DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @SUAT-GUNAY aynı düşüncelerdeyiz. Bu konu uzun uzadıya konuşuldu diye paylaştım bende. Meslek, eyalet, dil etki ettiği için dediğiniz gibi bankadaki tutarın önemi kalmıyor, sadece rahat başlamak için gerekli kişisel olarak 🙂

Maalesef abicim bu tarz insanlar her yerdeler, ben biliyorum-benim dediğim doğru-benim dediğim olur gibi gibi bu tarz kişilerden cevapsız şekilde soyutlamak gerekiyor yoksa sizi bizi aşağı çekiyor. Aslında bu tarz insanlar karşısında da farkınız ortaya çıkıyor. o yüzden çokta şey yapmamak lazım 😏 ☺

• ⭐⭐

@bitkicel Orlandocuların yanında Tampacıların lafı mı olur yahu 🙂

• ben biliyorum-benim dediğim doğru-benim dediğim olur gibi gibi :
    hastalık bu 🙂

• Merhaba;
    Mayıs ayının kaçı kuralar ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ramazannatass 7 mayıs

• @ayvalik10 Az kalmış , teşekkür ederim.

• ⭐⭐

@Rüştü-Gürbüz bir de ABD kanunlar ülkesi, her şey kanun ve yönetmeliklerle düzenlenmiş. uydun uydun, uymadın son derece can yakıcı yaptırımları var.
    bu banka hesabı konusu ise yazılı hiçbir şekilde kural değil. hem vallahi hem billahi, sırf bankada parası yok diye onay alamayan bir GC talihlisi mahkemeye verse direkt kazanır. ama adamların öyle bir şey yaptığı yok. seni her şeyinle değerlendiriyor, vardıkları sonuç "ABD'ye yük olacak bu" ise red yersin elbette. ama bu sadece banka hesabı ile olan bir durum değil. 25 yaşında ol, bilgisayar, yazılım mühendisi ol görüşmeye şortla git, 2 kuruş para göster hesapta, adım gibi eminim ki dert etmezler, basarlar vizeyi.
    ha benim gibi 50 yaşında ol, buradaki mesleğin esamesi okunmasın ABD'de, bak nasıl zorluyorlar seni, 20K bile tereddüt oluşturur. neyse ki dil problemim yok, bir nevi iş hazır, o da bana artı katacak bir şey. yoksa benim en az 40-50K göstermem gerekir 🙂

• ⭐⭐

@Gökhan-AKGÜL-0 sırf bu yüzden, hemen her konuda fikir belirtirken ben mutlak suretle "bana göre", "şahsi fikrimdir" diye eklerim. yazıyorsam da büyük harfle yazarım. tabi ansiklopedik, kesin bilgi değil ise.

• @Gökhan-AKGÜL-0 onlara göre de anlamayanlar olarak ya biz hastaysak 🤒

40 yıldır Almanya'da yaşayan bir akrabamız geçen hafta Anneannemi arıyor ve benzinin 1,70 Euro'dan 1,77 Euro'ya çıktığını ve Türkiye'den de pahalı benzin kullandıklarını söylüyor (Akrabam demeye utandım). Anneanneme ise TL kazanmadıklarını söyledin mi dedim. Gerek var mı hasta galiba düşünemiyor mu diye uzatmamış 🙂 Bence şu an ülkedeki en büyük hastalık bu olsa gerek 🙊

• ⭐⭐

@Rüştü-Gürbüz ananenin ellerinden öpüyorum kardeş 🙂

• @SUAT-GUNAY teşekkür ediyorum abicim 🙂

• Hepimize basta hayirli cumalar,beraberinde de saglik huzur ve bereketle dolu bir ramazan ayi gecirmesini temenni ediyorum.🤲
    Hayirli ramazanlar.

• @dytmelek teşekürler. 2. Sorum: diyelim ki bu sene green kart çıktı ama yeşil pasaport çıkardım ve bi gezi yaptım. Haliyle eski pasaport iptal ediliyor. Acaba çıkarsa devam eden süreçte sıkıntı olur mu

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY İnşallah abi 😊 İsim düşündünmü abi Orhangazi olmaz heralde 😂

• Yasaklı

Geliyor gelmekte olan reco 😁

• ⭐⭐

@musty soru tam net değil. ama anladığım kadarı ile GC çıkarsa, mülakata kadar GC için gösterdiğiniz pasaport değişecek, yenisini alacaksınız (yeşil). Bunda sorun yok, yeter ki GC için başvurduğunuz pasaport, iptal edilmiş dahi olsa mülakatta yanınızda olsun.

• @bitkicel, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Herkese selam olsun gecen yıl Tampacılar vardı bu yıl yoklar surec azalıyor Umarım herkesin gönlünce olur HAyırlısı ne ise o olsun arkadaşlar....

Buradayız ama Orlandocu olduk ☺

• ⭐⭐

@hascerob bak bu güzeldi 🙂

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY siz bankadaki para miktarı konusunda bilgilisiniz belli ki, benim de aklıma takılan bir soru var. Ben ve eşim kriptoya yıllardır takmış bulunmaktayız. Orada yatırımımızın 1/3 durmakta. Ekran görüntüsünü çıktılasak olur mu? Bozdurmaya gönlüm razı olmuyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gariban bu zamana kadar kripto paraları gösteren hiç mülakat olmadığı için nasıl bakıyorlar ne düşünüyorlar kimse bilmiyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

231

41.5k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.5k

| | | |