Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba,
    Benim başvurduğum pasaport ile süreci devam ettirdiğim pasaport farklı. Başvurduğum pasaport geçerliliğini devam ettiriyor. Onunla yurtdışına çıksam, herhangi bir sorun teşkil eder mi?
    Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ali-35 konsolosluk istediği takdirde, istediği dv dosyasına, hangi koşulda olursa olsun mülakat verebilir. ilgili dosya current olmamamış olsa bile..
    bunu DV2022 sürecinde cut-off içinde olmayan AF dosyalarına verilen mülakatlardan da görebilirsiniz.
    bu, ilgili dosyaların yararlanacağı çeşitli INA kurallarına göre de mümkün olabilir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@buokcun gözünüz aydın.
    DV2021'de bu maili alıp, mülakat alamamış hiçbir case olmadı.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@civilengineer sorun olmaz.
    sadece gideceğiniz ülke az çok tahmin edebileceğiniz ülkelerden biriyse sadece açıklamanız gereği duyabilirsiniz.

• @gucarslan merhaba 2022 kazananlarinin yer aldigi ınstgram sayfasi ya da whatsapp telegram grubu varsa beni de dahil edermisiniz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hazal-Unlu ilgili iletiyi inceleyin lütfen;

https://yesilkartforum.com/forum/post/201412

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• @Utopya orta ogretim den kasit lise. bu karar oncesinde ilkogretim kesintisiz 8 yil + 4 yil orta ogretim (lise) olarak uygulaniyordu. bu karar ile ilkogretim 4 yil ortaogretim de 4+4 yil oldu. gunluk hayatta ilk orta lise universite seklinde kullandigimiz icin yanlis degerlendirebiliyoruz. selamlar...

• @yesilturk
    Merhaba, ben sorduğumda şöyle bir mail gelmişti;
    Your case number is now current for interview processing. Once the interview date has been scheduled, you will receive notification via email to check https://dvprogram.state.gov. If you need to make changes to your DS-260 you should contact the consular section where you will be interviewed, or bring the information about your changes to your interview appointment. Because your case is ready to be scheduled, KCC can no longer unlock your application.
    Sayfadaki bilgili arkadaşlar onay aldığımızı teyit etmişti.
    Sn.@ayla-can da onaylar sanırım.

• @eynar çok haklısınız. Bende insanları karartıp karartıp mülakatını alan insanların keşke profilde öncesi ve sonrası resmedilseydi dedim. Sn. Megatron hariç onu huysuz şirin olarak benimsedik kabul ettik😅. Ayrıca bilgileri silmek nedir. Ne kadar ayıp. Burada paylaşılmalar sadece bizim için değil gelecekte bu yoldan geçecek insanlar için de ihtiyaç. Bu sayfaya onca emek veren saçma bile olsa her soruya cevap veren, her karalamaya sabır gösteren insanların çıkarı olduğu için mi buradalar. Ayıptır, günahtır bunca emek veren insanlara. Umarım sn. @smartcells in sayfaya dönüşü de uzun sürmez yokluğu son derece hissediliyor.

• Bu ileti silindi!

• @Utopya orta öğretim liseyi de kapsadığı için ilk ve orta dereceli olarak geçer.

• @sametbzks Bu konuda bende paylaşım yapmıştım. Benden mi bahsediyorsunuz bilmiyorum ama şöyle bir paylaşım yapmıştım. Geçen sene vizesini alan bir arkadaş YouTube da bu konu İle ilgili paylaşım yaptı. İsmi Mustafa sayılan. Hatta demiştim ki; iletişime geçerseniz sunduğu evraklar hakkında bilgi de paylaşıyor.

• Ceac üzerinden dosyamı kontrol ettiğimde "completed" yazıyordu.Bir sonraki mulaktta çağrılmak muhtemel midir ?
    *Ayrıca merak ediyorum bu ankara ne yapıyor süreç neden bu kadar uzadı.GC hariç başka ne tür işler yapıyorlar şu an diye merak ediyorum.

• @Güler-Özçelik, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@eynar çok haklısınız. Bende insanları karartıp karartıp mülakatını alan insanların keşke profilde öncesi ve sonrası resmedilseydi dedim. Sn. Megatron hariç onu huysuz şirin olarak benimsedik kabul ettik😅. Ayrıca bilgileri silmek nedir. Ne kadar ayıp. Burada paylaşılmalar sadece bizim için değil gelecekte bu yoldan geçecek insanlar için de ihtiyaç. Bu sayfaya onca emek veren saçma bile olsa her soruya cevap veren, her karalamaya sabır gösteren insanların çıkarı olduğu için mi buradalar. Ayıptır, günahtır bunca emek veren insanlara. Umarım sn. @smartcells in sayfaya dönüşü de uzun sürmez yokluğu son derece hissediliyor.

Çok haklısınız .
    Telegramda olan arkadaşlar arada buraya da yazsa neler oluyor diye iyi olur.
    @smartcells olsa bilgi verirdi. Dün mesela çok mülakat geldi yine EU ya ama Ankara yine vermedi sanırım.
    Belki Nisan' ın son haftası için verir bir ümit bekliyoruz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ayla-can tam olarak ne gibi bir bilgiye ihtiyacınız var?
    çünkü telegram'da olan her şey zaten her gün buraya aktarılıyor.
    kaldı ki zaten excel listesi her gün an be an güncelleniyor. gelen bütün bilgiler oraya işleniyor.

Dün mesela çok mülakat geldi yine EU ya ama Ankara yine vermedi sanırım.

ilgili sorunuzun cevabı zaten sitemizden her gün güncelleniyor.
    hangi konsolosluk kaç mülakat vermiş vs.

yazdığınızdan, sanki telegram gruplarında bambaşka şeyler paylaşılıyor ve buraya aktarılmıyor gibi bir algı var.
    buna ilk gün olduğu gibi şimdi de kesinlikle izin vermeyiz, vermeyeceğiz.

merak edilen bilgi onayların kaça geldiğiyse o bilgi 12100'ler.
    bugün henüz bir onay durumu olmadı.

• @gucarslan geçen mesela Ankara 1 tane eu mülakat verdi belki telegramdan biridir hani numarası kaç fln gibi şeyler biliniyordur... bunun gibi şeyler
    Tabi ki siteyi takip ediyoruz , biraz da laf olsun diye diyorum arada sohbet konusu açılır diye, herkes de çok gergin bu aralar.

Bilgi için teşekkürler.
    Herkese iyi günler, iyi beklemeler.

• @ayla-can Yine Avrupa’dan baya bi mülakat dağıtıldı. AF için Ankara randevu vermiş.

Bizler için yakında randevu dağıtılacağını düşünüyorum.

• @Rhyme-Azfendak, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Ceac üzerinden dosyamı kontrol ettiğimde "completed" yazıyordu.Bir sonraki mulaktta çağrılmak muhtemel midir ?
    *Ayrıca merak ediyorum bu ankara ne yapıyor süreç neden bu kadar uzadı.GC hariç başka ne tür işler yapıyorlar şu an diye merak ediyorum.

Emin misiniz completed yerine NVC yazmadığından?

• @gucarslan teşekkür ederim.
    Açıklamayı mülakatta mı yapmak gerekiyor?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |