Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• No more hell fires and please no more gun fire hoooop ank consular

• ben miley cyrus hayranıyım Arkadaşlar ne biliyim çok hoşuma
    Gidiyo o benim😁

• ⭐⭐⭐

Herkese iyi bayramlar forum ailem. Bizim bayramımız cumartesi olsun inşallah 🙏

• ⭐⭐⭐⭐

@Hyller ablamm napıyon ya 😃

• İyi bayramlar bütün forum ailesine inşallah sağlıkla, mutlulukla, güzel bir şekilde geçmesi dileğiyle iyi geceler 😘

• ⭐⭐

@dentist, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@dentist sadece gençlere mi çıksın diyorsunuz? Alındım benim çocuklarım da senden daha genç

Tabi ki sadece gençlere çıksın demiyorum kime kısmetse kimin için hayırlı olacaksa ona çıksın.Ben sadece gençlerimizin bu günlerde hayata dair ne kadar karamsar olduğunu ve iyi haberler beklediğini belirttim sadece gençlere çıkmalı diye bir şey yazmadım gördüğüm kadarıyla 🙂

Yok ortam gergin ara ara gelip gençler öncelik diyenler oluyor hatta biri bu ülke de çocuk yapan evlenenin durumu iyidir niye başvuruyor bile dedi
    Aslında bir açıdan bakınca gençler biz orta yaşlılardan daha şanslı bir çok imkanı var gitmesi için ben şuan dil okuluna vize alamam mesela eşim de alamaz biz bir kapı açmak için farklı yollar deniyoruz
    Hani diyorlar ya yeni nesil gümbür gümbür geliyor şahsi görüşüm hikaye evet hepsi gitmek istiyor konuştuğum gençlere örnekler veriyorum bak böyle gidebilirsin bu kurslara git dilin olsun böyle yol izle videolar atıyorum yok sadece gitmek istiyor sonra gidip YouTube videolarına beni evlatlık al yazıyorlar hatta kapindaki paspas da yatarım yeterli beni al yazanlar vardı yorumum sana değil bu ara doldum bu konuda alınmadan oku 🙂 bu yorum da burada kalsın diye yazıyorum herkesin sebebi var macera dolu Amerika diye gitmiyoruz bizler de , hatta gençlerden daha kaygılı başvurduk bu yola

• New York düşünmüyorum ama böyle indirimler denk gelince de içim kabarıyor alasım geliyor. 🙂

IMG_0209.jpg

• ⭐⭐⭐⭐

bilmediğim 3. parti kurum kişilerden almam ben bilet sende almamalısın bence

• @Rhonster daha önce bir yazı okumuştum doğruluğunu bilmiyorum; 3. firmadan alınan x firmasının biletinde x firması sorun çıkıyormuş vs. özetle,
    Sanırım bunun gibi problemlerden kaynaklı tavsiye etmiyorsunuz

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Hyller ablamm napıyon ya 😃

Bekliyoz napalım oğlum yine yeni yeniden 😢 @Rhonster

• ⭐⭐

@Rüştü-Gürbüz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Rhonster daha önce bir yazı okumuştum doğruluğunu bilmiyorum; 3. firmadan alınan x firmasının biletinde x firması sorun çıkıyormuş vs. özetle,

Uçak bileti alınca Türkiye'de enuygun.com ucuzbilet.com gibi sitelerden değil de direk uçuşu yapacak firmadan almak daha uyguna gelir örnek verecek olursak.

enuygun.com
    5c84cefc-61db-4581-a7e9-44323381c4c7-image.png

united.com
    5e3c1dea-8de5-4e62-be53-11528df13ea9-image.png

Aklınızda bulunsun

• Öyle konuşuyorsunuz ki ben başvurmadım ama sizden daha çok heyecanlanıyorum 😂

• @Ramazan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Rüştü-Gürbüz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Rhonster daha önce bir yazı okumuştum doğruluğunu bilmiyorum; 3. firmadan alınan x firmasının biletinde x firması sorun çıkıyormuş vs. özetle,

Uçak bileti alınca Türkiye'de enuygun.com ucuzbilet.com gibi sitelerden değil de direk uçuşu yapacak firmadan almak daha uyguna gelir örnek verecek olursak.

enuygun.com
    5c84cefc-61db-4581-a7e9-44323381c4c7-image.png

united.com
    5e3c1dea-8de5-4e62-be53-11528df13ea9-image.png

Aklınızda bulunsun

Bir çok yerden baktığım için farklı farklı kafa karışıklığı oluyor. Netleşince daha sağlam adım atarız 🙂 Teşekkürler tavsiye ve bilgi için.

• @vartorian bende öyle. Sonuçlanmasına 4 gün kaldı heyecanla beklemekteyim. Acaba saat kaçta belli olacak? Burayı takip edeceğim.

Edit: Saat 19 imiş. 7 Mayıs 2022 saat 18:55 den itibaren burada olacağım.

• Tüm dünya çocuklarının ölmediği,tüm evlerin annesiz, babasız kalmadığı,babaların işsizliklikden intihar etmediği, adaletin hukukun olduğu,yeşilin doğanın katledilmediği,haramzadeliğin sona erdiği bayramlara ulaşmak dileğiyle..

• son 4 viraj kaldı finale

şimdiden mırıldanmaya başlayalım havaya girelim TOTEM 'e devam 🙂

• @Mrfirat sana da iyi bayramlar hocam Amurdan 🙂

• @XMAN66, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

son 4 viraj kaldı finale

şimdiden mırıldanmaya başlayalım havaya girelim TOTEM 'e devam 🙂

Sıkılmadan her defasında dinlediğim nadir şarkılardan, insana enerji veriyor 🙂

• Tüm forum müdavimlerinin bayramını tebrik ederim, nice mutlu bayramlara olsun. Cumartesi bir bayram daha yaşamamız ümidiyle.. @semavi Kadir abi Cumartesi başka plan yapmazsan seviniriz, rutin oldu artık kaçışın yok 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

115

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |