DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Ee duygular ayni olunca dil , din , ırk farketmiyor 😉

• su rus sitesinin dilini ingilizceye nasil ceviricem?:(

• Mobilden girince altta cikiyor

• ruslarin ordan Turkiyenin neden EUda olmasini sorgulamasi 🙂 kendilerini sorgulamazken :)))))

• Bir arkadasin bu forumdan hesaplamasina gore densityyi %50 almis, response rate: %60 derivate : 2.3 ve sonuc olarak da 0.5 * 0.6 * 2.3 = 0.69

0.69 her bir reel id basina dusen vize miktarini bulmus. bundan yola cikarak da 20700 vize verirlerse, 30kyi bulur cut off demis 🙂 nasil oluyor:))))))) sallamasyon mu bu

• Bizden once ozbekistanı sorgulasinlar hep onlarin yuzunden .abi 20700 hayal be vermeyecekler crazycell in dedigi gibi bencede onlar coktan belirlediler kac k olacagini ona gore ayarladilar. 650 650 veren adamlar 1 ayda 2000 3000 binmi vericek hic sanmam

• Forumda baska bir arkadas da, Agustos ile birlikte zaten 18000i bulup belki biraz gececegini (AOS ve APleri de hesapladigini dusunuyorum) kendi 26500 numarasina +1739 vize verirlerse ancak geliyor diyor:
    "Nasıl sayıldığını anlamıyorum. Ağustos ayına kadar, her şeyden yargılanarak, 17.000 bin vize ya da Ağustos, ihraç oranının düşmesiyle birlikte, 18.000 bin vize ya da biraz daha fazla olsa da, zaten yayınlanacaktır. Ve bu da 23325'te kesintiye uğruyor. Ve 18 binden fazla vize aldılar - bu 26500'lük bir adımdır. 1099'a varan kazanan davalarımda,% 76 rr 769 röportajda, tahmini 2,26 oranıyla 1739 vizesi. 18.000 + 1739 = zaten!"

1099reel id nin %76si donus yapsa, 2,26lik derivate oraniyla 19739 vize ile ona gelmis oluyor sira. Bu durumda 27300lu rakamlari gormesi icin bile 20920 vize vermeleri gerekir. Daha saglikli bir hesaplama icin de, %10 refused cikarilirsa 20711 vize 27300 rakamini gorur. Bu da buyuk risk CNlar yukseldikce cunku 20000e yaklasicaklarini bile bilmiyoruz maalesef. Simdiye kadar da yapilmis en acimasiz ama en mantikli tabloda bu maalesef. Tabi %76 lik bir donus orani varsa…

• @jade :(( ben bakmayacam artik bu islere moralim bozuluyor kimsede bir sey bilmiyor herkes farkli bir sey soyluyor ve kimsede dogruyu tahmin edemiyor.son 2 hafta bekleyelim gorelim

• @metert valla bu saatten sonra aynen, nasil en mutlu huzurlu olucaksak o 🙂 Bu kadar bilinmeyen icinde, farkli yerlerden tutup farkli sonuclara ulasmak mumkun ancak, genele bakildiginda, cok buyuk bir degisiklik olmaz ise son 2 ayda digerlerine oranla, 18000 vize verilmis gibi olucak muhtemel AOS ve aplerle… sonrasina ekleyip cikaricak iste diger bolgelerdeki duruma bakarak ve EUya son 4 yilda oldugu gibi maksimum vize vereceklerini umarak 🙂

• ben 27300 için ek 2000 vize hesapladım aksam.

• @periscope Senin bana taaa gecen ay dedigin rakamlar bak 🙂 20300/20500 2 ay oncesi biraz daha altini hesapliyorduk nasilsa.. 19500/20000 arasi buluyorduk.. simdi 20300 buluyoruz ben ona 20500 demek istiyorum…

bakalim layik gorecekler mi o kadar vizeyi avrupaya. En az 3000/3500 vize vermeleri gerekir ama buyuk bir supriz bekliyorum EUya insallah

• Bir yorum yazıp visa bulletin açıklanana kadar susuyorum..

SEPTEMBER EU (CURRENT)

• @superdem22
    2015 -2018 verilerine göre Ocak ve sonrasında Issued / Real ID correlasyonu 1'e 1 tutuyor neredeyse. Bu correlasyona göre Temmuz, Ağustos ve Eylül'de de 1,15'lik bir oran correlasyon sağlanabilir. Haziran ayı şuan için 1,13. Ancak correlasyon doğrulanırsa en kötü 1,15 bile olsa zaten yıl sonu rakamı da 1,15 ile sonuçlanır. Eğer sene sonu hedef 19500 ise 16957 real id'ye ihtiyaçları olacaktır. Bu da final cutoff'un 28K'da olması demek.
    2015- 2018 Issued / Real ID Rates

• @superdem22 yaptigin tablolara bayiliyorum ve en cok senin hakli cikmani istiyorum 🙂

• @superdem22 yanlız bu tabloya göre 28 bine gelmiyor 27900 küsür oluyor . en kötü ihtimal olarak mı bakalım yoksa gerçekci olarak mı ?

• @yekta gerçekçi olarak bakmayalım 🙂 ama fiksiyon da değil 🙂 hata payları illa olacaktır. Sadece correlasyon söz konusu olursa hangi real id ne kadar issued visa üretir bu ona yönelik bir data gibi düşünebilirsin.

• Amerikada aos yapan var mı lotteryden gc için kardeşimin sırası martta geldı dosyayı gonderdık 23 nısanda parmak ızı verdı hala mulakat tarıhı gelmedı uscıs ı aradık normal prosedurunde dıyor.

• Daha önce @periscope 'un paylaştığı bir chart vardı. Rakamlar da yakın duruyor birbirine. Bakalım ne olacak. Soru EU'ya ne kadar vize verileceği. Bu yüzden Africa ve Asia'nın durumu da önemli olacak

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

50

43.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

438.5k

| | | |