Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10 düzeltme geldi haber için;

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gucarslan bir kerede yalan söylemese aşağıdaki link sivil havacılık resmi sitesinden alındı

http://web.shgm.gov.tr/documents/sivilhavacilik/files/Covid-19/SHGM-UGT-28122021.xlsx.html

bu sitede her ülkenin şartları yazıyor.

dünyanın havacılık sektörünü kontrol eden kuruluşun resmi sayfası orada sadece italyaya baktım

111.jpg

https://www.iatatravelcentre.com/world.php

• ⭐⭐⭐⭐⭐

şu amerikanın da uçuşlarla ilgili ne bitmez çilesi var coronadan sonra 5G sorunu ortaya çıkıyor.

• @ayvalik10, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

Özellikle Amerikadan Türkiye uçacaklar için biletinizi daha ucuza almak ister misiniz. Aşağıdaki haberi okuyun herkes yine mil olayı mı diyecekler hayır değil eşya taşırken eğer hakkınız olan boş kilonuz var ise işte bu kilo sayesinde para kazanabilirsiniz. Detaylar haberde

Bu konu riskli.Başkasının valizindeki yasa dışı olabilecek şeyleri kim nasıl denetleyecek.Sorun çıkarsa kaçakcı konumuna nasıl düşülmeyecek.
    İlave bagaj hakkının 100-150 doları geçmediği yerde bu sisteme göre valiz taşımayı kabul edildiğinde alınacak ücret; olası durumlardaki riski almaya değmez bence.

• ⭐⭐⭐⭐

@kartalveat bence de başkasının hazırladığı valizle asla ve asla bir yere gitmem. Ama başka bir uygulama var ben onu Almanya uçuşunda kullandım gayette güzel. Uçuş bilgilerini yazıyorsun gittiğin yerden sana sipariş veriyorlar onu alıp geliyorsun. Kabaca anlattım tabi ilgilenenler detaylı incelesin. Uygulamanın adı Glocalzone

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@denizci10 bu bahsettiğin para kazanmanın uygulaması amerika da var zaten aşağıdaki videoda tanıttılar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kartalveat havalimanına ilk girerken insanlar eve girer gibi mi giriyor. Sonra bu uygulama sen içeriğine baktın mı nasıl işliyor hangi prodedürleri var. Kaldı ki sen amerika da parasız kalınca insanlar hangi işlere saldırıyorlar bilmediğinden Türkiye den yazmak çok basit. Bence araştırıp deneyimlemediğin olaylar hakkında konuşma istersen. Gittiğin zaman hemen delivery işlerini yapacağım diye beklentin olmasın. Çünkü hemen hesabın açılmıyor sonra videolarda gördüğün kazançlar yok artık. Delivery sayfasında yazanlar var onları okur musun artık kazanç yok diyorlar. Video da seyrettiklerin hangi yılda çekmişler bak bakalım bir hafta önce 10 gün önce çeken var mı kimse yok. Delivery bile düşünsen arabalar uçtu. Önce arabayı alabilecek misin. 3-5k arabalar yok artık. Ondan uzaktan davulun sesi hoş gelir.

• @denizci10, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

@kartalveat bence de başkasının hazırladığı valizle asla ve asla bir yere gitmem. Ama başka bir uygulama var ben onu Almanya uçuşunda kullandım gayette güzel. Uçuş bilgilerini yazıyorsun gittiğin yerden sana sipariş veriyorlar onu alıp geliyorsun. Kabaca anlattım tabi ilgilenenler detaylı incelesin. Uygulamanın adı Glocalzone

Bahsettiğin uygulama olur ve mantıklıda.

• @ayvalik10 Kesinlikle art niyetli olmadığını biliyorum fakat genede kendini bu forumun en bilge kişi olarak görme yada karşındakileri anlayışı kıt sanma.

• Yakın zamanda İstanbul havalimanında test yaptıran var mı?

• Turkiye saati ile 6:30 da munih aktarmali izmir e indim. sadece asi karti yeterli oldu bu yolculuk icin. sadece newark havaalaninda check in yaparken soruldu, Almanya da sorulmadi. Munih gayet rahatti.

• KLM firmasından 3625 tl değerinde kuponum var KLM ile uçacak arkadaşlar iletişime geçebilir kuponu ucuza verebilirim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@shagydigy @crazycells bu ilan için izin istemen daha doğru olur geçmişte kötü ılaylar oldu

• Merhaba herkese

Son zamanlarda ABD'ye giren oldu mu test yaptırıp? CDC antigen ve naat demiş kabul edilen. Naat sanırım PCR. Havaalanında ikisini de yapıyorlar. Antigen daha hizliymis. İstanbul havalimanında antigen yaptırıp sorunsuz giden olduysa onu yaptıralım bari diye soruyorum. Herhalde CDC nin kabul ettiği antigenlerdendir? Tipleri var herhalde. Ya da yok ama benim kafa karisti 🙂
    Teşekkürler

• Merhaba aktarmalı uçuşlarda transit vize isteniyor mu ? Lufthansa, frankfurt aktarmalı delta , Paris aktarmalı geliyor. Bilgisi ve tecrübesi olan lütfen bilgi verebilir mi ?

• @xyz, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

Merhaba herkese

Son zamanlarda ABD'ye giren oldu mu test yaptırıp? CDC antigen ve naat demiş kabul edilen. Naat sanırım PCR. Havaalanında ikisini de yapıyorlar. Antigen daha hizliymis. İstanbul havalimanında antigen yaptırıp sorunsuz giden olduysa onu yaptıralım bari diye soruyorum. Herhalde CDC nin kabul ettiği antigenlerdendir? Tipleri var herhalde. Ya da yok ama benim kafa karisti 🙂
    Teşekkürler

Merhaba ben 5 ocak ta istanbul havalimaninda antijen test yatirdim ucreti net hatirlamamakla birlikte 125 veya 175 lira odedim. ADB ye sorunsuz giris yaptim. Test sonucu 20dk da cikti.

Gisede pcr falan olayina girmeden sadece "abd ye gidiyorum antijen test icin kayit yaptirmak istiyorum" derseniz islemler tamamlanir. Afedersiniz diger turlu en pahali testi kaktiriyolar. (300tl)

• @runaslan merhaba 24 saat yaptırılabiliyor mu?

• @cerny ucustan 6 saat once yapmıstım testı

• @runaslan pardon pek doğru soramamışım test merkezi 7/24 açık mı bilginiz var mı

• Bir fikir: Kisi basi $800 lik bir tatil paketi. Italya'da 3 ayri sehirde, ikiser gecelik konaklama ve ucuslar dahil.

Bunu alip Italya'ya gitsek, 6 gun tatil yapsak, sonra geriye donusu yakip, oradan TR'ye gecsek. Yaklasik $200 civari ucuslar Italya-Turkiye arasi.

Toplamda $1,000 ile hem 6 gunluk tatil hemde sonrasinda TR'e varis ve tatile orada devam etmek.

Donus ucusu ise TR'den ayarlanabilir...

Benzer Başlıklar

• 8
  • 9
  • 1
  • 50
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |