Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @smartcells bu kadar hızlı gittiğine göre herkese vermek istiyorlar diyebilir miyiz😀

İnşallah mülakat dağıtımı da olur Nisan için🤞

• @eliff3 nerede yapıldığının bir önemi yok sanırım.

• @uğur-aydemir varsa yazışmalarınız onları kanıt olarak götürebilirsiniz. En fazla AP ye kalırsınız, sonrq bir şekilde halledilir inşallah.

• @ezgilera, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@gamefry, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Avrupa için neredeyse all current olmuş. Hayırlısı olsun bakalım.

Zaten neden "neredeyse" onu anlamadım. 300 daha ilerleseler current olacaktı bülten 🤔 böyle birkaç kişiyi dışarıda bırakmaları biraz saçma olmuş.

Nisan'da All Current demek onları zorlamış😄
    Mayıs için diyecekler büyük ihtimalle.
    En azındqn artık bülten takip etme derdimiz kalmadı. Ne olacaksa olacak🧐

• ⭐⭐

@rhyme-azfendak, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Daha önce kktc de 3 yıl bulundum TC kimlik ile giriş çıkış yaptım hep. Ds 260 belirttim bunu polis sertifikası gerekir mi bunun için ? Devlet işlerinde Türkiye'ye bağımlılar faturalı hattım e devlette gözüküyordu ordaki mesela aynı durumda tc polis sertifikası yeterli olur diye umuyorum birde buraya yazmak istedim görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar teşekkür ederim şimdiden.

16 yaşından sonra 1 yıldan uzun süre kaldığınız yerlerden police certificate almanız gerekiyor. İşlemlere bir an önce başlasanız iyi olur çünkü duydum ki uzun sürüyormuş.

• @ezgilera çok teşekkür ederim 🤲

• @ayla-can Maalesef yanlış bilgi, DS260 formu acılsa bıle mulakat yerı degıstırılemıyor. Konu hakkında deneyımı olan var mı acaba?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ai123 @Orhan-Cabarov size yer değişikliği ile ilgili olarak yardımcı olabilir

• @ayvalik10 cok tesekkur ederım. danısıyorum sımdı.

• Merhaba,
    KCC'ye bilgi almak için mail attığınızda ne kadar sürede cevap alınıyor. Bilgisi olan var mı?
    Teşekkürler.

• @civilengineer Genelde hafta içi ertesi gün dönüyorlar.

• ⭐⭐

@ai123, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@ayla-can Maalesef yanlış bilgi, DS260 formu acılsa bıle mulakat yerı degıstırılemıyor. Konu hakkında deneyımı olan var mı acaba?

KCC'ye, dosyanızı taşımak istediğiniz ülkeden oturum iznini ekleyerek, mülakat yeri değişimi talep ettiğinizi belirten mail atacaksınız.

• @eliff3 yeterli oluyor

• Atkadaşlar merhaba doctorundan randevu almaya çocuktan başladım ama diğer aile bireylerine randevu almaya kaltığımda randevular dolu gösteriyor ne yapmalıyım?

• @ezgilera evet attım ve onaylandı. hatta uzerıne check maılı attım dogru dedıler. Ama buna ragmen konsolosluk ıstemezse ne olur? Ki bastan covidi neden gostererek onaylamadı konsolosluk acaba maıl datası tutma gıbı durumları var mı yoksa hatırlamazlar mı?

• @nihat26 Unganlar'a telefon yolu ile ulaşmayı denediniz mi? Bu sorunun cevabı bu şekilde çokca kez verildi. Telaşınızı anlıyorum ancak aynı soruyu farklı başlıklar altında tekrarlamanız daha kolay ya da hızlı cevap almanızı sağlamayacaktır.

7b047be7-1f59-4a80-a8e7-429114e319c6-image.png

• ⭐⭐

@ai123, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@ezgilera evet attım ve onaylandı. hatta uzerıne check maılı attım dogru dedıler. Ama buna ragmen konsolosluk ıstemezse ne olur? Ki bastan covidi neden gostererek onaylamadı konsolosluk acaba maıl datası tutma gıbı durumları var mı yoksa hatırlamazlar mı?

Mail datası durumunu bilemem ama mailinize cevap veren kişinin mülakat görüşmesi yapan kişi ile aynı olmadığını düşünüyorum.

KCC dosyanızı taşıdıysa, taşınmıştır artık. Zaten konsolosluğa sormadan direkt kcc ile taşımalıydınız. Eğer konsolosluk mülakat vermezse size özel olacağını sanmıyorum, kimseye mülakat vermeyecektir. Konsolosluğun performansını takip edip ona göre kendinize bir yol çizebilirsiniz.

• @sfklkn34 Çok teşekkür ederim hocam birde ben ds formunun kilidini açtırıp değişiklik yaptım 😕

• @ezgilera karakter belgesi diye geçiyormuş.Bugun konustum kktc konsolosluğu ile.Burdan talep edince en az 1 ay sürüyor gelmesi dedi.Ordan bir tanıdık vasıtasıyla yada kendimiz müracaat ettiğimizde belgeyi hemen alabiliyor musuz.

• ⭐⭐

@rhyme-azfendak, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@ezgilera karakter belgesi diye geçiyormuş.Bugun konustum kktc konsolosluğu ile.Burdan talep edince en az 1 ay sürüyor gelmesi dedi.Ordan bir tanıdık vasıtasıyla yada kendimiz müracaat ettiğimizde belgeyi hemen alabiliyor musuz.

Geciktirmemekte fayda var. Şimdiden işlemlere başlayın bence. Daha sonradan bunun stresini yaşamak istemezsiniz 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |