Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba. Kızım Abd de F1 ünv.öğrencisi. Aralıkta İstanbul a dönecek..Avrupa aktarmalı (Münih,Londra, Paris veya Amsterdam) uçuşları tercih etsem sorun olur mu? Türkiye ye herhangi bir uçuşu olmayan ülke varmıdır?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hasbelkader, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

Selam,
    Turkiye den ABD ye turist vizeli yolculara Almanya dan aktarma icin guncel durum hakkinda bilgi verebilecek olan var mi?
    Tesekkurler.

8 Kasim'a kadar yasakli, ama sonrasinda "fully vaccinated" kisiler icin yasaklarin kaldirilmasi planlaniyor. Bu konuda aciklamalar var ama tam yonergeler henuz yayimlanmis degil, 8 Kasim'da bu bilgileri foruma aktaririz 👍

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@AYSY33, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

Merhaba. Kızım Abd de F1 ünv.öğrencisi. Aralıkta İstanbul a dönecek..Avrupa aktarmalı (Münih,Londra, Paris veya Amsterdam) uçuşları tercih etsem sorun olur mu? Türkiye ye herhangi bir uçuşu olmayan ülke varmıdır?

ABD'den Turkiye'ye veya Turkiye'den ABD'ye giderken -aktarmali olsa da- ogrenci vizesiyle sorun yasamamaniz lazim.

• Merhaba. Abd’ye Türkiye’den uçuş öncesi Pcr testini nerelerde yaptırabiliriz? Bu konuda deneyimi ve bilgisi olan var mı?(Süre ve ücretler) Devlet hastanelerinde yaptırdığımız test kabul olur mu? Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ilhanucarus toplum sağlığı merkezleri yapıyor 1 gün sonra veriyorlar

• ⭐⭐⭐

@ilhanucarus Yurtdışı için kullanacağınızı belirtmeniz lazım. Yoksa standart PCR test sonucunun üstüne "Yurtdışı çıkışı için kullanılamaz" yazısı düşüyorlar watermark ile.

• @ayvalik10 bu bir devlet kurumu mu? Devlet hastanesinden farkı ne ?

• @Sono teşekkürler Bilgi için. Sanırım belirtip ücreti ödedikten sonra sorun olmuyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ilhanucarus evet devlet kurumu hastane içinde de olabiliyor başka bir bina da da hangi ilçe yada ildeseniz google il yada ilçe ismini yazıp sağlık müdürlüğü yazarsan oraya telden ulaşıp sorabilirsin

• @ayvalik10 bilgilendirme için teşekkürler.

• ABD'den Frankfurt aktarmalı İstanbul bileti almak istiyorum, GC'ım var transit vizeye gerek yok dimi ? Bir de 2 doz aşım var PCR testi gerekli mi ?

• @cansuselcan transit olayından emin değilim onu bilen bir arkadaş yazar ama ABD aşının yanında bir de PCR istiyor.

• @ilhanucarus pcr yapan her yer veriyor sanırım. Ben hep özel hastanelerde yaptırdım. Yurtdışı çıkışı için olacağını söylüyorsun ve çıkış yapacağın pasaportu veriyorsun, gideceğin ülkeyi fln. soruyorlar . Ona göre bir belge veriyorlar ingilizce. Bizim 6-8 saat sonra sonuçlar hazır oluyor.

• ⭐⭐

ABD icin PCR testi gerekli. 72 saat oncesinden yaptirmaniz gerekiyor.

• @ayla-can ABD'den Frankfurt aktarmalı İstanbul bileti, yani Amerikadan Frankfurt aktarması ile İstanbul'a gideceğim son varış noktası İstanbul, Amerikadan çıkış yapcam.

• @arnblt Onu biliyorum ben Frankfurt için soruyorum

• @cansuselcan gerek yok.

• Dun TK le Los Angelas a geldim. Ucak full idi. 45 dakika rotar yaptı kalkısta, sanırım baglantıdan dolayı idi. Ozbek havayolları ile ortak ucustu. Iniste pasaporttan cıkısta cok hızlı cıktık lakin bagajlar cok gec cıktı. Alandan cikarken gumruk polisi nereden geliyorsunuz diye sordu , Turkiye deyince gumruk kontrolune soktu. Turkiyeden gelen herkesi gumruk kontrolune soktular nerede ise. Uzerinde para vardı, onu beyan ettim, ne var cantada dedi, ev esyasi getirdim , ev tasiyorum buraya dedim, cantalara bakmadan , sadece para beyan evragini doldurdup gonderdi. Kolay bir gecis oldu .

• Son açıklamadan sonra aşı koşullarını sağlayanlar avrupa aktarmalı Amerika uçusu yapabilecek şeklinde anladım ben. Doğru mudur? F1 vizesi ile Türkiyeden avrupa aktarmalı bilet almayı planlıyorum

• @Cerny F1 ile Avrupa aktarmalı her zaman gidebirsiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

132

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |