Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ayla-can ben göndermedim göndermeyeveğim talep maili gelene kadar bekleyeceğim vardır bişey muhakkak

• @darkside, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@ayla-can bize bu hızla giderse aralık sonunda anca gelir evrak isteği 😄 Bu CN ye yazık oldu

Çok emin olmamakla birlikte, evrak maili gelmemişse bile siz sonradan gönderebiliyorsunuz galiba..

• @Barsamagic Bu sadece bir tavsiye, zorunluluk değil. Ki talep gelmeden onay alan arkadaşlarımız var. Buradaki herkes birbirinin mülakat deneyimlerini okumak için sabırsızlanıyor, art niyet aramayınız.

• @berke1998 talep gelmeden gönderip onay maili alan birisi ile konuşmak istiyorum kimdir o arkadaş sizde öğrenebilirmiyim izniniz olursa eğer

• ⭐⭐

Arkadaşlar merhaba green. Card çekilişi başvurusu için pasaport geçerlilik tarihi ne kadar olması gerekiyor acaba mesela şuan 2 ay sonra biterse pasaport geçerlilik tarihi bu sıkıntı oluşturur mu

• @semra-karababa hangi sitede aşı kartı aisle gönderiliyor yazıyor acaba?

Benim bildiğim aşın tam olmasa da mülakata gidebiliyorsun sonradan tamamlansa da oluyor değil mi? Unganlara sadece çıktısını göstermiyor muyuz?
    Bildiğim kadarıyla aşın tam değilse muayene ediyor ama raporu vermiyordu.

• @Barsamagic dv2022 excel tablosunu acip onay almis ancak evrak talebi kısmı bos olan arkadaslari bulabilirsiniz. Dun 3-4 kisinin bu sekidle olmasi lazim. Kendilerine telegramdan daha hizli ulaşabilirsiniz

• @Barsamagic evet arkadaşlar kayıp 😁
    Bence talep aldılar da saklıyorlar ortalığı karıştırmak için😂

• @İsmail-Karakaya oraya belki girmek istemediler bilgilerini
    Hem telegram kullanmıyoruz ki biz
    Sonuçta ana konuşma merkezi bu site değil mi neden telegram a yazıp buraya yazmıyorlar?

• @ayla-can dv2022 telegram grubumuzda kendileri. Siz de gelip grupta ya da dogrudan kisilerle yazisabilirsiniz. Telegrami daha aktif kullandiklarini düşünüyorum.

• @İsmail-Karakaya o zaman bütün site telegram a taşınalım😁

• @ayla-can biz ozellikle sorduk evrak talebi maili alip almadıklarını. Almadan yaklasik 1,5 ay once gonderenler var ve imdi onay aldilar. Sansinizi buradaki profillerine mesaj atarak deneyebilirsiniz

• @ayla-can ilgili satırı gönderiyorum..

"Eğer dosyanız eMedical üzerinden tamamlanacak ise, raporunuz ve röntgen görüntünüz elektronik ortamda elçiliğe gönderilecektir, aşı kartınız ise randevu alırken vermiş olduğunuz eposta adresine eposta ile iletilecektir. Size fiziki bir sonuç teslim edilmeyecektir."

• @İsmail-Karakaya, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@ayla-can biz ozellikle sorduk evrak talebi maili alip almadıklarını. Almadan yaklasik 1,5 ay once gonderenler var ve imdi onay aldilar. Sansinizi buradaki profillerine mesaj atarak deneyebilirsiniz

merhaba, case numaraları kaç ve ds submit zamanları ne acaba?

• @lilith666 siz de excel tablosuna bakabilirsiniz. Kullanici adinizi excelde bulamadim. Kendinizi de ekleyebilirsiniz.
    Dun telegramda haberini alip sordugumuz Tugrul (10k) ve unalkuru (13k) bunlardan

• @ayla-can Telegram grubuna girmek için TC Kimlik Numarası, Anne kızlık soyadı gibi bilgiler istenmiyor, en ufak bir gelişmede forumdan birkaç dakika önce grupta haberdar oluyoruz, o yüzden gruba da katılmanızı önemle tavsiye ederim.

• @berke1998 asil kaynak tabi ki forum. Ancak insanlar telegramdan anlik bildirim icin kullaniyor. @ayla-can i da anliyorum. Buraya tecrubelerimizi yansitmamiz lazim. Ancak telegram grubunda yaptigimiz evraklari erken yollamanin faydasini gördük, siz de yollayabilirsiniz mesajini iyi niyetimizi telegtam gruplarinda olmayan arkadaslara da yapmaya calisiyoruz. Talihli olmus bu ayricaligi almis herkesin bir an once vizesine kavusmasi bizim de tek dilegimiz 🤞

• Merhaba Arkadaşlar,

DS 260 formunu göndereli bayağı oldu. KCC den bana evrak isteği ile ilgili hala mail gelmedi. Numaram 3500 lerde. Süreçte bir gecikme veya aksi bir durum varmıdır fikirlerinize ihtiyacım var. Bekliyoruz. Şu an. Ve mülakata İngiltere den gireceğiz. DS 260 formuna o şekilde belirttiğim çünkü.

Selamlar

• ⭐⭐⭐

@FUAT-ARI, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba Arkadaşlar,

DS 260 formunu göndereli bayağı oldu. KCC den bana evrak isteği ile ilgili hala mail gelmedi. Numaram 3500 lerde. Süreçte bir gecikme veya aksi bir durum varmıdır fikirlerinize ihtiyacım var. Bekliyoruz. Şu an. Ve mülakata İngiltere den gireceğiz. DS 260 formuna o şekilde belirttiğim çünkü.

Selamlar

Hazırsa evraklarınızı gönderin.

• @smartcells, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

evraklarınızı gö

Onlar istemeden evrak göndermemiz doğru oluyor mu peki?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

116

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.1k

| | | |