Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gariban sonunda benim memlekete gelmişiz 🙂

• ⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Zelene, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Rüyamda @semavi ile komşu olmuşuz diyorum biz zaten arabayı sizin oradan alacaktık 😄 mahallenin çocukluk mahallem olması dışında sorun yok 🙂 beyin hala idrak edemiyo halbuki sokaklarını ezberledim git deme rüyanda yok..

Ben de dün gece rüyamda @semavi ile komşu olduğumuzu gördüm akşam çaya gitmişiz😄uyandığımda iyice kafayı yedin diye azarlıyordum kendimi yalnız değilmişim ahahahahh😂

Birşey diyeceğim şuan @semavi uykudadır orada gece ya uyanıp aa bende gördüm o sizmiydiniz diyormuş 😄 daha önce aynı rüyayı gördüklerim olmuştu

• ⭐⭐

@adgercu içimizde amerikalı yatıyorda kentucynin haberi yok 😃

• ⭐⭐⭐

Rüyamda @semavi ile komşu olmuşuz diyorum biz zaten arabayı sizin oradan alacaktık 😄 mahallenin çocukluk mahallem olması dışında sorun yok 🙂 beyin hala idrak edemiyo halbuki sokaklarını ezberledim git deme rüyanda yok..

Ben de dün gece rüyamda @semavi ile komşu olduğumuzu gördüm akşam çaya gitmişiz😄uyandığımda iyice kafayı yedin diye azarlıyordum kendimi yalnız değilmişim ahahahahh😂

Birşey diyeceğim şuan @semavi uykudadır orada gece ya uyanıp aa bende gördüm o sizmiydiniz diyormuş 😄 daha önce aynı rüyayı gördüklerim olmuştu

Hahahha😂 İşte o zaman ikna olurum bunun bir işaret olduğuna inşallah görmüştür🤣🤣🤣

• @materialist Ahahahaha valla inşallah çıkarda gidebilirsek, o kalitetili psikoloğun bilgisini ben de isterim 😂 Benim de hayatımın 1/3 i orada geçti. Bu ülke insanının profilinin ne olduğunu en güzel özetleyen yerlerden biri orası maalesef 😇 Her zorluğun bir karşılığı vardır derler. Belki bizim karşılığımız da abd'de kuracağımız yeni bir hayat olur belli olmaz 👍😇

• ⭐⭐⭐

@Zelene @bitkicel geçen sene dediğim çıktı da bu sene kime neyi dedim hiç hatırlamıyorum kafam çok dalgın ::))))) Ama insallah hepimize çıksın, site içinde olsun talihliler sonradan gelme olmasın ::((

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Zelene @bitkicel geçen sene dediğim çıktı da bu sene kime neyi dedim hiç hatırlamıyorum kafam çok dalgın ::))))) Ama insallah hepimize çıksın, site içinde olsun talihliler sonradan gelme olmasın ::((

Hatırlamıyorsanız bana diyebilirsiniz mesela, çok güzel olur 😃

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Öyle hatırlıyorum çünkü fesatlanmiştım keşke bana deseydi diye hahahha ahh Ahsen aa güzel nida oldu 🙂 bu forumdan çıkmasını istediğim liste de baslardasin inşallah

• ⭐⭐

@aliv, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

1. eşim filipin uyruklu. filipinler ve türkiye vatandaşı.filipinler kotasından basvuru yapamıyor. filipinler dolu. ikimizde türkiye kotasından basvuru yaptık.eşim çift vatandaş. buna karşı ekstre bir belge isteniyor mu
      eşim doğum belgesini filipinlerden mi alması gerekli.
    2. alınan belgelerde apostil şartmı ?
      3.8 mayısda sonuç açıklanıyor. eğer çıkarsa ds260 formu kacgün sonra aktif hale geliyor.
    3. toplam 4 kişilik bir aileyiz. dc260 formunda cocuklara ait pasaport bilgileri girilmesi sartmı ?
    4. green card cıkarsa sadece basvuran mı green card alıyor.yoksa tüm bireylere green card geliyor mu
    5. eşime cıksa benim ve eşimin calısma izni oluyor mu. yoksa sadece green card çıkanınmı oluyor.
    6. ikimizde çalışacağız orada. çocuklar için tam gün okul varmı ?
    7. benim pasaport tarihim 23 mayısda bitiyor.8 mayısda cekiliş var.çıkarsa yeni pasaport alıcam. ds260 formuna yeni pasaport bilgilerini yapıcam. bu bir problemmi.

teşekkür ederim 🙂

Sorduğunuz her sorunun cevabı forumda belli başlıklarda var, girip biraz araştırırsanız %100 bulacaksınız herşeyi hazır beklemeyin. iyi forumlar

• ⭐⭐⭐

@Zelene ahahaa ahsen yok musun sen de çok derlerdi küçükken :))) canımsınız bu siteye insanlara bayılıyorum ama insan kendine bi b planı hazırlayınca mı yoksa nedendir bilmiyorum olursa olur olmazsada bakcaz bi çaresine modundayım

• @Erkand olumlu cevap verirsin yada cevap vermezsin. bu çokmu zor

• En uzun sürede çekilişi kazanan kişi, acaba kaç yıl üst üste başvuru yaptı da çıktı. Bileniniz var mı.

Bu arada bu sene gerçekten isteyenlere çıkması dileğiyle.

• @aliv kardeşim erkanın demek istediği şey, aynı sorular yüzlerce defa cevaplandı. Arama butonuna basıp arasa hemen bulacak.

• Bugün burası çok neşeli☺️ Forumdaki her şeyi okuyorum ama yazmıyorum, katkı sağlayabileceğim bir tecrübem yok malesef. 2023 talihlisi olmayı bekliyorum sizler gibi. Sabah kesin çıkacak diye kalkıp akşama doğru bu kadar insan başvurdu bana mı çıkacak? Diyorum. Gece de forumu okuyup gerçekçi bir yaklaşımla günü kapatıyorum genelde☺

• @Don-t-Worry-Be-Happy Kendimi de kısaca tanıtayım, yaşımı söylemeyeyim ama 40a çok yakın artık üstü mü altı mı bana kalsın😂 okul öncesi çağında bir kızım var, evliyim. Eşim de ben de global firmalarda çalışıyoruz. Greencard çıkarsa ve kısmet olursa çalıştığımız yerlerdeki bağlantıları kullanmayı düşünüyoruz. Kalben California’da, mantıken nerede iş bulursak oradacıyım.

• Bugun hava parcali bulutlu ara ara yagisli guzel bir sakinlik var cevremde zaman geciyor ve ben simdi fark ettimki 7 kasimda basvurmusum yoksa bu sene 7 mayisda aciklanmasi bir tesadufmu 😄
    Bi yandan haftasonu geliyor,bu haftasonu cocuklarla sosyal aktivite plani olarak derby canli kanli stadda izleyelim dedik ..
    Neden yazdim bunlari,burdaki hic kimseyi real de gormus olmasamda bircogu ile dosthane bir yakinligim oldu,insan paylastikca mutlu olur bende paylasim istedim 🙂

• Selamlar, geçen haftalara göre sakin başladık ama bir kaç gündür gerginlik hakim forumda yada bana o sıra denk geldi 🙂 Tarih yaklaşıyor diye mi yoksa Ramazan ayı içindeyiz diye mi bilinmez. Ben şahsen forumda; ne zaman, nerede, nasıl, hangi üslupla, kime karşı nasıl davranılması gerektiği konusunda (kimseyi tanımasam da) dışarda ki bir çok insandan kaliteli kişilikler olduğunu biliyor hissediyorum. Burada sohbetleri okurken bile keyif alıyorum. Tanımasam da iyi ki buraya katılmış ve sizler ile sohbet edip paylaşımlarda bulunabiliyorum. Teşekkür ediyorum herkese 🙂 @gokhanbagatur sizden gaza gelerek eklemek istedim ⭐

• ⭐⭐⭐

Bak şimdi hatırladım rüyanın geri kalanını @semavi Kadir abinin evinde bir aile daha vardı. Eşin baya uzun boylu biraz göbeklimi, tam çıkaramıyorum ama sanırım iki yada üç küçük çocukları vardı adamcağız çocukların peşinde koşturup duruyordu😄yoksa sizmiydiniz o aile yaaa durup durup bir şey hatırlıyorum 😂

• @oznyldrm Benden eski mutlaka vardır. 2004 yılından beri başvururum. 2022 yılında çıktı. O da keşke çıkmasaydı diyeceğiniz bir sürece denk geldi 🙂

2006 ya da 2007 yılı gibi hata yapıp zamanının meşhur aracı kurumuyla başvurmuştum. Belki sonrasında onlar da başvuru yaptı, otomatik elenme olmuş olabilir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |