Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @smartcells tamamdır sık sık kontrol edip takipte kalacağım..

• ⭐⭐⭐

@smartcells, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@darkside, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@smartcells kontrol ettim orası hâlâ at kcc görünüyor

Orayı sık sık kontrol edin. Her an Ankara'ya dönebilir. Bu olduğu anda dosyanızın Ankara'da mülakata hazır olduğunu anlayacaksınız. Sonrasında kısa bir süre sonra 2NL maili alacaksınız, yani mülakat notifikasyonu. Eğer 2NL gecikirse Ankara'ya mail atıp sorun ve sıkıştırın. Bu şekilde mail atan bir arakdaş mülakat günü bilgisini aldı.

Durumu READY olan bir arkadaş daha Ankara'ya attığı mail sonucunda cevap olarak16 Şubat'ta mülakat aldığına dair mülakat mailini bugün az önce aldı!

• @smartcells, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Orayı sık sık kontrol edin. Her an Ankara'ya dönebilir. Bu olduğu anda dosyanızın Ankara'da mülakata hazır olduğunu anlayacaksınız. Sonrasında kısa bir süre sonra 2NL maili alacaksınız, yani mülakat notifikasyonu. Eğer 2NL gecikirse Ankara'ya mail atıp sorun ve sıkıştırın. Bu şekilde mail atan bir arakdaş mülakat günü bilgisini aldı.

Durumu READY olan bir arkadaş daha Ankara'ya attığı mail sonucunda cevap olarak16 Şubat'ta mülakat aldığına dair mülakat mailini bugün az önce aldı!

Süper haber! Bir haftalık boşluk sonunda savediverstyvisa sayfasındaki ANK için rakam değişiklikleri olacak desenize 🙂 istatistikleri takip ettikçe insanın keşke Warsaw, Poland da olsaydım diyesi geliyor 🙂

• ben de ankara konsolosluguna durumuma dair email gonderdim, dosyaniz kcc de onlara mail atin donusu aldim sonra kcc ye durumu anlatan mail atarak belki bir sey ogrenebilirim diye hareket etmis oldum, suan NVC olarak gorunuyorum gelisme olursa bildiririm

• Cnleri ilk 3 bin olanlar mail atsın acil olarak.

Mülakat aldığını bilmiyor olabilirler.

• Ankara Konsolosluğa mail atmıştım.

Dear Applicant,

Thank you for your inquiry. Your file appears to be at the Kentucky Consular Center (KCC). Please contact (KCC) [email protected] for inquiries and detailed information on your file.

Please read this email in its entirety to find answers to commonly asked questions.

Şeklinde dönüş yapmışlar. KCC ye nasıl bir mail atmak gerekir?

• Konsolosluğa mail atıp mülakat alan arkadaşlar, attığınız mail ve aldığınız cevap ile ilgili detaylı bilgi verebilirseniz ileriye yönelik bizlerin sürecine ışık tutmuş olursunuz.

READY olduktan sonra nasıl bir mail atmamız gerekiyor?
    Mail dili İngilizce mi olmalı yoksa Türkçe de oluyor mu?
    Cevap mailinin tam metni nedir?

Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@megatron, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Cnleri ilk 3 bin olanlar mail atsın acil olarak.

Mülakat aldığını bilmiyor olabilirler.

neden 3000'e kadar olanlar atsın peki?
    4913 değil, 5888 değil de neden 3000?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@caganpaker eğer dosyanın READY ve halen mülakat tarihi almadıysanız,

türkçe ya da ingilizce farketmez, [email protected] adresine;

mail başlığına cn'niz olacak şekilde, ad-soyad, cn, doğum tarihi bilgilerinizi ekleyerek DV başvuru dosyanızın sistemde Ready olarak göründüğünü ve halen mülakat tarihi ile ilgili mail almadığınızı yazın.

gelecek cevap mülakat tarihinizi içeren bir mail olacaktır.

kısaca;
    Sn. başvuru sahibi mülakat tarihiniz XX.XX.XXXX tarihinde saat: XX.XX olarak belirlenmiştir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@huseyinme KCC'ye mail atmanızın bir anlamı yok şuan için.
    çünkü ankara mülakat talep etse zaten sizin gibi düşük cn'ler için mülakat verilir.

sabırla mülakat almayı beklemelisiniz.

• Merhaba 2022 vize bulteni diğer yillara oranla yavaş mı ilerliyor.subat için 13,000 di mart 13.500 bu ne demek oluyor eu için hep 2.500-3000 seklinde yukseldi neden böyle bir durum var bi fikri olan var mi cs= 19.400

• @rhyme-azfendak Cnsi yüksek olanlar kendini olumsuz sonuçlara şimdiden hazır etsin demek 🙂

Bir bir değil de çoklu bir şekilde Mülakat dağıtılmaya başlansaydı durum farklı olurdu tabi 🙂

• Bu ileti silindi!

• @smartcells, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar arkadaşlar! Sevinçli bir haberi ben de şimdi aldım, Sayın @smartcells ve @gucarslan ın önerileriyle Ankara'ya eposta göndermiştim, ben de epostama mülakat tarihini bildirir cevabı aldım.
    Destek veren arkadaşlara teşekkürlerimi sunar, bekleyiş içerisindeki tüm arkadaşlarıma bol şans diliyorum, darısı başınıza! 🙂

• ⭐⭐⭐

@kryptonite, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar arkadaşlar! Sevinçli bir haberi ben de şimdi aldım, Sayın @smartcells ve @gucarslan ın önerileriyle Ankara'ya eposta göndermiştim, ben de epostama mülakat tarihini bildirir cevabı aldım.
    Destek veren arkadaşlara teşekkürlerimi sunar, bekleyiş içerisindeki tüm arkadaşlarıma bol şans diliyorum, darısı başınıza! 🙂

Hayırlı olsun. Mülakat tarihinizi yazarsanız excel'e işleriz. 16 Şubat mı sizinki de?

• @megatron geçmiş yıllara göre bu yıl ne etki etmiş olabilir ki koskoca 1 ayda 500 kişi mi eu bölgesinden

• @smartcells Evvet işleyelim, 16 Şubat. 🙂

• ⭐⭐⭐

@kryptonite, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@smartcells Evvet işleyelim, 16 Şubat. 🙂

Tamamdır 👍
    Amerika'da ev ve araba bakmaya başlayabilirsiniz.

Mülakat öncesi yapılması gereken işlemler için (AIS kaydı, Sağlık muayenesi vs) işlemler için mülakat deneyimleri konu başlığının ilk mesajlarını okuyun.

• @smartcells daha önce @gucarslan hocama da söylemiştim ağzınızdan bal damlıyor diye, aynı şeyi yineleyeyim 🙂
    Şimdi diğer mesajları da bilmem kaçıncı kez okuma vakti 🙂

• @kryptonite Gözünüz aydın tebrik ederim. Mülakat deneyiminizi sabırsızlıkla bekliyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |