ve ya bürolardan yapmak kârlımi/zarar mi ?
    Bu işler nasıl?

• @semra-karababa, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Selam,
    Davet aldım, banka içinde mevcut dokümanlarımı (ımza sirkuleriyle goturecegim) burada sorun yok..
    Sorum şu euro ve sterlini turkiyedemi exchange yapmalıyım.. yoksa orada değiştirmek daha mi iyi..Bankadan ve ya bürolardan yapmak kârlımi/zarar mi ?
    Bu işler nasıl?

Güzel bir soru. Ben de merak ettim en ideal yöntemi. BoA sitesindeki pariteler Türk bankalarından çok düşük görünüyor. 1000 Euro için 995 USD veriyor 🙂

• @eynar Baktım ben de..Büyük fark var..Her 1000 euroda hemen hemen 150 dolar kadar..Burada çevirmek lazım demek ki.
    Teşekkürler...

• Herkese Merhaba,
    Amerika'da beni ve eşimi işe alacak olan şahıs mülakata giderken götüreceğim belgenin bir örneğini araştırmamı istedi. Bu konu ile ilgili yardımcı olabilir misiniz.

Saygılar.

• @noChance Olumlu düşünmekte yarar var

• @EzgiLera peki mülakata gidince bunu sorabilir misiniz mümkünse?

• Merhabalar, USCIS ücretini gitmemize daha 2 ay varken ödememiz sıkıntı çıkartır mı? Bir de mülakatta gösterdiğimiz banka hesabından ödememde bir sakınca var mıdır? Teşekkürler

• @İBRAHİM 2 ay önce odemede sıkıntı yok. Kredi kartı daha kolay sanki. Ben öyle ödedim.

• @Strong-Girl, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@EzgiLera peki mülakata gidince bunu sorabilir misiniz mümkünse?

Böyle sorular rahatsız edici olabileceği gibi cevap vermeyecekleri garanti olan sorulardandır.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@semra-karababa, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Selam,
    Bu işler nasıl?

neden max 10K $ goturebileceginizi düşündünüz ki?
    dilediğiniz kadar nakti parayı götürebilirsiniz, sadece girişte bunu bildirmeniz gerekir, hepsi bu.

10K$ diye bir sınır yok.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   crazycells crazycells 
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@eRa, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Herkese Merhaba,
    Amerika'da beni ve eşimi işe alacak olan şahıs mülakata giderken götüreceğim belgenin bir örneğini araştırmamı istedi. Bu konu ile ilgili yardımcı olabilir misiniz.

Saygılar.

sorunuzu tam olarak anlamadım.
    ayrıca siz DV talihlisi misiniz? eger öyleyse lütfen sürecinizi imzaniza taşıyın.

mülakata giderken götüreceğiniz belgeden kastı tam olarak nedir, öğrenin lütfen. çünkü bir değil, oldukça fazla belge gotureceksiniz kişisel durumunuza göre.

ayrıca tavsiyem, gidip görmeden kimseye kişisel bilgilerinizi içeren evrak paylaşmayın.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   crazycells crazycells 

• @gucarslan teşekkürler.. böyle aklımda kalmış demek..:)

• ⭐⭐

@Strong-Girl, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@EzgiLera peki mülakata gidince bunu sorabilir misiniz mümkünse?

Sormayı düşünüyorum ama geçen seneden de bu seneden de bu tarz sorular soran arkadaşlarımız oldu. Hiçbiri cevap alamadı. Ya bilmiyoruz ya da bizlik bir şey değil dediler. O yüzden ben de çok bir cevap alabileceğimi sanmıyorum 🤷🏻♀

• @EzgiLera en azından deneyebilirseniz fırsatınız olursa teşekkürler

• @AYSY33 kredi kartım yok başka birisi (abim) benim adıma ödeyebilir mi? Bir bilginiz var mı

• @Houstonwehaveproblem selamlar. siz kcc'ye durumunuzu sordunuz mu acaba?

• @İBRAHİM Arkadaşım kayınbiraderinin kredi kartıyla ödedi sorun olmadı şu an ABD'deler.

• Dosya işlemede en son hangi CN’lere gelindi güncel bilgisi olan var mı?

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   dytmelek dytmelek 

• @İBRAHİM ödeyebilir.kredi kartının kimin adına olduğunun önemi yok.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

65

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |