Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@ibrahimasar başın sağolsun abi mekanı cennet olsun inşallah 🙏🏼

• @berkayy Rönesanstmısın yakın bize

• Bu ileti silindi!

• @FreeMen, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Tüm forum müdavimlerinin bayramını tebrik ederim, nice mutlu bayramlara olsun. Cumartesi bir bayram daha yaşamamız ümidiyle.. @semavi Kadir abi Cumartesi başka plan yapmazsan seviniriz, rutin oldu artık kaçışın yok 🙂

İnşallah

• ⭐⭐

@Zelene 17 yas olarak bu yazi cok hakli. youtube yorumlarindakiler buyuk ihtimal troll dur ama gel seni evlatlik aliyoruz hazirlan desen hic dusunmez. ben dahil gencler bireyselcilikle kendini dusundugu icin gurbeti istiyor ama sizin gibi abilerimiz/ablalarimiz ailesinin istikbalini dusundugu icin. burada muthis bir ozveri var. tum mudavimlere ciksin...

• @semavi Kadir Bey Ayşegül Hanım ile çektiğiniz Houston' da 5 yıl videosunu yeni izleyebildim. Sizin anlatımlarınız zaten çok hoşuma giderdi ama Ayşegül Hanım'ın sohbetine ayrı bayıldım buradan selamlarımı iletiyorum 😊
    Amerika'da bireysel silahlanma, çocukların farklı kültürde büyümesi gibi sorulara verdiğiniz cevaplar gerçekten çok hoşuma gitti durdurup dururup eşimi çağırıp izlettim 😁
    Sizin araba sevdanızın aynısı onda racing motorlar alanında var. Bak gördün mü ne güzel yapmışlar işte biz de yapabiliriz biz de beraber çalışabiliriz diye söylüyor bana sanki benim Amerika ile ilgili herhangi bir konuda ikna edilmeye ihtiyacım varmış gibi 😄
    İnşallah 7 Mayıs'ta güzel haberi alırız da Houston da tanışma sohbet etme fırsatımız olur.

• ⭐⭐

• @Zelene, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@dentist, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@dentist sadece gençlere mi çıksın diyorsunuz? Alındım benim çocuklarım da senden daha genç

Tabi ki sadece gençlere çıksın demiyorum kime kısmetse kimin için hayırlı olacaksa ona çıksın.Ben sadece gençlerimizin bu günlerde hayata dair ne kadar karamsar olduğunu ve iyi haberler beklediğini belirttim sadece gençlere çıkmalı diye bir şey yazmadım gördüğüm kadarıyla 🙂

Yok ortam gergin ara ara gelip gençler öncelik diyenler oluyor hatta biri bu ülke de çocuk yapan evlenenin durumu iyidir niye başvuruyor bile dedi
    Aslında bir açıdan bakınca gençler biz orta yaşlılardan daha şanslı bir çok imkanı var gitmesi için ben şuan dil okuluna vize alamam mesela eşim de alamaz biz bir kapı açmak için farklı yollar deniyoruz
    Hani diyorlar ya yeni nesil gümbür gümbür geliyor şahsi görüşüm hikaye evet hepsi gitmek istiyor konuştuğum gençlere örnekler veriyorum bak böyle gidebilirsin bu kurslara git dilin olsun böyle yol izle videolar atıyorum yok sadece gitmek istiyor sonra gidip YouTube videolarına beni evlatlık al yazıyorlar hatta kapindaki paspas da yatarım yeterli beni al yazanlar vardı yorumum sana değil bu ara doldum bu konuda alınmadan oku 🙂 bu yorum da burada kalsın diye yazıyorum herkesin sebebi var macera dolu Amerika diye gitmiyoruz bizler de , hatta gençlerden daha kaygılı başvurduk bu yola

Hayır yanlış anlamadım tabi ki herkesin bir hayali bir umudu var bunun yaşla alakası yok umarım hepimiz için hayırlısı olur.Hayata henüz atılmamış küçük kardeşlerimiz şu an anlamıyor belki ama dünyanın herhangi bir yerinde çalışmadan emek vermeden mücadele etmeden bir şeyler elde etmek mümkün değil.Zorlayınca olmaz nasipse olur ama zorlamadan da nasip olmaz 🙂

• @Mrfirat yamatadayim sefim. sen nerdesin udokan mi ?

• Bu ileti silindi!

• O sene bu sene maxwell. Biz arzulanana değil arzulamanın kendisine aşığız

• @denizergün, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@semavi Kadir Bey Ayşegül Hanım ile çektiğiniz Houston' da 5 yıl videosunu yeni izleyebildim. Sizin anlatımlarınız zaten çok hoşuma giderdi ama Ayşegül Hanım'ın sohbetine ayrı bayıldım buradan selamlarımı iletiyorum 😊
    Amerika'da bireysel silahlanma, çocukların farklı kültürde büyümesi gibi sorulara verdiğiniz cevaplar gerçekten çok hoşuma gitti durdurup dururup eşimi çağırıp izlettim 😁
    Sizin araba sevdanızın aynısı onda racing motorlar alanında var. Bak gördün mü ne güzel yapmışlar işte biz de yapabiliriz biz de beraber çalışabiliriz diye söylüyor bana sanki benim Amerika ile ilgili herhangi bir konuda ikna edilmeye ihtiyacım varmış gibi 😄
    İnşallah 7 Mayıs'ta güzel haberi alırız da Houston da tanışma sohbet etme fırsatımız olur.

@semavi siz vatandaşlık işlemlerini başlattınız mı?

• herkese günaydın güne bu videoyu izleyerek başladım Türkiyeye güvenim sonsuz ama bazıları bu kafa ile giderse sonumuz böyle olacak gibi. Yazık çok yazık ülkem için çok üzülüyorum ama elimden pek bir şey gelmiyor ne yazık ki 😞 umarım bir an önce bu tehlikenin farkına varırlar

• @yeninesiladam, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

herkese günaydın güne bu videoyu izleyerek başladım Türkiyeye güvenim sonsuz ama bazıları bu kafa ile giderse sonumuz böyle olacak gibi. Yazık çok yazık ülkem için çok üzülüyorum ama elimden pek bir şey gelmiyor ne yazık ki 😞 umarım bir an önce bu tehlikenin farkına varırlar

Maalesef milyonlarca suriyeli ülkemizden hiç bir zaman gönderilmeyecek,zaten çoğu vatandaş oldu..Acı ama gerçek..

• @mhgulseren, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba herkese bir sorum olacak benim ismim .................. , başvuruda bilgisayar otomatik Türkçeye cevirmis ismimi ve ........................ diye gitmis ismim acaba sorun olur mu? Sadece soyadımda bir harf Türkçe karakter ile yazılmış

Dostum, Türkçe gönderemezsin öyle bir ihtimal yok. Soyadının başta gözükmesinin sebebi de mrs. GULSEREN gibi düşün...Yani bir yanlışlık yok.

Şimdiden hayırlı olsun bu arada, bence kesin kazanacaksın tecrübeyle sabit 😃 kazanınca buradan bana yazar mısın? Müneccim değilim ama sadece bazı tespitlerim var :))

• Yasaklı

@stardium, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@mhgulseren, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba herkese bir sorum olacak benim ismim Mahmut Hüdai GÜLSEREN, başvuruda bilgisayar otomatik Türkçeye cevirmis ismimi ve GÜLSEREN MAHMUT HUDAI diye gitmis ismim acaba sorun olur mu? Sadece soyadımda bir harf Türkçe karakter ile yazılmış

Dostum, Türkçe gönderemezsin öyle bir ihtimal yok. Soyadının başta gözükmesinin sebebi de mrs. GULSEREN gibi düşün...Yani bir yanlışlık yok.

Şimdiden hayırlı olsun bu arada, bence kesin kazanacaksın tecrübeyle sabit 😃 kazanınca buradan bana yazar mısın? Müneccim değilim ama sadece bazı tespitlerim var :))

Mrs. ? 😂😂😂

• Yasaklı

Dün akşam arkadaşlarla eğlenmeye çıktık. Biz zaten kültür seviyesi daha yüksek olduğu için Karaköy de takılırız ancak; Erken saatlerde çıktığımız için Taksim’ de bir hamburger yiyelim dedik. (Kızılkayalar’ da) Kendimi turist gibi hissettim. Türkçe konuşan yok denilecek kadar azdı. 🥲

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@stardium, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@mhgulseren, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba herkese bir sorum olacak benim ismim Mahmut Hüdai GÜLSEREN, başvuruda bilgisayar otomatik Türkçeye cevirmis ismimi ve GÜLSEREN MAHMUT HUDAI diye gitmis ismim acaba sorun olur mu? Sadece soyadımda bir harf Türkçe karakter ile yazılmış

Mrs. ? 😂😂😂

Mahmut Bey'e küçük ve akılda kalıcı bir şaka! 😁

• ⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Dün akşam arkadaşlarla eğlenmeye çıktık. Biz zaten kültür seviyesi daha yüksek olduğu için Karaköy de takılırız ancak; Erken saatlerde çıktığımız için Taksim’ de bir hamburger yiyelim dedik. (Kızılkayalar’ da) Kendimi turist gibi hissettim. Türkçe konuşan yok denilecek kadar azdı. 🥲

Kızılkayalar'daki Gezi eylemleri sırasında abuk sabuk konuşan aile üyesini ortaklıktan atmışlardı değil mi? O zamandan beri oradan yemedim ıslak hamburger. Ama geçen denk gelmişti ortaklıktan atıldığı haberi.

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Maalesef öyle. hele Marmaray-Yenikapı-Aksaray-Yusufoaşa bölgesine hiç gitmeyin ben bir kez durağın adresini sormak için 15 dakika Türk aradım (şaka değil bunu yaşadım) en sonunda sağ olsun siyahi bir abi adresi söyledi. Ev kiralama maceramda ise kirası uygun bulduğum bir ev için emlakçı şöyle dedi; "ev sahibi suriyeli ve sadece suriyelilere evi kiralıyor kusura bakma". Ev buldum kraladım, 2. el eşya almak için spotçuya gittim ve sahibi de suriyeliydi. Yani artık göçmenlik bizim için hayal değil, ayağımıza kadar geldi 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

111

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.0k

| | | |