Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

• @yonca_2020 Tebrikler çok sevindim sizin adınıza

• @yonca_2020 ohh be sonundaa 😅

• @yonca_2020 yaaaa süper nihayet çok sevindimmmmm 🙂

• @yonca_2020 gözünüz aydın tebrikler

• @yonca_2020 harika haber

• @yonca_2020, içinde söyledi: IR1/CR1 sureci ve mulakat deneyimleri (ABD vatandasi ile evlenip Turkiye'de Green Card almak)

Arkadaslar sonunda mulakat tarihimizi aldik 7 Subat 8:15'te

Hayırlı olsun. Çok sevindim. İnşAllah kolayca vizenizi alırsınız.

• @yonca_2020 tebrikler adınıza çok sevindim 🌸

• merhabalar i130 formuna basvurdum esim ile amerikaya tasinmak icin ve bana bir kac hafa icinde formu aldıklarına dair bildiri gonderdiler. Fakat bildiride benim adımın bir harfini yanlis yazmislar. Yanlıs yazdıklarını bildirmem gerekir mi? yoksa sadece mektupta mı yanlıs yazmıs olabilirler sonucta formda ve gonderdigim evraklarda ismim yazıyor. nereye bildirmem gerekir email adresi bulamıyorum. lutfen bu konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim tesekkurler

• @crazycells merhabalar i130 form doldurdum esim icin. ikimizde suan turkiyede yasiyoruz. sponsor olacak tanıdıgımız amerikada yasıyor. Sponsor asamasına gelindiğinde sponsordan hangi evrakları istiyorlar? tax vergi kagıtları dısında ne istiyorlar ornegin sicil kaydı vs isteniyor mu.. tesekkurler

• Merhaba, 16 yaşından beri ikamet adresleri isteniyor nasıl temin edebilirim? Bilen varmı? Çok fazla adresim var 😞

• @sertas, içinde söyledi: IR1/CR1 sureci ve mulakat deneyimleri (ABD vatandasi ile evlenip Turkiye'de Green Card almak)

Merhaba, 16 yaşından beri ikamet adresleri isteniyor nasıl temin edebilirim? Bilen varmı? Çok fazla adresim var 😞

Merhaba,

E-devlette “Tarihçeli Yerleşim Yeri ve Diğer Adres Belgesi Sorgulama” var

• @ugly 15 yıla kadar veriyor , benim toplamda 26 yıllık adres verisi sunmam gerekiyor:(

• @sertas son 10 seneyi isterler genelde siz nerde gordunuz boyle birseyi?

• @yonca_2020 ABD yerleşik avukatımız istedi

• @sertas yeniden danisin biz boyle bir bilgi vermedik.

• @crazycells bir fikriniz var mi?

• @yonca_2020 Teşekkür ederim yonca hanım, siz hangi bilgi ve belgeleri yüklediniz sakıncası yoksa paylaşabilirmissiniz? Birde doktor ve mülakat deneyimlerinizi daha sonra paylaşabilirseniz çok memnun olurum☺🤗

• @yonca_2020 geçmiş forumda biri daha bu konudan bahsetmiş🤷♀️ aero 28 May 2018 21:55
    Merhaba,

2018 greencard talihlilerindeniz, case numaramiz 22XXX. Agustosta sira bize gelecek diye umut ediyoruz. Yalniz DS260 formu ile ilgili kafamiza takilan bir konu var.

Ben universitedeyken, 2 yaz boyunca 3'er ay Amerika'da Work & Travel programi ile calismaya gitmistim. Ancak DS260 formunu doldururken 16 yasindan beri ikamet ettigimiz adresler bolumune bunu yazmayi unuttum.

Bu bir sorun teskil eder mi? Eger sorun teskil ediyorsa, DS260 formunu nasil actiriyoruz, nasil bir yol izlememiz gerekir yardimci olabilirseniz cok sevinirim.

Tesekkur ederim.

CN : 2018EU22XXX
    DS260 submit: 18 Mayıs 2017
    Doktor randevu: 19 Temmuz 2018
    Mülakat tarihi : 07 Agustos 2018

• Merhabalar.
    10 Ocak 2022 tarihinde eksik evrak olarak İngilizce tercümesi istenen evlilik cüzdanı ve doğum belgesi (nüfus kayıt örneği) belgelerimizi Uscis'e yüklemiştik.
    10 Ocak 2022 tarihinde belgelerin alındığı bildirimi geldi.
    18 Ocak 2022 tarihi itibariyle tekrar aktif olarak inceleniyor bildirimi geldi.

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

47

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |