Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Mülakat sayisini arttirmazlarsa tamamen şans a kalmış durumdayız. Hepimiz için hayırlısı olsun

• @Megatron Eğer şu ana kadar devam eden sistem değişmez ise sizin numaranız 17999 bile olsa, bence sıradaki ilk 53 dosya içindesiniz demek oluyor. Ne zamana mülakat verilir bilemem tabii ama bi sonraki açıklamada örneğin sadece 60 kişi bile mülakat alsa bunlardan biri siz olacaksınız diye düşünüyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir. Sadece kişisel tahmindir.

• @Atalay-Aras-0, içinde söyledi: Sayılarla DV2022

@sanaldeniz denetlediğiniz firmalara bu ülkede sorun çıkmayacağı için şimdiye kadar kimse analiz yeteneğinizle ilgili gerçekleri söylememiş. Zaten bu ülkede çok ciddi bir davranış problemi bu. Çocuk salaktır, ailesi doktor olsun ister ama öğretmen yorum yapmaz. Çocuk çirkindir, evladım dünya güzeli derler. Ölümcül hastası vardır, bal ye geçer derler. Ekonomi biter, yeni sisteme geçtik şimdi uçuyoruz derler. Sizin durum bu, net olarak gerçeklerden haberiniz yok.
    Ben yine de Bilal'e anlatır gibi anlatayım.
    1)2019 senesinde toplam kazanan sayısı kendi attığınız kaynaktan alıntıya göre 87.610 kişi. Bu sene ise 119.000. Demek neymiş 37% daha fazla kişi varmış.
    2)EU bölgesinde toplam kaç kişi varmış, 30.000. Bu sene 40.000 kişi var. 33% daha fazla.
    3)EU için maks CN 2019 yılında 31.000 iken bu sene 27.500. (zaten bunu nasıl kıstas aldınız onu hiç anlamadım. o sene 0'dan 1 milyona kadar CN atanmış olsa o zaman onu mu örnek gösterecektiniz?)
    4)Şimdi bunlardan bir sonuca varamadığınızı düşünerek son olarak bunu yazayım. Numarınızın CN25000 olduğunu düşünelim. Önünüzde tam olarak 17911 tane atanmış CN var, bunların 2.1 kişi ortamalada gittiğini düşünsek 37.600 vize sırası var. Eu bölgesi için toplamda 20.000 vize verildiğini düşünürsek sizin tek çıkar yolunuz Rusya - Ukrayna savaşının nükleer bombalarla yapılması olur.
    Ayrıca İngilizce çalışmak için bunu beklemenize gerek yoktu:)

Ben demiştim demek istemiyorum ama geldiğimiz yer sanırım burası. Kimseye küfür etmeden bu topluluğun grubundan kovuldum, yazıklarım silindi/onaylanmadı, şimdi de en çok negatif alan yazımı tekrarlamak isterim.

• Arkadaşlar durum sorgulama için mail atmamı önerir misiniz yoksa beklemeye devam mı? CN bilgileri imzada. Henüz onlardan hiçbir mail vs. hiçbir şey almadık.

• @computerengineer Büyük ihtimalle CN numaranıza göre sizin formunuz onaylı. İsterseniz sorun. Kesinleşmiş olur.

Onlardan mülakat dışında bir email gelmiyor artık.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

güncelleme 🆕

DS260 işleme sırası 14,500'lerde.

• @gucarslan Üstadım ben "Check My Visa Application Status" den zaman zaman sorgu yapıyorum. Örneğin cn eu9800 halen at nvc görünüyor. Şimdi siz dosya onaylarının 14000 lere geldiğini söylüyorsunuz. Haliyle biraz kafam karıştı. Bana öyle geliyor ki, bunlar onayları/dosya işlemeyi cn numarasına göre yapmıyorlar. Yada ben tüm olayları birbirine karıştırıyorum...

• Kcc attığım maile gelen cevap(gerçi devamı da var.prosedür anlatan. Ben ilk paragrafı ekledim fazla uzun olmasın diye);
    Thank you for your inquiry.
    Your case number is now current for interview processing. Once the interview date has been scheduled, you will receive notification via email to check https://dvprogram.state.gov. If you need to make changes to your DS-260 you should contact the consular section where you will be interviewed, or bring the information about your changes to your interview appointment. Because your case is ready to be scheduled, KCC can no longer unlock your application.
    Please comply with the instructions provided on the website www.travel.state.gov.

Bu mailden anladığım, bundan sonra yapacağımız tek şey mülakat tarihi beklemek sanırım, oda kalan son 4 ayda ya olacak yada olmayacak kısmet.

• @sanaldeniz at nvc mülakat alınca değişiyor diye aciklamislardi

• @gucarslan Merhabalar By noyan ın hazırladığı tabloda Ankara Dosya durumu kısmında en sonm 15746. dosyaya ready demiş yanlış mı bakıyorum acaba ? Ready dediği ds260 dosyasının işlenme sırası olmuyor mu ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sanaldeniz bahsettigimiz konu DS260'in işlenme durumu, yani bahsettiğiniz konu cok farklı. mülakat almadiginiz sürece dosyanız at NVC / KCC olarak kalacaktır.

konu için bu iletiyi inceleyin lütfen.

• @Onder, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Megatron Eğer şu ana kadar devam eden sistem değişmez ise sizin numaranız 17999 bile olsa, bence sıradaki ilk 53 dosya içindesiniz demek oluyor. Ne zamana mülakat verilir bilemem tabii ama bi sonraki açıklamada örneğin sadece 60 kişi bile mülakat alsa bunlardan biri siz olacaksınız diye düşünüyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir. Sadece kişisel tahmindir.

Umarım dediğin gibi olur 🙂

Zaten 4 ay kaldı . Bekleyip göreceğiz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Duygu-0 hangi listeye bakıyorsunuz link verebilir misiniz?
    bir kaç tane tablo var çünkü hazırladığımız..

• @Atalay-Aras-0 gruptan çıkarılma sebebinizi daha önce burada yazmıştık:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/4402/sayılarla-dv2022/138

@smartcells, içinde söyledi: Sayılarla DV2022

@atalay-aras-0, içinde söyledi: Sayılarla DV2022

@megatron bu konuyu çok detaylı rakamlarla anlatırım ama en son anlattığım zaman WP grubundan atmışlardı. Kazananların çoğu etrafında olan biteni matematiksel anlayabilecek analitik zeka seviyesinde değil, bir kısmı da sadece pozitif inanç dini sistemine inanıyor. Özet olarak 20K üzeri cn olanlar artık dağılabilir.
    Daha düşük numaralara gerçekten gönülden şans diliyorum, Ankara'ya bağlı olarak güzel zamanlar geçirebilirler.

Sn @Atalay-Aras-0 , şu yukarıda belirginleştirdiğim kısmı forumda bir kaç defa daha söylediğiniz için diğer kullanıcıların doğru bilgi edinmesi adına bu açıklmayı yapmak zorundayım:

1. Telegram grubundan şimdiye kadar kimse fikrini söylediği için atılmadı.
    2. Siz gruptan, fikrini söyleyen insanlara "Bunlar bu salaklıklarıyla Amerika'ya göç etmesinler zaten" gibisinden yazdıklarınısz yüzünden atıldınız.

Siz gruptan, terbiyesiz, hadsiz, insanlara tepeden bakan ve aşağılayan tarzda ve hakaret içeren cümleler yazdığınız için atıldınız. Bütün yazdıklarınızın kayıtları duruyor.
    Zaten aynı üslubu diğer forum üyeleri yukarıdaki mesajlarınızda çok rahat okuyabilirler.

İnsanlar arasında saygı temelinin kaybedilmesine yol açacak, yardımlaşma ve dayanışma ruhuna zarar verecek üsluptaki hiç kimseyi telegram grubunda barındırmıyoruz. Grupa kalmanın ana kısatası IQ, diploma, eğitim vs değil diğer insanlarla iletişim becerisi ve terbiyesidir.

• Konsolosluklarin verdiği mülakat sayıları aşağıdaki gibi.
    Ankara en çok mülakat veren konsolosluklar arasında eu için dördüncü, bütün bölgeler için ise birinci sırada.
    KNS Adet (EU) Adet (All)
    WRW 678 692
    THT 486 488
    TBL 426 429
    ANK 388 706
    TIA 286 286
    FRN 261 278
    ATA 253 257
    BKK 175 176
    YRV 132 376
    CHS 113 113
    PRI 108 109
    AKD 97 97
    KEV 83 84

• @Atalay-Aras-0 Ya açıkcası foruma girdiğimde şu CN’si 20K’dan yüksek olanlar beklemesin yazıları sıktı artık. Neden bu insanları karamsarlığa itiyorsunuz? Bu iş öyle değil diye yazıldı, çizildi önceden. Alın bakın 8 Mart tarihinde EU’dan mülakat maili alanların case numaraları;

2022EU20152

2022EU20531

2022EU20736

2022EU21157

2022EU26944

Umarım hepimiz sizin gibilere inat firesiz gideceğiz.

• Merhaba
    Ankara Konsolosluğuna ulaşabileceğim mail adresi var mıdır ? Siteden kontrol ettim sadece form şeklinde iletişim bilgisi mevcut . Bilen varsa Ankara Konsolosluğunun mail adresini alabilir miyim ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@xbens bu adresten ulaşabilirsiniz: [email protected]

• @gucarslan çok tşk ederim

• @gamefry, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Atalay-Aras-0 Ya açıkcası foruma girdiğimde şu CN’si 20K’dan yüksek olanlar beklemesin yazıları sıktı artık. Neden bu insanları karamsarlığa itiyorsunuz? Bu iş öyle değil diye yazıldı, çizildi önceden. Alın bakın 8 Mart tarihinde EU’dan mülakat maili alanların case numaraları;

2022EU20152

2022EU20531

2022EU20736

2022EU21157

2022EU26944

Umarım hepimiz sizin gibilere inat firesiz gideceğiz.

Gidersin ins dostum 🙂

Hepimizin dileği isteği bu yönde 🙂

Hepimiz gideriz umarım

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |