Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@dytmelek, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ades88, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Bende nedense hiç heyecan yok geçen yıl çok heyecan vardı...

Valla bir geliyor bir gidiyor o heyecan. Dün gece mesela, hiiç heyecan yoktu. Foruma bakasım bile yoktu. Şimdi tekrar bir heyecanlar falan. Bipolar bozukluk mu var arkadaş, anlamadım ki 😅

Birbirimizi gaza getiriyoruz ondan bence bu ruh hali değişiklikleri 😅

Kesinlikle. O yüzden 2 sene önce üzücü haberi alıp hemen buraya kaydoldum. Sevinciyle, üzüntüsüyle buralardayız 😊

Bu arada yukarıda cevrimiçi gozuken arkadaşlar ileti yazarken altlarında klavye işareti çıkıyor. Şimdi farkettim bak 😁

• @dytmelek Melek hanım ben geçen sene başvuruyu ben eşim için yapmıştım. Eşim hiç istemiyordu. Sonra unuttuk. 8 mayıs günü eşimin kazandığını öğrenmiştik. Bir ara nasıl olacak oraya gidersek aile düzenimiz bozulur falan derken mülakatlar da gelmiyor. Başladı bir stres. Neyse 1 martta mülakata girdik. AP ye kaldık. Daha da heyecan arttı. Sonra eşimin vizesi basıldı 13 nisan da 43 gün sonra. O istemeyen eşim çocukları garanti altına alayım diye 1 haftalığına bayram tatilinden faydalanarak Şikagoya gitti. Giriş çıkış yapıcak. Ben ve kızımın vizeleri basılmadı hala AP deyiz. Yani bu işler belli olmuyor. Sanki oluruna bırakınca gelip seni buluyor. Bulunca da esas o zaman heyecan basıyor. Biz tam 1 senedir her gün bununla yatıp kalkıyoruz. Ev de gelecekle ilgili hiç plan yapmadık. Araba alacaktık vazgeçtik. Daha bir sürü şey. İnşallah bu süreci zahmetsiz yaşarsınız dv 2023 ler ve sonrakiler

• ⭐⭐⭐

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐

@Ades88, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Bende nedense hiç heyecan yok geçen yıl çok heyecan vardı...

Valla bir geliyor bir gidiyor o heyecan. Dün gece mesela, hiiç heyecan yoktu. Foruma bakasım bile yoktu. Şimdi tekrar bir heyecanlar falan. Bipolar bozukluk mu var arkadaş, anlamadım ki 😅

Birbirimizi gaza getiriyoruz ondan bence bu ruh hali değişiklikleri 😅

Kesinlikle. O yüzden 2 sene önce üzücü haberi alıp hemen buraya kaydoldum. Sevinciyle, üzüntüsüyle buralardayız 😊

Bu arada yukarıda cevrimiçi gozuken arkadaşlar ileti yazarken altlarında klavye işareti çıkıyor. Şimdi farkettim bak 😁

Aaa yeni özellik mi o farketmedim, whatsappdan esinlenilmiş olsa gerek

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@dytmelek turist vizesinde annem içinde başvurduk görüşmeye hep beraber gidicez anca beraber kanca beraber diye ikna ettim gc çıkarsa pek sanmıyorum ama gidene kadar ona da turist aldırıp o uçağa beraber binmek istiyoruz, kendisinin lezzetli eliyle yapacağı yemekler üzerine e2 düşüncemiz var 😂 rüyalarıma giriyo kadın isyanda yeterrr kollarım koptu yapamıyorum diye ağlıyo bende anne sabret 10. Şubenin açılışını yapayım söz eleman alıcam diyorum 😂😂

Eleman lazımmı 🤠🤠

• ⭐⭐⭐

@AYSY33, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@dytmelek Melek hanım ben geçen sene başvuruyu ben eşim için yapmıştım. Eşim hiç istemiyordu. Sonra unuttuk. 8 mayıs günü eşimin kazandığını öğrenmiştik. Bir ara nasıl olacak oraya gidersek aile düzenimiz bozulur falan derken mülakatlar da gelmiyor. Başladı bir stres. Neyse 1 martta mülakata girdik. AP ye kaldık. Daha da heyecan arttı. Sonra eşimin vizesi basıldı 13 nisan da 43 gün sonra. O istemeyen eşim çocukları garanti altına alayım diye 1 haftalığına bayram tatilinden faydalanarak Şikagoya gitti. Giriş çıkış yapıcak. Ben ve kızımın vizeleri basılmadı hala AP deyiz. Yani bu işler belli olmuyor. Sanki oluruna bırakınca gelip seni buluyor. Bulunca da esas o zaman heyecan basıyor. Biz tam 1 senedir her gün bununla yatıp kalkıyoruz. Ev de gelecekle ilgili hiç plan yapmadık. Araba alacaktık vazgeçtik. Daha bir sürü şey. İnşallah bu süreci zahmetsiz yaşarsınız dv 2023 ler ve sonrakiler

Sizin sürecinizi okudum hatırlıyorum, eşinizin gitmesine çok sevindim umarım sizin de AP süreci daha da uzamaz biraz önce kavuşursunuz vizenize 🙏🏻 Hepimiz için hayırlısı olsun siz yine de yolun sonuna yaklaşmışsınız darısı bizlerin de başına 🙏🏻🙏🏻

• @gariban Cevabınız için teşekkür ederim.Noterden tasdikli bi evrakmi?çevirisi gereklimi? vs daha fazla bilgi sahibi olanlar varsa ve bilgilendirirse çok sevinirim😊

• ⭐⭐⭐

@dytmelek harika bence şimdiden ablanız için başvuru yapın turist vizeyi alsın niye bilmşyorm kalabalık gitmek bana çok güven veriyor 😂

• ⭐⭐⭐

@OrlandoGücü kayseri mantısının cennetindensiniz hasan abii lazım olmaz mı tabiiikide 😂

• @dytmelek sesli sohbet odası , görüntülü veya sesli olarak toplanıp sohbet edilen bir platform , çocukların zoom üzerinden ders yaptıkları bir uygulama gibi 🙏🏻🙏🏻

• ⭐⭐⭐

@AYSY33 çok şükür yolu yarılamışsınız inşallah en kısa sürede sizin vizelerde gelir ve temelli gidersinz 🙏🏼

• @Tugba54 ds260 formunda mülakata girecek herkesin bir dosyası oluyor. Ve herkesin kendi dosyasına pasaport bilgilerinin girilmesi gerekiyor. pasaport için anne ve babanın birlikte nüfus dairesine gitmeleri veya babanın noterden çocukları için muvafakat vermesi gerekir. mülakata ise kimler abd ye gitmek istiyora onlar katılacak.

• ⭐⭐

@Tugba54, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@gariban Cevabınız için teşekkür ederim.Noterden tasdikli bi evrakmi?çevirisi gereklimi? vs daha fazla bilgi sahibi olanlar varsa ve bilgilendirirse çok sevinirim😊

Tam olarak bilmiyorum bende duyduğumu söyledim ☺ benim de bir sürü sorum var aslında ama kazandıktan sonra soracağım. Yani acele etmeye gerek yok birde örnekleri illa ki oluyor acele etmeyin başından geçen biri yazar

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@dytmelek harika bence şimdiden ablanız için başvuru yapın turist vizeyi alsın niye bilmşyorm kalabalık gitmek bana çok güven veriyor 😂

Biz bile henüz turist vizesine başvurmadık ki Gc çıkmazsa hemen ertesi gün başvuru yapacağız bizimki kesinleşmeden oraya yerleşmeden gelemez. Benim düşüncem biz Amerika’ya yerleşince her yıl gelirsin ziyaretimize şeklinde. Ama ablamın yanımda olduğunun düşüncesi bile güç veriyor, umarım hayallerimizin hepsine kavuşuruz Ahsen hanım 🙏🏻

• Hayatın insana ne getireceği hiç belli olmuyor. Aylardır heyecanla 7 Mayıs'ı bekliyorum. Tam artık bitiyor 3 gün sonra sonuç ne olursa olsun en azından gergin bekleyişim sona erecek derken bu sefer de dün itibariyle bademciğimde bir lezyon tespit edildi ve biyopsi yapılması gerektiği söylendi. Şimdi yeni bir gergin bekleyiş beni bekliyor. Ailemden kimseyle de paylaşamıyorum insanları gereksiz bir gerginliğin içine sürüklememek adına.

• ⭐⭐⭐

@Tugba54 boşanma protokolünde bunu açıkça belirtirseniz yani yurtdışına çıkış hakkı annededir va gibi bilmiyorum tam ama sanki bu noterden alınan belgeye ihtiyac olmadı diye bir youtube videosu görmüştüm. Amerikaya gitmişlerdi Demet ışıl ilhan kanalın adı bakmak isterseniz, @TughanTug sen ne diyorsun hemşerim nasıl oluyor bu işler

• ⭐⭐⭐

@OrlandoGücü kayseri mantısının cennetindensiniz hasan abii lazım olmaz mı tabiiikide 😂

@ahsenaydgdu @OrlandoGücü Kayseri deyince aklıma mantıdan önce yağlama geliyor ne güzel yaparlardı ☺️ Greencard çıkarsa diplomayı almak için Kayseri’ye gitmemiz gerekecek o zaman doya doya yicem yıllar sonra yağlamayı 🙏🏻

• ⭐⭐⭐

@MrtGnr, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Hayatın insana ne getireceği hiç belli olmuyor. Aylardır heyecanla 7 Mayıs'ı bekliyorum. Tam artık bitiyor 3 gün sonra sonuç ne olursa olsun en azından gergin bekleyişim sona erecek derken bu sefer de dün itibariyle bademciğimde bir lezyon tespit edildi ve biyopsi yapılması gerektiği söylendi. Şimdi yeni bir gergin bekleyiş beni bekliyor. Ailemden kimseyle de paylaşamıyorum insanları gereksiz bir gerginliğin içine sürüklememek adına.

Çok geçmiş olsun umarım korkulacak birşey çıkmaz 🙏🏻

• ⭐⭐⭐

Whole foodslara renkli renkli organik erişte, ev yapımı salça, turşu satma fikri çık aklımdan 😂 @dytmelek @OrlandoGücü

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu @OrlandoGücü Kayseri deyince aklıma mantıdan önce yağlama geliyor ne güzel yaparlardı ☺️ Greencard çıkarsa diplomayı almak için Kayseri’ye gitmemiz gerekecek o zaman doya doya yicem yıllar sonra yağlamayı 🙏🏻

Kilodan dolayı diyabet vardı tüp mide yaptırdım midem almıyor ama aklım hep böyle yiyeceklerde
    Not:daha önce hiç yağlama yemedim, bizim oralarda cantık yapılır sanırım benzeri birşey

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

52

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |