Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Ping-PONG okul okul pr alma aşamasında biriyle tanışmadım, pr a giden yol okuldan geçiyorsa onuda baya zorlaştırıyorlar bence sen 100 bini beklemeden elindekiyle şansını denemeye başla..

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG çiçek gibi profiller gözümüzün önünde red yiyordu... 😞

• Yasaklı

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ping-PONG çiçek gibi profiller gözümüzün önünde red yiyordu... 😞

İelts sonuçları?
    Bence birçoğunun dil seviyesi bile sıkıntılıdır.
    Senin profilinle düşündüğümde sen dil sorununu geçtiğin takdirde alırsın bence.
    Canada nüfus hesaplamalarına göre 35 yıl sonra iş gücü kalmayacak ülkede. O sebeple evli olanlara fazladan eş puanı dağatıyorlar. Çift lerin şansı bekarlara göre daha yüksek.

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG İelst yok ki çalışmayı denedim ama tamamen odaklanma imkanı yok 2 yaşında çocuk ve talepleriyle pek mumkun değil. geceleri teacher luke bakıyorum sitesinden denemelerle işte.

• Yasaklı

@Ping-PONG İelst yok ki çalışmayı denedim ama tamamen odaklanma imkanı yok 2 yaşında çocuk ve talepleriyle pek mumkun değil. geceleri teacher luke bakıyorum sitesinden denemelerle işte.

Ben bekarım bilmem çocuk nasıl bir efordur. 😂
    Allah kolaylık versin🙃

90% hedeflerin önünde sorun dil ama kimse gereken eforu sarfetmiyor.
    Herkes için demiyorum tabiki ama çok fazlalar.

Bunların içinde seninki gibi zamanı gerçekten kısıtlı olanların oranı çok düşük. Geneli tembellikten maalesef 🙃

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG motivasyon için evin satılmasını bekledim suan vites 5 te hızlandırdım bakalımsagfdasdf

• Yasaklı

@Ping-PONG motivasyon için evin satılmasını bekledim suan vites 5 te hızlandırdım bakalımsagfdasdf

Dil için vites arttırma. Sadece tamamen ona ayırabileceğin bir zaman dilimi yaratmaya çalış. En önemlisi de düzenli ve verimli olması. Günde 5 saat çalışa çalışa olmuyor. 🥲

Kafanız rahat ve enerjiniz olan bir saat diliminde günde 1-2 saat çalışıp bunu her gün olacak şekilde düzene sokmanız; Fırsat buldukça harıl harıl 5 saat çalışmaktan çok daha verimli.

Bence önce bir plan yapın.

• Merhaba

Eşim bayan kuaförü usta öğretici belgesini aldı ama kızımızdan dolayı 3 yıldır çalışmıyor. Teksas'ı düşünüyoruz Austin veya Houston eyaletlerini bayan kuaförü olarak iş bulabilir mi? Bayan kuaförü gelirleri nasıldır acaba bilgisi olan var mı? Ben bir 13 şubeli süpermarketin bilgi işlemine bakıyorum ve indie olarak oyun geliştiriyorum. Niyetimiz eşim bayan kuaförü olarak bende evde delivery yapıp geri kalan zamanlarda oyun geliştirmeye devam etmek bakalım hayat bize nasıl bir yol çizecek hepimiz için hayırlısı ama gerçekten gitmeyi çok istiyoruz 🙂 .

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG agahahaha çocuk varken 5 saat başka hiç bir şeye vakit ayırman mumkun değil 1-2 saat gece sessizliğinde bakıyorum işte okadar

• Yasaklı

@Ping-PONG agahahaha çocuk varken 5 saat başka hiç bir şeye vakit ayırman mumkun değil 1-2 saat gece sessizliğinde bakıyorum işte okadar

English with lucy diye bir kanal var youtube da. Ben bayağı bir inceledim. Çok verimli. Gün içinde böyle şeylerin tamamen odaklanamasan da sürekli etrafında dönmesini sağlamaya çalış. Büyük katkısı olur.

• Yasaklı

Ben günlük siesta saatimi kaçırdım. Geçte olsa dalayım. 😂
    Daha sık uğrayın. 🙃

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG Duolingo İngilizce Testinde minimum 95 puan; istiyor chicagoda bir kolej iyice kafam karıştı bak buraya girince asdhsfaghfdfdfgh

• @gariban Teşekkür ederim dostum. Umarım hepbirlikte bu güzel duyguyu yaşarız.

• @udede İş imkanları tamamen size bağalı kuaför olarak yıllık 20.000 civarı bahşişsiz gelir mümkün ama eyalet tercihi tamamen size kalmış mesela kuaförlük kesin düşünüyor ise insan sirkülasyon daha çok olduğu yerler daha çok gelir getirir.

• @udede, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba

Eşim bayan kuaförü usta öğretici belgesini aldı ama kızımızdan dolayı 3 yıldır çalışmıyor. Teksas'ı düşünüyoruz Austin veya Houston eyaletlerini bayan kuaförü olarak iş bulabilir mi? Bayan kuaförü gelirleri nasıldır acaba bilgisi olan var mı? Ben bir 13 şubeli süpermarketin bilgi işlemine bakıyorum ve indie olarak oyun geliştiriyorum. Niyetimiz eşim bayan kuaförü olarak bende evde delivery yapıp geri kalan zamanlarda oyun geliştirmeye devam etmek bakalım hayat bize nasıl bir yol çizecek hepimiz için hayırlısı ama gerçekten gitmeyi çok istiyoruz 🙂 .

Bir yerde videoda görmüştüm,videoyu bulursam sana yollarım.kuaför olarak yasal çalışmada bir sıkıntı yok fakat işyeri açman için 2500 saat kurs alman gerekiyormuş.Para kazanma konusunda çok iyi para kazanıyorlar.

• ⭐⭐⭐

@ferhat26 dediğim gibi içeriğini tam olarak bilemiyorum ama araştırmakta fayda var umarım işinize yarar bir şeyler çıkar. Bol şanslar

• Selaaaaaaam!

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hascerob, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Retrocularrr, retro geçti 2-3 gün daha bekleyip başvuralım ☺

Yarın itibariyle foto işini halledeceğim. 1-2 gün içinde de başvuru formunu doldururum. Sonra da Aralık 2022 için uçak bileti alayım diyorum. (uçtu bu çocuk 😂 )

İptal garantili alıp totem mi yapsak 🤪

Şakası bir yana ilk vize randevum ağustos 2022 idi o yüzden almıştım ucuz bulduğum için ama iptal etmek yerine tutmayı planlıyorum. Çok kısa bir zaman kalana kadar iptal edilebiliyor.

Bu arada merak ettiğim şeyleri bilgisayar başında çok zaman geçirdiğim için ara ara kontrol ederim. Houston biletleri Miami biletlerine göre neredeyse aynı rakamlarda oluyor. Pek pahalı değil. Şimdi işi bilenlerin neden Houston üzerine yoğunlaştığını anladım. 🙃

Ya bi çıksa ah keşke o zaman en ince detaya kadar araştırılır ben geçen sene çocuğumu göndereceğim okula kadar araştırıyordum.. sonuç hüsran! Bu sene o kadar kaptırmamalıyım kendimi diyorum ama daha şimdiden hafiften heyecan bastı 😫 houston nedense bana güzel geliyor. Acaba okullar nasıl? Bak yaa yine hayaller.. 🤦🏻♀

Bir tane yacht designer vardı kimdi o 😂

Hiç hatırlamıyorum ki kimdi acaba?

Hatırlayamadım nick ini ya 🙃

Ona bir haberim vardı da hatırlayamadım. 🥲

Ahsen mi acaba?

@ahsenaydgdu i nasıl unutabilirim ya. Belalım benim 😂
    Oda çok üzülmüş sanırım. Sonuçlar açıklandığından beri yok ortada

Ahsen çok iyi ben görüşüyorum. Bu hafta o da başvurusunu yapıcak. Hatta güzel gelişmelerde var onda kendisi anlatsın geldiğinde 🙂

Hadi hayırlısı, sevinirim onun adına.
    40 yaşlarında, mahallenin gençlerine kök söktüren agresif ama hepsini de kollayan böyle seversin ama denk gelmekte istemezsin tuhaf ablalar vardırya. Onların genç versiyonu Ahsen 😂

Halt etmişsin sen.. ☺️ Çok tatlı çok şeker gerçekten canada ile ilgili güzel gelişmeleri var bak geldiğinde anlatır mutlaka

Ben şu an için istemiyorum Canada 🥲
    517 puan yapıyordum ben 8 ay önce
    380 küsürlerde kapattı.
    Canada benim için USA olmazsa alternatifi ve Türkiye de de keyfim yerinde olduğu için çok acele etmiyorum.

Ama onun adına çok sevindim. O çok istiyordu.

hellooo millet :)))
    bayadır yokum burda, butun gun amerika muhabbeti yapınca, beyle geriliyoruz assdsghd çok takıyosun diyo bana,
    bide greencard hüsranından sonra rotayı canadaya çevirmiştik. amerikada vizeler kapalı diye orayı cpa mpa o işide unuttum valla suan canada kolej sonra 2 sene oturum pr mr o işler daha mı risksiz acaba onu dusunuyorum.
    2021martta tadilatına başladığımız onar sat yapacağımız bi evimz vardı 5 ay sonra anca satıldı. ev geç satılınca haliyle ocak 2022 kontenjanları doldu, bende satılmıyor diye ağırdan aldım sınavada girmedim daha, bu nedenle canada işide mayısa veya eylül 2022 e sarktı. bu arada ingilizce derslerim hala devam ediyor duolingoya hazırlanmaya çalışıyorum. çocukla pek mumkun olmuyor haftada 2 ders anca alabiliyorum.
    küçük kızım artık ele avcu sığmaz vaziyette ona bakarken hal kalmıyor zaten her fırsatta uyuyorum asgdfs

şuan bi yol ayrımındayım, acaba canadaya mı başvursak.. yoksa amerikaya öğrenci vizesine mi başvursam.. kaçak göçek beyim çalışıp bizemi baksa napsak bilemedim :))))

3 kasım doğum gunum her sene olduğu gibi bu senede 3 kasımda başvuru yapacağız 🙂

Oo Ahsenciğim hoşgeldin🙋🏻♀️Mayıs'tan beri herkesin gündemine gündem eklenmiş değişmeyen tek şey nasıl yapsakta gitsek😂
    Ayrıca şimdiden bol şanslar

• Merhabalar, ben bi konuda takılıyorum ama forumda bir kaç yerde okudum tam tatmin olamadım. Hayırlısı ile bu çekilişte çıktı ama "case number'ımız yükseklerde bilemiyorum ama 30binlerde diyelim. Sorum şu ki bize çıkmış olması numaramızında yüksek olmasi sebebiyle mülakata çagrilirmyız yoksa hicbirsekilde katilamiyormuyuz. Hakkımız gidicek mi kisaca 😁

• ⭐⭐⭐⭐

@shenfamily, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

il

Herhangi bir sorun olmaz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |