Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

• @ayvalik10 teşekkür ederim yardımcı olduğun için

• ⭐⭐

Merhaba forum ailesi,
    Bugün günlerden Kentucky

chandleroleary_kentucky_2.jpg

Her Amerika Birleşik Devletleri eyaletinde olduğu gibi Kentucky’de de eyalet lakabı vardır. Bu ”Bluegrass State” olarak belirlenmiştir. Ayrıca eyaletin mottosu da, ”United we stand, divided we fall” olarak bilinir. Türkçeleştirirsek ”Birlikte olursak ayakta kalırız, bölünürsek düşeriz” şeklinde bir anlam ortaya çıkar. Eyalet, Amerika Birleşik Devletleri’nin sağ görüşü benimsediği önemli kaleleri arasında yer alır. Bu eyalet sınırları dahilinde tutuculuk çok sık görülen bir durumdur. Eyaletin resmi dili tekdir ve de İngilizcedir.

• ⭐⭐

@gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba forum ailesi,
    Bugün günlerden Kentucky

chandleroleary_kentucky_2.jpg

Her Amerika Birleşik Devletleri eyaletinde olduğu gibi Kentucky’de de eyalet lakabı vardır. Bu ”Bluegrass State” olarak belirlenmiştir. Ayrıca eyaletin mottosu da, ”United we stand, divided we fall” olarak bilinir. Türkçeleştirirsek ”Birlikte olursak ayakta kalırız, bölünürsek düşeriz” şeklinde bir anlam ortaya çıkar. Eyalet, Amerika Birleşik Devletleri’nin sağ görüşü benimsediği önemli kaleleri arasında yer alır. Bu eyalet sınırları dahilinde tutuculuk çok sık görülen bir durumdur. Eyaletin resmi dili tekdir ve de İngilizcedir.

Teşekkürler bilgi için. Olur da greencard çıkarsa buraya gitmeyelim.

• Herkese merhaba, burada yeniyim. Bu sene ilk kez green card başvurusu yaptım. Fakat piyangonun vurması çok düşük olasılık. Hadi kazandık diyelim, sıralamamız gerideyse vay halimize. Benim sorum şu, green card haricinde amerikaya göçün en kolay yolu nedir? Bu arada Makine mühendisliği son sınıf öğrencisiyim ve bir mobil oyun stüdyosunun (C# ve Unity3D kullanıyoruz) ekip lideriyim, bunlar işime yarar mı? Tecrübeli arkadaşlar bildiklerini esirgemezse çok sevinirim 🙂

• @alperengun H1-B vizesi ile gelebilirsin, ilerleyen donemde sirket senin icin greencard sponsoru olabilir

• Arkadaşlar merhabaa.

• İrlanda vatandaşlarına green card çıkma olasılığı Türk vatandaşlarına göre yüksek mi? Irlanda vatandaşlığı üzerinden başvursak durum ne olur?

• @senator, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

İrlanda vatandaşlarına green card çıkma olasılığı Türk vatandaşlarına göre yüksek mi? Irlanda vatandaşlığı üzerinden başvursak durum ne olur?

Tamamen şans ve loto hocam

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@senator tabloya göre sence 🙂
    11.jpg

• Selam millet nasılsınız?

Sigaraya yeniden başladım 😃

Kayınvalidem covid pozitif çıktı, ben de 2 aşılıyım sonuncusunu henüz olmamıştım bu yüzden 7 gün karantinaya alındım temaslı olduğumdan mütevellit.

Evde öylesine sıkılıyorum ki tarifi mümkün değil.. Karantinadan çıkınca sigarayı yine bırakacağım 🙂 Yani umarım

• @Hopasej dostum bu fiyatlardan asla sigara içmem 🙂 geçmiş olsun .

• ⭐⭐⭐

@hopasej, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Selam millet nasılsınız?

Sigaraya yeniden başladım 😃

Kayınvalidem covid pozitif çıktı, ben de 2 aşılıyım sonuncusunu henüz olmamıştım bu yüzden 7 gün karantinaya alındım temaslı olduğumdan mütevellit.

Evde öylesine sıkılıyorum ki tarifi mümkün değil.. Karantinadan çıkınca sigarayı yine bırakacağım 🙂 Yani umarım

Bir önceki bırakma mesajına "Hadi gözün aydın. 1-2 hafta sonra nefes alışındaki rahatlamayı hissedeceksin. Boğazındaki vana sonuna kadar açılacak." yazmıştım buna da;

"Hadi gözün karardın. 1-2 hafta sonra nefes alışındaki rahatlama giderek kaybolacak. Boğazındaki vana hafif hafif kapanacak." diyeyim 😂

2017'den bu yana tütün içiyorum. Midede ülser çıkınca 3,5 atıp, doktor tavsiyesi ile azalttım.

Şu an normal rutinde günde 6 taneye düşürdüm. Bunu normal sigara ile yapabilmemin imkanı yok. Günde 3-5 taneye düşürsek süper.

Bu arada geçmiş olsun.

• ⭐⭐⭐

@senator, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

İrlanda vatandaşlarına green card çıkma olasılığı Türk vatandaşlarına göre yüksek mi? Irlanda vatandaşlığı üzerinden başvursak durum ne olur?

Bildiğim kadarıyla vatandaşlık üzerinden değil doğduğunuz ülke üzerinden başvuru yapabiliyorsunuz. Yani Türkiye doğumluysanız Türkiye kontenjanından başvuru yapabilirsiniz.

• @hadi-be Tütünü nasıl içiyorsunuz yahu mermi gibi böğrümü delmişti ben deneyince 🙂 Ama tamamen bırakabileceğimi pek sanmıyor gibiyim sanki. Dediğin gibi günde 3 - 5 yeter gibi. Hep özenmiştim zaten günde sadece 3 tane falan içenlere..

@serkanist Valla çok haklısın dostum.

Şuan sigara masrafım evdeki tüm faturalarımdan daha fazla 😕

• @ayvalik10 kaç kişi katılmış onu görebileceğim bir site varmı?

• ⭐⭐

@i̇sveçcadısı, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Arkadaşlar merhabaa.

Merhaba

• ⭐⭐

@senator, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Başvuruyu vatandaşlık üzerinden değil doğduğunuz ülke üzerinde yapıyorsunuz.

• ⭐⭐

@serkanist, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Hopasej dostum bu fiyatlardan asla sigara içmem 🙂 geçmiş olsun .

Fiyatlar yüzünden günah işleyemez olduk. Bu gidişle yanlışlıkla cennete gidecez.

• @dytmelek çifte vatandaşlar bile mi? 😔

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

69

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |