Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @rocken selam, haklısın normalde bu tabloya göre o şekilde görünüyor ancak benim dikkatimi çeken şu oldu diğer iki bölge current olmasına rağmen geçen yıl sayılarını halen yakalayamamış. Bu bölgelerde önümüzdeki 2.5 ay boyunca alınacak refuse leri göz önünde bulundurursak hem AF hemde AS bölgelerinin bu geçmiş 2 yıldan daha az vize alacağı kesin. Bu hesaplamada diğer 2 bölge ve EU ya verilebilecek dağıtım bu rakamı ufakta olsa yukarı atabilir.

• bugün kcc yi arayıp sormak lazım acıklayacak mısınız dıye boşuna beklmeyelım bari 🙂

• @onur1601 tablo bu yılın gerçeklerine olumsuz bakmamıza neden oluyor.
    önceki yıllarda form gönderme tarihi önemliydi
    ,göç trendi,ukrayna, özbek cn lerinin başlarda olması vs..
    ezber bozan bir yıl geçirdik
    tablodaki 2018 değerlerinde ready ve ap lerde artış olması kaçınılmaz.
    aksi durumda 50 bin hayal
    eu 24 bin vizeyi görürse şaşırmam.
    as 6bin af 20 bin oc 750 sa 1750 bu iş 52500 de bitebilir.

• ⭐⭐

Bende EU nun 24k üzeri vize alacağını düşünüyorum.

• o kadar yıl başvuru yap, sonra bilmem kaçıncı başvuruda seçil, o sırada para biriktir, ingilizce geliştir ve sonra da mülakata bile çağırmasınlar.
    en bedbaht döneme denk geldik. 23575 gibi bir sayıyla bile kapatabilirler bu seneyi.

• @arnblt final cut off.mu ?

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• Azeusa arnblt abi 24 k vize demis. Cut off degil

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

24k vize sayısı @azeusa . Bu rakam civarına çıkacak gibi duruyor.

• @arnblt Hakkı abi current mı olur diyorsun ? Afrikanın gidişat mı bu düşünceyi sağlayan ? Africa şuan 13K'da hedefleri 20K ise 7K potansiyel var. EU 16K dersek 7K daha verilse 23K potansiyel var gibi mi ?

• 24k current olmasina yeterli mi

• @anybody neye dayanarak 23575 rakamını verdiniz? Bu mantıkla bakarsak 23325 le biter yani hiç arttırmazlar da diyebiliriz. Bu belirttiğiniz rakamla bitmesi için EU yu 18700 civarı bir vize ile kapatmaları gerekiyor. Şayet bu gerçekleşirse 2K vize yi hiç vermeyecekler yaklaşık 48K ile bitecek demektir. Bunu yapmaları için şuan bir neden yok.

• @metert çok sağ ol kardeş . İnşallah dediği gibi olur

• ⭐⭐

Current demiyorum, 23325 den sonra kazananların aileleri kaç kişi bilmiyoruz ki. Ağustos sonuna kadar 18500 üstünde vize verileceğini düşünüyorum.(AP ler dahil) Benim tahminim bu ay 2200-2500 real case ilerleme olabilir.

• @onur1601 öngörüme göre diğer region'larla ilgili alabilecek visa sayıları ;
    Africa 19700 > geçen seneden daha iyi değil gibi.
    Asia 5200 > banlı ülkeler sorunu
    Others :2300
    Kalan : 22800

EU'ya 18700 verilirse 4K visa boşta kalır.

1. Bültende, yani son bültenden sadece bir önceki bültende, adamlar dalga geçer gibi +1425 ekleyerek 23325 yaptılar. Ki bu +1425 lik artış, bu dönem boyunca yapılan en düşük sayıdaki ilerlemeydi. Bu yüzden, bu bültende de son dalgalarını geçip 3 haneli bir sayıyla ilerleme vereceklerini düşünüyorum +300 mü olur + 500 mü olur onu bilemem. O yüzden 23 bin küsur olarak açıklanacağını düşünüyorum, ve veriler de doğrusu pek iç acıcı değil zaten.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

70

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |