Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@myurt tamam işte zaten böyle olacak. Noa1 dediğimiz olay Kagıt gelecek eve Amerikan eşinin evine. Oda yakında gelir kağıtlar genelde geç ulaşıyor wac ile baktığında oradaki yazan tarih neyse o senin tarihin onu baz alacaksın geri sayım için hayırlı olsun

• @emirgenco teşekkür ederim bilgiler için çok sağolun
    Gelecek olan kağıtlar hakkında bilgi verebilir misin noa1 ile ilgili bilgiye nereden ulaşabilirim

• @emirgenco bu arada noa1 belgemiz bize ulaşmış çok özür dilerim eğer düşündüğüm belgeyse üzerinde wac numarası yazıyor ve davanın alındığını söylüyor ve yaklaşık 20 gün önce gelmiş bu belge

• @myurt Bu başlığı ilk sayfadan itibaren okursaniz istediğiniz bilgilere ulaşırsınız.

• Arkadaşlar merhaba, Green Card'a başvurmuş olmak k1 sürecini etkiler mi?

• Merak ediyorum da sistem bu kadar yavaş ise neden change.orgda bir oylama açıp sesimizi duyurmuyoruz daha da hızlı olmaları için.

• @samsa yapıldı hocam , hatta uscis in başındaki kadın ile webinar yapıldı ona söylendi bu şikayetlerin hepsi , kendisi yeni personel alıcaz vs vs. şeyler söyledi. Çokta yavaş değilmiş onlara göre :))

• Son durumum bu arkadaşlar sanırım 6yada 7 ay sonra NOA2 kısmına geleceğim bilgi veren ve ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim
    K-1
    129F gönderimi :01/03/2022 ✅
    NOA1 onay : 08/03/20222 ✅
    NOA2 onay : gg/aa/yyyy
    Vize mülakatı : gg/aa/yyyy
    Vize onay : gg/aa/yyyy
    Usa’ya giriş : gg/aa/yyyy
    Evlilik : gg/aa/yyyy
    G.card başvuru: gg/aa/yyyy
    G.Card mülakat:gg/aa/yyyy
    G.Card Onay: gg/aa/yyyy

• @myurt şu anki bekleme süresiyle minumum 10 ay maksimum 13 ayı gözden çıkarınız hocam. 6-7 ay şu an hayalden öteye gitmeyecektir. Aşağıda ki bıraktığım linkten sizde bakabilirsiniz.

• @ob16222 şimdi baktım hocam benim dosyam texas ta ve 4 ila 7 ay yazıyor

• @findiklahmacun Biz 2 Nisanda (2021) başvurmuştuk evet NOA2 13 Mart 2022 de onaylandı. Ama ondan sonra 1 ayı geçti NVC alndı bile yok ortada ki bir de onaylanacak! Ben anlamıyorum bu dosya nerde USCIS den çıkıp NVC ye ulaşmadıysa nerde hava da mı karada mı. Tamam artık sonuna yaklaşıyoruz derken bile tahammül sınırları zorlanan bir belirsizlik var. Allah herkese sabır versin arkadaşlar...

• @myurt hocam bütün dosyalar california da işleniyor. I-129F. Teksas da işlenen k-1 vizesi yok. Dosya sadece texas a gönderiliyor oradan california ya transfer ediliyor. Vize türlerine iyi bakın hocam. keşke 4-7 ay olsa dediğiniz gibi. Ben çoktan gitmiştim :)))))

• ABD vatandaşı ile türkiyede evlilik yaparak mı daha erken gidilir ?Yoksa nişanlı vizesiyle mi daha hızlı gidilir

• @mertem441 hocam iki vizenin de + ve - leri var. Buna kimse kesin cevap veremez. Sizin kendiniz değerlendirmeli. Şu an k1 ile daha erken giderseniz bir kanun çıkar cr1 vizesi ile daha hızlı giderseniz. Tamamen yoğunlukla alakalı bir durum.

• @ob16222 anladım hocam o zaman biz sürecin başındayız sanırım en iyi ihtimalle 2023 mart ayını Bekliycez

• @emirgenco dosyaları yükleyince sisteme normalde bi takip numarası verilmesi gerekmiyor mu. Yoksa dosyalar kabul olduktan sonra mı takip edebiliyoruz. Ve genelde baktığımda herkesin ki 5 günde kabul almış. Fakat 2 hafta geçti henüz bi dönüş olmadı. Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

• @myurt rica ederim ara ara siteyi kontrol edersiniz. Rakamlar değişiyor sürekli. Ben başvuru yaptığım da 4-6 aydı :)) şu an 10-13 ay çokta gözünüz karamsar olmasın.

• @ob16222 teşekkürler hocam artık sürekli buradayım bir ihtimal covid süreci bitti gibi belki işlemler hızlanır umuduyla bekliyoruz bu arada son sorum NOA2 belgesi de aynı şekilde eşimin adresine mi ulaşıcak

• @myurt evet aynı şekilde olumlu ya da olumsuz sonuç bildirecekler. Olumsuz kısmı red manasında değil belki daha kanıt isteyebilirler inandırıcı bulmazlarsa.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

105

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |