Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Sono inşallah artık normale döner.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@smartcells DV2022 kazanani arkadaşların gözleri aydin. umarım süreç normal şekilde ilerlemeye devam eder.

• ⭐⭐⭐

@Sono @gucarslan
    Çok sağolun güzel arkadaşlarımız. Bu ve mülakat başlık altlarının bayram yerine dönmesini umut ediyoruz.

• @sezcek cidden sizinki de ilginc olmus. Umarim bugun-yarin gelir de devaminda mulakat tarihinizi alirsiniz.

• Sabırla bekliyoruz ancak bu evrak taleplerinin gelme sırasının mantığı nedir bileniniz var mı?

• ⭐⭐⭐

@mac, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Sabırla bekliyoruz ancak bu evrak taleplerinin gelme sırasının mantığı nedir bileniniz var mı?

Bu sene DS260'ın gönderilme zamanına göre evrak talebi yapıyorlar. 9 Mayıs'ta gönderenlerden başladılar ve şu sıralar 14 Mayıs'ta göndrenlere evrak talep mailleri gelmeye başladı. Siz 15 Mayıs'ta gönderdiğinize göre bir kaç gün içinde siz de alırsınız bu maili.

Esasında numranız 13xxx olduğundan bugün itibari ile evrak talebi, hatta onayı alsanız bile sizin için bir şey farketmeyecek. 2022 Ocak'tan önce numaranızın current olması ihtimali zayıf olduğundan her halükarda bekleyeceksiniz. Zaten DV sürecinin %99'u hiç bir şey yapmadan beklemek olduğundan buna alışmanız ve sabırla beklemenizi tavsiye ederim.

• 18 Ağustos'da evrakları gönderdik fakat evrak onayı almadık daha.Bekleyelim bakalım.grupta sadece 1 kisimi evrak onayı aldi acaba. Evrak onayı alan arkadaş yurtdışından mi başvurdu
    Mülakata yurtdışında mi girecek?

• @mia Merhabalar. Evet biz bugün evrak onayını aldık. Evrakları 20 Ağustos'ta göndermiştik. Mülakata UK'dan gireceğiz. Yalnız bunun yurtdışı ile alasakı olduğunu sanmıyorum. Biz ilk 400 talihli içindeyiz. Siz de 800'lerdeymişsiniz.Bir hafta içinde size de evrak onayı gelmesi oldukça olası görünüyor. Biz açıkçası önümüzdeki hafta evrak onayı gelir diye düşünüyorduk.

• @Elif-Başargil herşey gönlünüzce olsun.

• @mia ben de yakın zamanda size de geleceğini düşünüyorum. Beklemek gerçekten çok can sıkıcı.

• Merhaba,
    telegram kanalı için kayıt formunu doldururken dosya yükleme sırasında hata alıyorum.
    ''Seçilen dosyanın[İsim.pdf] yüklenmesi desteklenmiyor.'' diye hata veriyor.Dosya pdf formatında.
    Neyi yanlış yapıyorum acaba?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nadogus merhaba. ekran görütüsü alıp .jpeg formatında yükleyin lütfen.
    kalanı için biz destek olacağız. en kısa sürede gruba dahil edileceksiniz.

• Arkadaslar 06 ağustosta 2. kez ds260 açtırma talebinde bulundum. 1 eylül itibariyle formum tekrar güncelleme için açıldı. Bilgi vermek istedim. Teşekkürler.

• @yildirim84 Üstad merhaba, 6 Ağustos'ta 2. kez açtırma maili attınız ve 1 Eylül'de 2. kez formunuz açıldı değil mi? Bir de formun açıldığına dair bilgilendirme maili aldınız mı? Bende 8 Ağustos'ta atmıştım mail, beklmedeyim.

• @gucarslan, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@nadogus merhaba. ekran görütüsü alıp .jpeg formatında yükleyin lütfen.
    kalanı için biz destek olacağız. en kısa sürede gruba dahil edileceksiniz.

Teşekkür ederim.Gönderdim formumu

• @MehmetArikan, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@yildirim84 Üstad merhaba, 6 Ağustos'ta 2. kez açtırma maili attınız ve 1 Eylül'de 2. kez formunuz açıldı değil mi? Bir de formun açıldığına dair bilgilendirme maili aldınız mı? Bende 8 Ağustos'ta atmıştım mail, beklmedeyim.

Mehmet hocam tekrar merhaba evet doğrudur 6 ağustosta göndermiştim. Bilgilendirme maili de inboxa geldi. fakat formu henüz iş yerimde oldugum için kontrol edemedim. Ama açılmıştır.

• @gucarslan yazmamı bekliyormuş gibi bu gün geldi evrak talep maili.

• Merhaba. Benim sorum geçen yıl kazananları ile ilgili. 2021 Yılı eylül ayı ilan listesinde 2021 yılı kazananları için Avrupa current görünüyor. Bu durum, 2021 yılı kazananlarının tamamının 1 ekime kadar mülakata çağrılacağını mı gösteriyor. Bu konuda tecrübeli arkadaşlar bilgi verirse sevinirim. Saygılar...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@fxu gözünüz aydın.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sanaldeniz konuyu daha iyi anlamak için lütfen ilgili konu başlığının ilk iletisini okuyun.
    bültenin current olması, evrak onayı olan herkesin mülakat alabilir olduğu anlamına gelir, kesin alacağı anlamına değil.

https://yesilkartforum.com/forum/post/213220

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |