Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @YEA KCC bu sene DS260 formunun gönderim tarihini baz alarak evrak isteği gönderiyor. Sen geç göndermişsin tek negatif etkisi bu olabilir. O da sürecini belki biraz geciktirir başka bir negatif etkisi olmaz. Zaten süreç yeni başladı Dosya numaran da 15 binlerde endişelenmeni gerektirecek bir şey yok

• ⭐⭐⭐

@YEA telegram username aşağıdaki kısmdaki gibi yerde yazan olacak:

6e7bee48-33ae-438a-b251-a0d4d4cc689b-image.png

• Nereden hangi siteden görebiliyoruz takip edebiliyoruz

• @darkside evet çok yavaş çalışıyor böyle giderse sadece evrak talebi almak için 1000sene beklicez😂 tabi hakkımız da bitmiş olacak.
    Tamam tarihe göre gitsinler ama bari her gün çalışsınlar o zaman bize sıra gelmiş olurdu.
    Hala mayıs bitmedi 5 ay oldu yaa
    Haziran da mı 5 ay sürecek?

• @darkside bence evrak talebi aldı ama exceli bir çok kişi güncellemiyor

Excel bir fikir verse de kesinlikle çok eksik

Evrak talebi almadan onay alan olduğunu kesinlikle düşünmüyorum.

Kişi kendisi buraya ben talep almadım ama evrakları yolladım ve onay aldım yazmadan inanmam😁

• Şimdiye Kasım mülakatları için mail gelmeliydi bizim gibi cut off olanlara

• Siz mayıs 15 de göndermişsiniz sizden sonra gönderenlere Evrak maili ve kabul mailleri gelmiş bu nasıl oluyor???

• @ayla-can ben de aynısını düşünüyorum. Ben kendim de gönderdim evrakları ama evrak isteği gelmeden onaylayacaklarını düşünmüyorum

• Bu ileti silindi!

• KCC den Evrak talepleri 2 ay sonra gelmiş hep 01/06 diye baktığımda en geç eylülde talep gelmesi gerekir diye düşündüm Ekim oldu hala yok Evrak talep maili gelen herkesin tarihlerine baktım hep ds 260 form gönderdikten 2 ay sonra Evrak talep maili gelmiş ama bizimkiler 4 aya geldi neredeyse

• @Barsamagic Ne yazık ki süreç bu sene Ds260 submit gününe göre ilerliyor. Evrak taleplerini, şu günlerde 17 Mayıs tarihinde submit edenlere gönderiyorlar.

Siz bir sonraki bültende current olacaksınız, evraklarınızı talep gelmeden hazırlayıp şimdi de gönderebilirsiniz, current olup öyle de veya talep gelince de gönderebilirsiniz. Genel kanı beklemeden gönderilmesi yönünde.

• ⭐⭐⭐

Tebrikler! Aramızdan ilk DV2022 talihlisi arkadaşımıza bugün itibariyle mülakat maili ulaştı. Mülakatın hangi tarihte olduğu ilerleyen saatlerde netleşecek 🙂

Tüm bekleyen DV2022 talihlilerine hayırlı olsun.

• @Sono Tebrik ederim arkadaşı 🙂 Dosya numarası kaçtı acaba belli mi?

• ⭐⭐⭐

@darkside bu soruları artık @Yekta-Olgun'a sorabiliriz 🙂

• Merhabalar, CN 4XX. İlk evrak talebi ve onayını da ben almıştım. Mülakat maili aldım ancak tarih henüz yazmıyor. Netleşir netleşmez haber vereceğim.

• @Yekta-Olgun Güzel haber. Tebrik ederim 👏

• Merhaba arkadaşlar, aylık açıklanan vize istatistiğine göre dağıtılan dv vize sayısı;

a30d2665-5d5c-42d7-90c1-62b008026e5e-resim.png

• @Yekta-Olgun tebrikler
    Heyecanla bekliyoruz😎

• @Yekta-Olgun hayirli olsun cok guzel bir haber

• @Eren_A
    Teşekkür ederim ✋

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

168

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.1k

| | | |