Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• arkadas su 6 7 gun bıtsede su mevzu kapansa ya cıdden kapansa artık.

• @onur1601 Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

AF ve AS deki current durumu şundan kaynakli olabilir. Biz nasilsa current etsekte bu bolgeler kotalarini dahi asamayacaklar.

Ozellikle AF de bazi konsolosluklarin gorusmeleri yetistiremediklerinde soz ediyorlar. En azindan yetistirebilen konsolosluklar ile verebilecegimiz kadar vize vermeye calisalim diyerek current etmis olabilirler diye dusunuyorum.

Bencede, cunku cok eski yillarin yorumlarindan anladigim immigration forum da daha once de yetismedigi durumlar olmus ancak bu kadar kotu tikanmamis hic bu bolge

• Yarin geri sayim basliyor.

• hep bir umut, bir beklenti olurdu bu zamanlarda sonu hüsranla biten. umarim bu sefer tersi olur.

• Sali veya persembe gunu aciklanir diye dusunuyorum

• Bu ileti silindi!

• 13 veya 16 temmuzda açıklanır bence

• 18300 e göre yapmış değil mi?

• Asya 7800 ü görür mü? Afrika 21500 ü görür mü? Eğer öyle olacaksa tahmini doğru çıkar.

• @gannaly Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

Ruslardan birisi detayli bir calisma yapmis. https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vIljBWMO96O1bRX4JUpMKT-NdtbZnHigMvvgAPd4M60/edit#gid=502709656

27091 nedir ya :)) kusuratlı sallıyayıyımda attıgım bellı olmasın gıbı olmus 🙂

• Gercekci degil mi sence @periscope

• 27100 falan olsa anlayacagimda 27091 nedir 🙂 bu hesap kitap islerinin alayi kofti ben sadece bana sira gelmeyecegini biliyorum. Umutlanmanin bir anlamida yok. Ben bu surecte dunyanin en ilginc insanlarini dunyanin en iyi insanlarini dunyanin en aptal ama en sansli insanlarinin bazilarini tanidim. Bazen akilli olmnin sansla bir araya gelmeyince anlamsiz olduguna, bazen son derece aptal olsan da sadece sansli olmanin kapilari actigina sahitlik ettim. Surecten hic pisman degilim. Uzuldum mu cok uzuldum. Bir cok insan icin abd , abd iste ya gideriz yasariz ucuz araba buyuk ev vs iken benim icin gormedigim ulkem gibiydi. Yasadigim topraklar bana dar geliyor buranin insaniyla uyum saglayamiyorum. Avrupaya gidip isvec norvec ya da ingilterede vs de yasabilirim ama bu ulkeler icin abd ye duydugum yakinligi kuramiyorum. Zaten baska hicbir sey icin su hesap kitap isine de girmezdim.

Bu surecte tanidigim insanlarla guzel dostluklar kurdum hala da bir cogu ile gorusuyorum bir gun, ne zaman bilmiyorum ama bir gun yeni dunyaya gidecegim. Nasil olacak bilmiyorum ama zaten bu kadar kolay olmasinida beklemiyordum. Hayatta hicbir seyi bedavaya kazanamadim ben piyango loto vs hic cikmadi, ucundan bile kacirmisligim yok. Piyangoyu kazandigimizda da nasil olduguna bir turlu anlam verememistim. Megerse evren bizimle kafa bulmak istemis.

Her neyse hakkimizda hayirlisi. Umarim gidenler gidemeyenlerinde hayallerini yasar..

• Bu ileti silindi!

• @gannaly paylasim icin tesekkurler ben gormemistim bunu. EUhesaplamalari ve AOS icin ayirdigi yaklasik 1500 vize akla yatiyor ancak, AF in AOSsuz o kadar vizeyi yakalayabilmesi teoride mumkunken -current oldugundan - verilebilen interviewlere bakildiginda cok imkanli degil gibi. Temmuzda 1181 interview var 4600civari reel case olsa da.. Rakamlara aksam daha ayrintili bakip birseyler soyleyebilirim ama ilk bakista, AFin o kadar vize issued edebilmesi pek mumkun gelmedi eldeki mulakat sayilarina bakinca… Tabi Eylule yaklasik 4000 mulakat bekleyen var diyoruz ya mesela AFta bunlar tahmini, cunku gercekten bekleyen sayisi reel id 7000in uzerinde. Ve bu yuksek rakam son ay gorusme alabilmek icin bekliyor. Sayet konsolosluk basedebilseydi zaten Agustostan current olmus bolgeye sadece 2300 mulakat vermezdi ki yine soyluyorum bunun sadece 1000 civari 38000 uzeri. Orada isler bu tabloda gorundugunden fazlaca karisik durumda suan. O yuzden AOSsuz 19600, AOSla da yaklasik 20200 vizeyi gorebilmeleri icin mucize olmasi gerekir.
    AS 6000e yakin bir vize alabilir mi AOSlarla birlikte.. O da soru isareti.

• arkadaşlar afrika daki curretin mantığı o zaman tüm rakamları alalım demekten ziyade artık öncelik tanıdığımız düşük rakamları değil bu saatten sonra form doldurmalarına göre sıra belirleyip alalım geç gönderenlere de güle güle anlamına gelmiyor mu? demek istediğim ne zaman bu geç form dolduranları almayı bırakacakların cevabı olmuyor mu bu current mantığı?

• DEĞERLİ ARKADAŞLAR HEPİNİZİ SEVİYORUM. ŞUAN 1Q84 OKUYORUM VE HANGİ EVRENDE YAŞADIĞIMA KARAR VEREMEZ OLDUM. BUNLAR HEP GC SUÇU:))

• @pacaveli Keske dedigin gibi DS formunun doldurulmasina gore alinsa ama bunu ben de sordum dun buradan, bir bilen oldugunu sanmiyorum ve Simon in forum sitesindeki ornek vakalara bakinca, DS doldurmaya gore de degil oylesine sectikleri durumu ortaya cikiyor. Su durumda random oldugunu varsayiyorum ben.
    Baska fikri ya da bilgisi olan???

• Yaa boşverin amerikayı falanı filanı bizim ülkemiz cennet hernekadar kötü şeyler yaşasakta gitmek istesekte keyfini çıkarın.. Bu vatan bize Atatürkün emaneti canı sıkılan forumdaşlarımdan atlasın gelsin bodruma misafirim olsun instagram hesabımdan iletişim kurarız (efecanartik)

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

64

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |