Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @yesilturk Merhabalar Ben 1 Aralık'ta DS-260 formunu doldurup postaladım.

KKC benden evrak istemese de, evrak adımlarının tüm detaylarını içeren "[email protected]" adresine mesaj gönderdiğimde, tüm evraklarımı gönderdim.

Bu nedenle 9 Şubat'ta gerekli evrakları gönderdim ve halen KKC'den mülakat için mail alamadım.

case number 86xxx

• @sanaldeniz; access denied aldım. public yapabilir misiniz

• @Not_Born_Yesterday yapmaya çalışayım

• Cevap: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar Ben 1 Aralık'ta DS-260 formunu doldurup postaladım.

KKC benden evrak istemese de, evrak adımlarının tüm detaylarını içeren "[email protected]" adresine mesaj gönderdiğimde, tüm evraklarımı gönderdim.

Bu nedenle 9 Şubat'ta gerekli evrakları gönderdim ve halen KKC'den mülakat için mail alamadım bekliyorum. ve mail attığımda böyle bir cevap aldım ,

Thank you for your inquiry.

Your case number is now current for interview processing. Once the interview date has been scheduled, you will receive notification via email to check https://dvprogram.state.gov. If you need to make changes to your DS-260 you should contact the consular section where you will be interviewed, or bring the information about your changes to your interview appointment. Because your case is ready to be scheduled, KCC can no longer unlock your application.

• @Not_Born_Yesterday tekrar bir denermisiniz, olmuşsa yazarsanız sevinirim

• @sanaldeniz; oldu şimdi elinize emeğinize sağlık

• Merhabalar , case number 8600 küsür ,

Ben 1 Aralık'ta DS-260 formunu doldurup postaladım.

Bu nedenle 9 Şubat'ta gerekli evrakları gönderdim ve halen KKC'den mülakat için mail alamadım bekliyorum. ve mail attığımda böyle bir cevap aldım ,

Thank you for your inquiry.

Your case number is now current for interview processing. Once the interview date has been scheduled, you will receive notification via email to check https://dvprogram.state.gov. If you need to make changes to your DS-260 you should contact the consular section where you will be interviewed, or bring the information about your changes to your interview appointment. Because your case is ready to be scheduled, KCC can no longer unlock your application.

• @sanaldeniz önümde 80 kişi var hadi inşallah bize de sıra gelir

• Herkese merhaba,
    2022 talih durum tablosunu incelediniz mi? Bişey farkettim paylaşmak isterim.
    Konsolosluk veya KCC, bu son mülakatı nasıl dağıtmış, ona bir cevap olabilir.
    İlgilenenler için;
    Mülakatı tamamlamayan ve içersinden hiç mülakat almamış grupları baz almış. bu baz aldıklarına koydukları 2. kuralda 10 kişiyi tamamlamamış olacak, sayı grubu.
    Örneğin;

1)6xxx (6binler)'de bir öncekinde 9 kişi mülakat almış, ve bu kurala göre 1 kişi bu sayı grubundan mülakat almış.
    2)7xxx (7binler)'de bir öncekinde 11 kişi mülakat almış totalde o sebeple burada ki CN'ları pas geçmiş.
    3)8xxx (8binler)'de bir öncekinde 14 kişi mülakat almış totalde o sebeple burada ki CN'ları pas geçmiş.
    4)9xxx (9binler)'de bir öncekinde 10 kişi mülakat almış totalde o sebeple burada ki CN'ları pas geçmiş.
    5)10xxx (10binler)'de bir öncekinde 9 kişi mülakat almış ve bu kurala göre 1 kişi bu sayı grubundan mülakat almış.
    6)11xxx (11binler)'de bir öncekinde 9 kişi mülakat almış ve bu kurala göre 1 kişi bu sayı grubundan mülakat almış.
    7)12xxx (12binler)'de bir öncekinde 10 kişi mülakat almış totalde o sebeple burada ki CN'ları pas geçmiş.
    8)13xxx (11binler)'de bir öncekinde 5 kişi mülakat almış ve bu kurala göre 5 kişi bu sayı grubundan mülakat almış (excellde 4 görülüyor- 1 kişi girmemiş olabilir)
    9)14xxx (11binler)'de bir öncekinde 0 kişi mülakat almış ve bu kurala göre 10 kişi bu sayı grubundan mülakat almış.
    10)15xxx (11binler)'de bir öncekinde 0 kişi mülakat almış ve bu kurala göre 5 kişi bu sayı grubundan mülakat almış (Muhtemelen Ankaranın istediği dosya sayısından dolayı 5te kalmış)

• Mülakat alacaklarımızın sıralama tahmini yada hesabı;

image.png
    af0ef90d-6b55-49b2-98cf-5a11b1a8e9b2-image.png

• @entropik dostum Nisan submitleri bitirmeye çalışıyorlar. Sonra Haziran submitlere. Sonrada temmuz submitlere geçecekler. gibi görünüyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ömer-orkun-toptaş gelen mailde de yazdığı gibi formunuza şuan sadece konsolosluğun erişim yetkisi var;

If you need to make changes to your DS-260 you should contact the consular section where you will be interviewed, or bring the information about your changes to your interview appointment. Because your case is ready to be scheduled, KCC can no longer unlock your application.

mülakat tarihi aldığınızda [email protected] adresine mail atıp, resmi evlilik yaptığınız eşinizi forma ekleyebilir ve mülakata birlikte katılabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sanaldeniz tamam ama türkiye'de kazananların hepsi bu excel listesinde yok ki, bu veri hiçbir şekilde doğru olamaz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@donmezhamdu ilgili listeye göre hayal kurarsanız sonu hayal kırıklığı olur.
    türkiye'de kazanan herkes o listede değil çünkü.

• @gucarslan Haklısınız üstad. Lakin şu anda savedivercity verilerine göre verilen mülakat 388. Bizim excel tablosuna göre ise verilen mülakat 242. Yani 388-242 =146 kişi mülakat aldığı halde, bizim siteye üye olmamış, yada bizim sitedeki excel tablosuna verilerini girmemiş. Şöyle bir hesaba göre 388/242=1,6. Yani 1,6 sapma var. Bu durumda benim paylaştığım excel tablosunda bir kişi önünde kaç kişi olduğunu bulup, bu rakamı 1,6 ile çarparsa, önünde gerçekte kaç kişi olduğunu üç aşşağı beş yukarı %95 yaklaşık bir sonuçla gerçekte önünde kaç kişi olduğunu anlayabilir. Örneğin, paylaştığım excel tablosunda, kişinin önünde 100 kişi var. 100x1,6=160. Yani fiiliyatta bu kişinin önünde 160 kişi var önünde. Sonuçta bu kişinin önünde, bizim sitede kayıtlı olanlardan 100 kişi, siteye üye olmayanlardan 60 kişi var diyebiliriz...

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@sanaldeniz hesabınızı excel listesindeki kişi sayısı x 2 olarak yaparsanız daha sağlıklı olur. bu şekilde hesabınız daha doğru olacaktır ve %90 da gerçeği yansıtır..
    tek eksik ve hesaba katamayacağınız kısım, sürece devam etmeyecek kişi verisidir.

• @entropik korkarım hepimizin sonu devlet bahçeli gibi olacak 😀 yıl 2022, tüm 2'leri çarparsan 8 eder. 2022'yi 8'e bölersek 252 kişi mülakat alır bu ay 😀.
    Şaka bir yana bu da ilginç bir istatistik olmuş. Teşekkürler.

• @gucarslan bir şey soracağım, Red alanlarin yerine mülakat veriliyor mu?

Benzer Başlıklar

• 36
  • 6430
  • 3
  • 2
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |