Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba mülakat alan arkadaş ready olduğunu nereden öğrenmiş? biz durumumuzu nasıl kontrol edebiliriz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• Bu ileti silindi!

• 2 kişi şubata mülakat almis başka mülakat tarihi alipta listeye eklemeyen varmi acaba

• 2 kere başvuru yaptım. eylül gibi de pasaport sürem dolucak bu sürede pasaportta yenileme yapmam bir aksilik yaşatır mı?

• ⭐⭐⭐

@engineer_software, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

2 kere başvuru yaptım. eylül gibi de pasaport sürem dolucak bu sürede pasaportta yenileme yapmam bir aksilik yaşatır mı?

Sorularınızı ilgili konu başlıklarında sorun.

• @gucarslan, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@ayla-can evet, ready olan 1 arkadaşımız konsolosluğa attığı maile cevap aldı ve mülakatı verildi.

cn: 2022EUX
    mülakat tarihi 16.02.2022

Benimki de ready görünüyor, eposta atsam mı acaba?

• ⭐⭐⭐

@kryptonite, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@gucarslan, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@ayla-can evet, ready olan 1 arkadaşımız konsolosluğa attığı maile cevap aldı ve mülakatı verildi.

cn: 2022EUX
    mülakat tarihi 16.02.2022

Benimki de ready görünüyor, eposta atsam mı acaba?

Kesinlikle sormalısınız. Mülakat tarihinizi çoktan bellidir. Tarihi ne kadar erken öğrenirseniz hazırlık ve planlama için o kadar rahat edersiniz.

Dosyanın Ankara'da olduğuna dair screenshot'ı da ekleyerek [email protected] adresine email göndererek mülakat tarihinizi sorun. Mail içeriğine CN, Ad-SoyAd ve Doğum tarihinizi en üste yazın.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kryptonite beklediğiniz hata..

• @gucarslan @smartcells
    Teşekkürler, hemmen gönderiyorum e-postayı, dönüşü de sizlerle paylaşacağım arkadaşlar.

• Merhaba,
    Bir sorum olacak.
    iş başvurularına şimdiden başlayabilir miyiz? CV'mi bir siteye koydum, yüzlerce mail geldi. Ancak yazın taşınacağım dediğimde cevap dönmüyorlar. Yaza da taşınabilir miyiz emin değilim bu gidişle. 😞
    Neyse, sorum şu; Şimdiden iş görüşmelerine başlasak ve kabul alsak bunun mülakatta bir etkisi olur mu? Daha önce vizesiz çalışmalar green kartı riske sokar şeklinde yazılar okumuştum.

Teşekkürler.

• Mart ayı için cut-off 13500 olarak açıklanmış. Şubata göre sadece 500'lük bir artış Biraz umut kırıcı dursa da aslında gerçekçi ve planlama içerisinde hareket edildiğine dair bir gelişme olarak yorumladım. En azından bu şekilde görmek istedim. Elbette önemli olan öncelikle mülakatların verilmesi ve tamamlanması. Bu noktada Mart için 13500 hedefi gerçekçi bir yaklaşım olmuş konsolosluklar için. Şubat ve Mart aylarında bu numara kadar olan kişileri ancak halledebilecek konumdalar. Eğer mülakatları vermeye ve hızlanmaya başlarlarsa Nisan'dan itibaren belki biraz daha düzene oturur. Umarım...

• @ouzgngr bende böyle yorumladım.

• At NVC yazısını görmekten bıktım 🙂

• Ben de istatistikleri ve güncel statüleri yanlış okuyormuşum sanırım. Ready statüsünü gördükten sonra bir de mülakat için mail bekleyeceğimizi zannediyordum.
    @kryptonite mailinize gelen yanıtı bizimle de paylaşırsanız seviniriz hocam.

• Yarım saat önce at nvc olan status şu an ready olarak değişti.. aynı cn aralığında olan arkadaşlara duyurulur

• ⭐⭐⭐

@darkside, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Yarım saat önce at nvc olan status şu an ready olarak değişti.. aynı cn aralığında olan arkadaşlara duyurulur

Hayırlı olsun. DS260'ınızın olduğu yerde ANKARA görmeye başladınız mı? kontol edebilir misiniz?

• Benim gibi Kanada konsolosluklarindan mulakat icin email bekleyen kac kisi var ya da varsa her hangi bir liste varmi. Eger var ise bu kişiler ile süreçleri hakkinda görüşmek isterim.

• @smartcells kontrol ettim orası hâlâ at kcc görünüyor

• ⭐⭐⭐

@darkside, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@smartcells kontrol ettim orası hâlâ at kcc görünüyor

Orayı sık sık kontrol edin. Her an Ankara'ya dönebilir. Bu olduğu anda dosyanızın Ankara'da mülakata hazır olduğunu anlayacaksınız. Sonrasında kısa bir süre sonra 2NL maili alacaksınız, yani mülakat notifikasyonu. Eğer 2NL gecikirse Ankara'ya mail atıp sorun ve sıkıştırın. Bu şekilde mail atan bir arakdaş mülakat günü bilgisini aldı.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |