Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@sultanofhearts, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

mülakat yerim ankara ben mailde bütün mülakat detaylarını veriyorlar sanıyordum çekiliş sitesine yönlendirip ordan detayları veriyorlar sanırım

Mülkat tarihi ve saatini aşağıdaki linkte öğreneceksiniz. Öğrendikten sonra burada bizle de paylaşırsanız seviniriz

https://dvprogram.state.gov/ESC/

• Bizi bu süreçte yanlız bırakmadığınız için ben şimdiden teşekkür ediyorum umarım olumlu ve kısa sürede buraya mülakat deneyimimi açıklarım

• Bu ileti silindi!

• Merhaba şuan evrak onayı mailim geldi 23 Mayıs da yollamıştım 🙏 acaba açıklamalı bir link vs var mı

• @Kitapsever Tebrikler, hocam mülakat da sorunsuz geçer umarım...

• @melcem pardon hocam evrak talebi aldım onay değil heyecandan öyle yazdım

• ⭐⭐⭐

@sultanofhearts, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

mülakat 14 aralık sabah 08:15 gözüküyor mail 16:00 da gelmiş bende başka birilerine de mülakat gelmiş olabilir

Süper.
    Siz telegram grubuna başvuru yapmış mıydınız? Telegram userid'nizi verirseniz sizi gruba eklerim.

• telegramda yoktum malesef username @sultanofheart

• Merhabalar. Şu aralar Ds260 açtırma talebi maili gönderdikten sonra ne kadar sürede açılıyor. Güncel bilgisi olan var mı?

• @sultanofhearts Tebrikler mülakatınız hayırlı olsun şimdiden.

• ⭐⭐⭐

@Güler-Özçelik, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar. Şu aralar Ds260 açtırma talebi maili gönderdikten sonra ne kadar sürede açılıyor. Güncel bilgisi olan var mı?

DS260 açtırmak için nedeniniz ne? Çünkü önemli bir şey değilse açtırarak sürecinize çok büyük darbe vurursunuz. Bu sene bütün işler DS260 göndrme tarihi üzerinden yürüyor. DS260 açtırıp şimdi gönderirseniz kendinizi kuyruğun en sonuna atmış olacaksınız.

DS260 açma taleplerine şu sıralar 5-19 arasında cevap veriyorlar.

• sanki bugun 24 eylulde evrak onayi alanlara mulakat dagitmislar gibi

• @sezcek Yorumunuza ve imzanıza bakılırsa siz de Aralık ayına mülakat alan ikinci şanslı forum üyesisiniz. Tebrikler, darısı tüm bekleyenlerin başına. 🙏

• @Nico malesef ben degilim ama baya umutlandim 😃

• Tekrardan selam. KCC'den evrak talebi mail'ı bugün ulaştı, haberdar etmek istedim. Ben de herkes gibi biraz endişe yapıyordum ne zaman yollayacaklar acaba vs. diye.
    DS260 submission tarihine göre ilerliyorlar anladığım kadarıyla. Şimdiden KCC mail'ı gelmiş ve gelecek olan herkese gözünüz aydın diyorum.

• @delio Gözünüz aydın. Ancak malesef DS260 gönderme tarihine göre evrak isteği ve onayı ve hatta mülakat tarihi verilmesi kanımca bugün geçerliliğini kaybetti. Hatta işler tamamen arap saçına döndü diyebilirim. Zira @sultanofhearts arkadaşımız case:3xxx, ds260 gönderim 11/05/21, evrak onayı 24/09/21 ile bugün mülakat tarihi alırken; @sezcek arkadaşımız case 4xx, ds260 gönderim 9/5/21, evrak onayı 24/9/21 ile henüz mülakat onayı almamış. Kelimenin tam anlamıyla “What can I do sometimes”

Herşeye rağmen #SaveDiversityVisa

• @sezcek Bu KCC inanılmaz bir kurum ya. 400. sırada evrak onayı almış birine mülakat vermiyor sırası ondan katlarca yüksek birine mülakat veriyor. Gerçekten akıl erdirmek zor, içlerinden bir tane biz ne yapıyoruz diyen bir insan oğlu var mıdır acaba ?

• Aynı şekilde ben de 23 ünde ds260 formumu göndermeme rağmen henüz evrak isteği almış değilim. Sadece 23 ünde ds260 formunu gönderenleri 1 günde bitiremiyorlarsa bu süreç nasıl kazasız belasız tamamlanacak kestirmesi güç.

• @sultanofhearts mğlakat tarihi ds260 sıralamasına göre mi olucak acaba bu sene ?

• @darkside sira numarasinin bir onemi kalmamis oldugunu anliyorum ben😀

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

48

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |